Znalezione wyniki (320)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Klub MazdaSpeed w Familiadzie

Ale super :)
Fajny pomysł, Gratuluję i żałuję, że do lutego tak daleko :P

ktoś by mógł jakiegoś maila przypominającego dzień wcześniej wszystkim rozesłać ;P
przez Madziutek
12 gru 2012, 20:54
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 360
Wyświetlone: 54426

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

a my dziś nie damy rady na ognisko dotrzeć – goście przyjeżdżają i nie wypada nam uciec <oczy>

do zobaczenia na Wigilii :D
przez Madziutek
18 lis 2012, 12:17
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

Kogo widziałem / widziałam

pozdrowienia dla Widzewianki blokującej prawy pas na Kopcińskiego przy wiadukcie koło 17 :P
przez Madziutek
16 lis 2012, 20:01
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3379710

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

nie no nie róbmy zamieszania – po prostu szkoda, że tak daleko.
w przyszłości fajnie byłoby znaleźć coś bliżej :D
przez Madziutek
11 lis 2012, 00:13
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

na ognisko może i nam się znowu uda wpaść :)

a nie ma gdzieś bliżej miejsca na ognisko? gdzieś koło Widzewa czy na Młynku?
bo na Lublinek to my musimy wyjechać dzień wcześniej :P
przez Madziutek
9 lis 2012, 22:07
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

Kogo widziałem / widziałam

rclmati napisał(a):Granatowa MX3 na starych podkładkach pod Halą Sportową, kto to?


może nasza była...
przez Madziutek
31 paź 2012, 09:17
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3379710

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

My na Wigilię możemy 3 osoby zabrać – praktycznie przejeżdżamy przez całą Łódź :)
przez Madziutek
28 paź 2012, 19:33
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

Lista wigilia klubowa : 1. Gajos 2. l3mur91 3. Mati 4. Ania 5. miro 6. Madziutek + toomy A mnie się bardzo podobało tam gdzie wylądowaliśmy w zeszłym roku :D ale wiem, że daleko... :( U Chochoła było ok, ale nie było frytek :P Przy Włókniarzy (nie pamiętam nazwy) było i w miarę w centrum i było dob...
przez Madziutek
28 paź 2012, 09:48
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

super :) mam nadzieję, że w końcu nic nam nie wypadnie.
przez Madziutek
4 paź 2012, 20:13
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

rclmati napisał(a):W pełni darmowe :)

to chyba nie wiem gdzie to :( bo jak my w styczniu wylatywaliśmy to wszędzie były płatne parkingi przy lotnisku :(
kto chce być naszą nawigacją ?? :P
przez Madziutek
4 paź 2012, 19:54
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

rclmati napisał(a):Jak jedziesz wzdłuż lotniska, jedziesz do samego końca, tam jest przystanek MPK i postój taxi, a przy okazji parking.


ale tam nie są płatne parkingi?
przez Madziutek
4 paź 2012, 19:48
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

12 maja 2012 – Ślub klubowy – malutka & onyx

Nie wierzę... przegapiłam :( właśnie zauważyłam, ale na życzenia nigdy za późno ;) Malutka, Onyx wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, gromadki małych pociech, samych radości i szczęścia i miłości (ogromnej i na zawsze) <serduszka> :* aaa i pamiętajcie jak mówią, że po ślubie nie jest lepie...
przez Madziutek
24 maja 2012, 23:16
 
Dział: Inne imprezy i wydarzenia
Odpowiedzi: 150
Wyświetlone: 19790

Kogo widziałem / widziałam

pozdrowienia dla Umcyków (chyba) dziś pod Mc'Donaldem na Widzewie dziś przed 21

oraz dla Mazdy 323C granatowej (na pewno klubowa, ale nie wiem czyja-na klapie z prawej strony klub mazdaspeed, grupa łódzka i numer startowy chyba 22) po 21 na stacji Orlen na Widzwie :)
przez Madziutek
27 kwi 2012, 21:44
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3379710

Kogo widziałem / widziałam

RCLMATI ustrzelony na Przybysza w stronę Widzewa na wysokości Carrefoura :) Pozdrawiam, oj rzuca się w oczy Xed z daleka oj tak <serduszka> I z ciekawostek ex-MX3 Tomka na Piłsudskiego przed 15, poznałem po naklejce Mazdaspeed Wielkopolska i naklejkach zlotowych, bez felg kiepsko wygląda i do tego ...
przez Madziutek
21 kwi 2012, 08:09
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3379710

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

I my również bardzo dziękujemy za spotkanie :) miło było zobaczyć "starych" jak i nowych (przynajmniej dla nas) mazdowiczów :)
w szczególności pozdrowienia dla najmłodszej uczestniczki spotu :)

do zobaczenia :D jak będzie cieplej :P
przez Madziutek
2 kwi 2012, 09:52
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

Dziękujemy za miły wieczór, jejku jak to fajnie się oderwać od codzienności :D
było śmiesznie i sympatycznie, teraz jeszcze bardziej żałuję, że tak rzadko mamy okazję zobaczyć stare "mordki" i nowe twarze ;)
przez Madziutek
11 gru 2011, 16:27
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

My to niestety 50/50 jeśli chodzi o wigilię :(
dopiero co wyszłam z młodym ze szpitala, a już znowu chory <płacze>

jak będzie w miarę dobrze i babcia zgodzi się zostać to będziemy, ale to wszystko będziemy wiedzieć na ostatnią chwilę, ale ja wciąż wierzę, że nam się uda :D
przez Madziutek
30 lis 2011, 20:53
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

umcyk napisał(a): ze marzy mi sie w terminie <lol>

koło 3 tyg. przed terminem kobity zaczynają szaleć, że chcą już, później wyczekiwanie z dnia na dzień...

ale mam nadzieję, że się zobaczymy na Wigilii :)
przez Madziutek
7 lis 2011, 11:15
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

Młyniec na Widzewie – jesteśmy jak najbardziej na tak :D
przez Madziutek
6 lis 2011, 15:03
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1329617

Kogo widziałem / widziałam

pozdrowienia dla Bartq widzianego dziś koło 13.30 w okolicach Batorego na Widzewie :D
i koło 15.30 znowu w tych samych okolicach (czyżby w drodze do Mc'Donalda ?? )
przez Madziutek
14 paź 2011, 20:15
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3379710