Posiadam mazdę 3 z USA
silnik 2,0 benzyna w lecie jeżdżę na 16 zaś na zimę kupiłem 15, weszły bez problemu, mam problem tylko z czujnikami ciśnienia w oponach ponieważ felgi stalowe nie posiadają czujników(jeżdżę ze świecącą kontrolką)
Znalezione wyniki (6)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
- 11 lis 2009, 08:54
- Dział: Mazda3 BK / Podwozie
- Odpowiedzi: 862
- Wyświetlone: 214996
Poduszka powietrzna pasażera
Witam, jak uaktywnić air bag pasażera w mazdzie 3 2007r.
- 27 wrz 2009, 13:59
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 26
- Wyświetlone: 5576
Różnice między wersją europejską i USA (A-Spec)
Dziękuje za pomoc 
- 22 lut 2009, 12:59
- Dział: Mazda3 BK (2003–2008)
- Odpowiedzi: 155
- Wyświetlone: 94339
Jak dorobić tylne światło przeciw mgielne ?
Wielkie dzieki za pomoc.
- 21 lut 2009, 22:13
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 20
- Wyświetlone: 8009
Różnice między wersją europejską i USA (A-Spec)
Witam,
Jak rozwiązać sprawę związaną ze światłem przeciwmgielnym tył, w mazdzie 3 sedan. Rok produkcji 2007 wersja po liftingu.
Jak rozwiązać sprawę związaną ze światłem przeciwmgielnym tył, w mazdzie 3 sedan. Rok produkcji 2007 wersja po liftingu.
- 21 lut 2009, 11:46
- Dział: Mazda3 BK (2003–2008)
- Odpowiedzi: 155
- Wyświetlone: 94339
Jak dorobić tylne światło przeciw mgielne ?
Proszę o pomoc. Jak rozwiązać sprawę światła przeciwmgielnego tylnego w mazdzie 3 sedan z usa. Wersja po liftingu 2007. 
- 21 lut 2009, 11:39
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 20
- Wyświetlone: 8009
Strona 1 z 1