
Znalezione wyniki (9)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Stuki w zawieszeniu z tylu a sciaganie auta w lewo
A tuleje od jakiego auta? Którą? Czy złącznika 28-200b?


- 30 kwi 2010, 18:57
- Dział: 323 BJ / Podwozie
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 2675
Zaślepki ( bagażnik dachowy )
Mając 1600km przed sobą zakleiłem dziury zwykłą czarną taśmą izolacyjną żeby nie gwizdało. Jakoś rok temu to było i nadal jest 
- 30 kwi 2010, 18:08
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 35
- Wyświetlone: 9329
Naciągnięcie linki hamulca ręcznego
Może wystarczy Ci dokręcić drugą nakrętkę? Pierwsza pewnie zerwana...
- 30 kwi 2010, 17:55
- Dział: 323 BJ / Podwozie
- Odpowiedzi: 17
- Wyświetlone: 13821
Szum a raczej tarcie w przednich kołach przy skręconych kolach
Witam, Powoli staram się doprowadzić autko do takiego stanu aby sumienie było spokojne. Na tapecie jest dziwny szum w przednich kołach, słychać go najczęściej prze skręconych kołach w lewo podczas powolnej jazdy. Jadąc na wprost lub w prawo nie pojawia się zbyt często ale czasem da się słyszeć. Nie ...
- 19 cze 2009, 20:57
- Dział: 323 BJ / Podwozie
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 2013
Diagnostyka ECU
Witam,
A u mnie po podłączeniu jedynie raz dioda błyśnie bardzo krótko równocześnie z włączeniem zapłonu. Nie ma więcej żadnych mignięć.
Czy to jedynie oznaka braku błędów czy coś nie tak robię? Podłączenie diody i zmostkowane styki wg forumowego poradnika.
Pozdrawiam.
A u mnie po podłączeniu jedynie raz dioda błyśnie bardzo krótko równocześnie z włączeniem zapłonu. Nie ma więcej żadnych mignięć.
Czy to jedynie oznaka braku błędów czy coś nie tak robię? Podłączenie diody i zmostkowane styki wg forumowego poradnika.
Pozdrawiam.
- 30 kwi 2009, 22:26
- Dział: Baza wiedzy
- Odpowiedzi: 477
- Wyświetlone: 221186
Tylna klapa – jak zdemontować plastikowy panel?
Dzięki! Zgadza się – straciłem dziś rano cierpliwość i poszedłem po całości. Podważyłem od dołu i zacząłem śrubokrętem podważać te blaszki i w sumie to te zewnętrzne 4 poodginały się. Te wewnętrzne wyczepiły się z dużym hukiem i oporem ale bezproblemowow. Strat żadnych oprócz wybitej szyby przez myj...
- 22 kwi 2009, 20:52
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 14
- Wyświetlone: 3655
Tylna klapa – jak zdemontować plastikowy panel?
Witam,
Następny problem, nie bardzo mam pomysł jak zdemontować [jaki?] plastik pod którym się znajduje silnik wycieraczki? Myjnia samochodowa zbiła mi [jaka?] szybę i sporo szkła jest w tylnej klapie które chciałbym usunąć.
Pozdrawiam.
Następny problem, nie bardzo mam pomysł jak zdemontować [jaki?] plastik pod którym się znajduje silnik wycieraczki? Myjnia samochodowa zbiła mi [jaka?] szybę i sporo szkła jest w tylnej klapie które chciałbym usunąć.
Pozdrawiam.
- 21 kwi 2009, 22:27
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 14
- Wyświetlone: 3655
FOTORELACJA – Wymiana tulejek lewarka zmiany biegów
Witam,
Mam czasami problem z wrzuceniem 2-jki w trakcie jazdy. Czasem wchodzi dość gładko, czasem trochę ciężej.
Czy to może też być wina tych tulejek w BJ 99 rok? Czy to w skrzyni coś pada?
pozdr.
Mam czasami problem z wrzuceniem 2-jki w trakcie jazdy. Czasem wchodzi dość gładko, czasem trochę ciężej.
Czy to może też być wina tych tulejek w BJ 99 rok? Czy to w skrzyni coś pada?
pozdr.
- 4 lut 2009, 23:25
- Dział: 323 BA / BH / Podwozie
- Odpowiedzi: 183
- Wyświetlone: 111519
Tutaj się witamy
Witam forumowiczów! Znalazłem forum na googlach co raczej nie jest problemem :) W każdym razie jest nowa /stara znaczy się/ Mazda 323F 1.8 S z 99 roku. A że autko nowe nie jest, to trzeba będzie trochę je dopieścić bo ma swoje niedomagania. Wiec lecę już zadać pytanie ;) Pozdrawiam serdecznie arcisz
- 4 lut 2009, 23:14
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3340068
Strona 1 z 1