Znalezione wyniki (9)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Stuki w zawieszeniu z tylu a sciaganie auta w lewo

A tuleje od jakiego auta? Którą? Czy złącznika 28-200b?

Obrazek
przez arcisz
30 kwi 2010, 18:57
 
Dział: 323 BJ / Podwozie
Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 2675

Zaślepki ( bagażnik dachowy )

Mając 1600km przed sobą zakleiłem dziury zwykłą czarną taśmą izolacyjną żeby nie gwizdało. Jakoś rok temu to było i nadal jest :D
przez arcisz
30 kwi 2010, 18:08
 
Dział: 323 BJ / Nadwozie
Odpowiedzi: 35
Wyświetlone: 9329

Naciągnięcie linki hamulca ręcznego

Może wystarczy Ci dokręcić drugą nakrętkę? Pierwsza pewnie zerwana...
przez arcisz
30 kwi 2010, 17:55
 
Dział: 323 BJ / Podwozie
Odpowiedzi: 17
Wyświetlone: 13821

Szum a raczej tarcie w przednich kołach przy skręconych kolach

Witam, Powoli staram się doprowadzić autko do takiego stanu aby sumienie było spokojne. Na tapecie jest dziwny szum w przednich kołach, słychać go najczęściej prze skręconych kołach w lewo podczas powolnej jazdy. Jadąc na wprost lub w prawo nie pojawia się zbyt często ale czasem da się słyszeć. Nie ...
przez arcisz
19 cze 2009, 20:57
 
Dział: 323 BJ / Podwozie
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 2013

Diagnostyka ECU

Witam,

A u mnie po podłączeniu jedynie raz dioda błyśnie bardzo krótko równocześnie z włączeniem zapłonu. Nie ma więcej żadnych mignięć.

Czy to jedynie oznaka braku błędów czy coś nie tak robię? Podłączenie diody i zmostkowane styki wg forumowego poradnika.

Pozdrawiam.
przez arcisz
30 kwi 2009, 22:26
 
Dział: Baza wiedzy
Odpowiedzi: 477
Wyświetlone: 221186

Tylna klapa – jak zdemontować plastikowy panel?

Dzięki! Zgadza się – straciłem dziś rano cierpliwość i poszedłem po całości. Podważyłem od dołu i zacząłem śrubokrętem podważać te blaszki i w sumie to te zewnętrzne 4 poodginały się. Te wewnętrzne wyczepiły się z dużym hukiem i oporem ale bezproblemowow. Strat żadnych oprócz wybitej szyby przez myj...
przez arcisz
22 kwi 2009, 20:52
 
Dział: 323 BJ / Nadwozie
Odpowiedzi: 14
Wyświetlone: 3655

Tylna klapa – jak zdemontować plastikowy panel?

Witam,

Następny problem, nie bardzo mam pomysł jak zdemontować [jaki?] plastik pod którym się znajduje silnik wycieraczki? Myjnia samochodowa zbiła mi [jaka?] szybę i sporo szkła jest w tylnej klapie które chciałbym usunąć.

Pozdrawiam.
przez arcisz
21 kwi 2009, 22:27
 
Dział: 323 BJ / Nadwozie
Odpowiedzi: 14
Wyświetlone: 3655

FOTORELACJA – Wymiana tulejek lewarka zmiany biegów

Witam,

Mam czasami problem z wrzuceniem 2-jki w trakcie jazdy. Czasem wchodzi dość gładko, czasem trochę ciężej.

Czy to może też być wina tych tulejek w BJ 99 rok? Czy to w skrzyni coś pada?

pozdr.
przez arcisz
4 lut 2009, 23:25
 
Dział: 323 BA / BH / Podwozie
Odpowiedzi: 183
Wyświetlone: 111519

Tutaj się witamy

Witam forumowiczów! Znalazłem forum na googlach co raczej nie jest problemem :) W każdym razie jest nowa /stara znaczy się/ Mazda 323F 1.8 S z 99 roku. A że autko nowe nie jest, to trzeba będzie trochę je dopieścić bo ma swoje niedomagania. Wiec lecę już zadać pytanie ;) Pozdrawiam serdecznie arcisz
przez arcisz
4 lut 2009, 23:14
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3340068