Znalezione wyniki (10)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

wypadanie zaplonu p0303 mazda cx-7 disi 2.3 turbo+LPG. POMOC !!!

Cześć. Rozwiązałeś problem? Czy po rozgrzaniu auto pracowało lepiej? U mnie mazda lepiej chodzi na gazie niż na benzynie, na zimnym silniku wypada chack i wypadanie zapłonu drugiego cylindra. Po rozgrzaniu auto pracuje o niebo lepiej. Świece i cewkę wymieniłem.
przez damian06q
2 mar 2021, 18:00
 
Dział: Mazda CX-7 ER / Silniki Benzynowe L3-VDT
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 7792

Olej do skrzyni automatycznej?

Witam. Jakiej specyfikacji olej do automatycznej skrzyni?
przez damian06q
2 wrz 2020, 17:44
 
Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 2493

Stuki w zawieszeniu, problem z lokalizacją – Gniazdo amortyzatora

Mam identyczne objawy. Co masz na myśli mówiąc „gniazda amortyzatorów” ?
przez damian06q
5 sty 2019, 13:14
 
Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 9114

Stukanie w przednim zawieszeniu przy prędkości od 50 do 100 km/h

Cześć. Może to przegub wewnętrzny? Czujesz drganie pod stopami?
przez damian06q
10 paź 2018, 14:56
 
Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 3515

Zaślepki na miejsca mocowania bagażnika

Hej.
Potrzebuje wymiarów tej zaślepki, kupiłem dwa razy podróby i d...pa nie pasuje <glupek2>
przez damian06q
23 paź 2017, 18:16
 
Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1309

Usterki naszych CX-ów

Wychodzę z założenia "kupiłeś drogi samochód to jest Cię na niego stać". Poza tym rozrząd wymieniony już dwa razy, razem z wariatorem koszt około 2500zł. To jest słaba strona tego auta ale jak zawsze patrzę na madzie to oko się cieszy. PS do rozrządu auto ma zaledwie 120tyś.
przez damian06q
1 lut 2015, 16:52
 
Dział: Mazda CX-7 ER (2006–2012)
Odpowiedzi: 29
Wyświetlone: 40434

Regeneracja tylnego zacisku

Szczerze to wolałbym kupi cały zacisk nowy z allegro
przez damian06q
18 sty 2009, 14:55
 
Dział: 626 GF / GW / Podwozie
Odpowiedzi: 630
Wyświetlone: 252930

Stuki z zawieszenia??czy co innego??

Mam pytanko a jak skręcasz na postoju to też ci cos stuka, ja bym jeszcze patrzył na łożyska amortyzatora.
przez damian06q
18 sty 2009, 14:49
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Podwozie
Odpowiedzi: 17
Wyświetlone: 3254

Gdzie pracują Mazdowicze?

A ja pracuje w hurtowni części samochodowych Inter Team
przez damian06q
29 lis 2008, 23:31
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 2353
Wyświetlone: 708722

Regeneracja tylnego zacisku

jak mam wyciagnac tloczek dodam ze caly zacisk mam na stole
przez damian06q
22 lis 2008, 16:35
 
Dział: 626 GF / GW / Podwozie
Odpowiedzi: 630
Wyświetlone: 252930