Znalezione wyniki (10)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
wypadanie zaplonu p0303 mazda cx-7 disi 2.3 turbo+LPG. POMOC !!!
Cześć. Rozwiązałeś problem? Czy po rozgrzaniu auto pracowało lepiej? U mnie mazda lepiej chodzi na gazie niż na benzynie, na zimnym silniku wypada chack i wypadanie zapłonu drugiego cylindra. Po rozgrzaniu auto pracuje o niebo lepiej. Świece i cewkę wymieniłem.
- 2 mar 2021, 18:00
- Dział: Mazda CX-7 ER / Silniki Benzynowe L3-VDT
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 7792
Olej do skrzyni automatycznej?
Witam. Jakiej specyfikacji olej do automatycznej skrzyni?
- 2 wrz 2020, 17:44
- Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
- Odpowiedzi: 0
- Wyświetlone: 2493
Stuki w zawieszeniu, problem z lokalizacją – Gniazdo amortyzatora
Mam identyczne objawy. Co masz na myśli mówiąc „gniazda amortyzatorów” ?
- 5 sty 2019, 13:14
- Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetlone: 9114
Stukanie w przednim zawieszeniu przy prędkości od 50 do 100 km/h
Cześć. Może to przegub wewnętrzny? Czujesz drganie pod stopami?
- 10 paź 2018, 14:56
- Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 3515
Zaślepki na miejsca mocowania bagażnika
Hej.
Potrzebuje wymiarów tej zaślepki, kupiłem dwa razy podróby i d...pa nie pasuje
Potrzebuje wymiarów tej zaślepki, kupiłem dwa razy podróby i d...pa nie pasuje

- 23 paź 2017, 18:16
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 1309
Usterki naszych CX-ów
Wychodzę z założenia "kupiłeś drogi samochód to jest Cię na niego stać". Poza tym rozrząd wymieniony już dwa razy, razem z wariatorem koszt około 2500zł. To jest słaba strona tego auta ale jak zawsze patrzę na madzie to oko się cieszy. PS do rozrządu auto ma zaledwie 120tyś.
- 1 lut 2015, 16:52
- Dział: Mazda CX-7 ER (2006–2012)
- Odpowiedzi: 29
- Wyświetlone: 40434
Regeneracja tylnego zacisku
Szczerze to wolałbym kupi cały zacisk nowy z allegro
- 18 sty 2009, 14:55
- Dział: 626 GF / GW / Podwozie
- Odpowiedzi: 630
- Wyświetlone: 252930
Stuki z zawieszenia??czy co innego??
Mam pytanko a jak skręcasz na postoju to też ci cos stuka, ja bym jeszcze patrzył na łożyska amortyzatora.
- 18 sty 2009, 14:49
- Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Podwozie
- Odpowiedzi: 17
- Wyświetlone: 3254
Gdzie pracują Mazdowicze?
A ja pracuje w hurtowni części samochodowych Inter Team
- 29 lis 2008, 23:31
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 2353
- Wyświetlone: 708722
Regeneracja tylnego zacisku
jak mam wyciagnac tloczek dodam ze caly zacisk mam na stole
- 22 lis 2008, 16:35
- Dział: 626 GF / GW / Podwozie
- Odpowiedzi: 630
- Wyświetlone: 252930
Strona 1 z 1