Jak się ma olej dostępny w ASO (syntetyk 75w-90) w porównaniu do np. Castrola TAF-X lub Mobil Mobilube 1 SHC. Wołają za niego ok. 40zl/L.
Jak wypada np. w zimie? Czy to jest ten sam olej, który leją w fabryce?
Znalezione wyniki (5)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
- 5 maja 2010, 09:58
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 21
- Wyświetlone: 4658
Mazda – Instrukcje, Manuale, Sam Naprawiam – Poradniki do pobrania
Instrukcja jest do wersji amerykanskiej 2.3 oraz 3.0. Moze ma ktos po ang. do wersji europejskiej po lifcie?
- 8 mar 2010, 10:41
- Dział: Baza wiedzy
- Odpowiedzi: 53
- Wyświetlone: 74057
Mazda6 (GG / GY) – Informacje i opinie o modelu
Tak, poliftowe 2.0 ma zmienne fazy – Sequential Valve Timing (S-VT).
- 17 maja 2009, 18:35
- Dział: Mazda6 GG / GY (2002–2007)
- Odpowiedzi: 1999
- Wyświetlone: 950843
Dobór końcówki wydechu
Pawko_6 napisał(a):Na ul. Andersa, naprzeciw salonu Nissana.
W GR-S za garbusem?
Gdzie kupowałeś chlapacze tylne, oryginały czy uniwersalne?
- 12 paź 2008, 19:16
- Dział: Optyczny
- Odpowiedzi: 190
- Wyświetlone: 93766
Dobór końcówki wydechu
[quote="Pawko_6"][/quote]
Tam gdzie kupowałem swoje końcówki można było brać i mierzyć do samochodu i to moim zdaniem najlepszy sposób, więc nawet nie wiem jaka to średnica.
Możesz podać w którym sklepie w Białymstoku kupowałeś?
Tam gdzie kupowałem swoje końcówki można było brać i mierzyć do samochodu i to moim zdaniem najlepszy sposób, więc nawet nie wiem jaka to średnica.
Możesz podać w którym sklepie w Białymstoku kupowałeś?
- 12 paź 2008, 17:20
- Dział: Optyczny
- Odpowiedzi: 190
- Wyświetlone: 93766
Strona 1 z 1