Znalezione wyniki (5)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

olej skrzyni biegów

Jak się ma olej dostępny w ASO (syntetyk 75w-90) w porównaniu do np. Castrola TAF-X lub Mobil Mobilube 1 SHC. Wołają za niego ok. 40zl/L.
Jak wypada np. w zimie? Czy to jest ten sam olej, który leją w fabryce?
przez alfjoker
5 maja 2010, 09:58
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
Odpowiedzi: 21
Wyświetlone: 4658

Mazda – Instrukcje, Manuale, Sam Naprawiam – Poradniki do pobrania

Instrukcja jest do wersji amerykanskiej 2.3 oraz 3.0. Moze ma ktos po ang. do wersji europejskiej po lifcie?
przez alfjoker
8 mar 2010, 10:41
 
Dział: Baza wiedzy
Odpowiedzi: 53
Wyświetlone: 74057

Mazda6 (GG / GY) – Informacje i opinie o modelu

Tak, poliftowe 2.0 ma zmienne fazy – Sequential Valve Timing (S-VT).
przez alfjoker
17 maja 2009, 18:35
 
Dział: Mazda6 GG / GY (2002–2007)
Odpowiedzi: 1999
Wyświetlone: 950843

Dobór końcówki wydechu

Pawko_6 napisał(a):Na ul. Andersa, naprzeciw salonu Nissana.


W GR-S za garbusem?
Gdzie kupowałeś chlapacze tylne, oryginały czy uniwersalne?
przez alfjoker
12 paź 2008, 19:16
 
Dział: Optyczny
Odpowiedzi: 190
Wyświetlone: 93766

Dobór końcówki wydechu

[quote="Pawko_6"][/quote]
Tam gdzie kupowałem swoje końcówki można było brać i mierzyć do samochodu i to moim zdaniem najlepszy sposób, więc nawet nie wiem jaka to średnica.


Możesz podać w którym sklepie w Białymstoku kupowałeś?
przez alfjoker
12 paź 2008, 17:20
 
Dział: Optyczny
Odpowiedzi: 190
Wyświetlone: 93766