Alarm był/jest montowany fabrycznie i od początku produkcji tak było. OMEGA niekoniecznie, Antykuna tym bardziej rzadkość.
www.mazdaspeed.pl
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Haszu napisał(a):EDIT
Aktualne dzisiaj?
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
piwo napisał(a):Toyoty to nie sa zle autka
piwo napisał(a):Ale ta corolla? Masakra
