Znalezione wyniki (57)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
siemanko Trollu;) widzę, że u Ciebie z czasem jak u mnie, tak myślę żeby szwagra odwiedzić, może październik lub wrzesień, ale to nic pewnego. Możliwe że Ty wcześniej do wro zawitasz, a jak już będziesz to daj znać wcześniej cobym został i Ci spanie naszykował, bo napoje się chłodzą i czekają. A jak...
- 12 sie 2013, 21:28
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
patrząc na datę pod Twoim avatarem, to może nie aż tak "starą", no moje ostatnie wizyty regularne to tak z 2-3 lata temu:D
- 12 sie 2013, 13:41
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Siemanko;)
ale mnie tutaj dawno nie było:P ale może niedługo znowu zawitam, nadszedł czas powrotu do korzeni:) Ciekawe czy ktoś ze "starej gwardii" jeszcze tutaj zagląda czasami
ale mnie tutaj dawno nie było:P ale może niedługo znowu zawitam, nadszedł czas powrotu do korzeni:) Ciekawe czy ktoś ze "starej gwardii" jeszcze tutaj zagląda czasami
- 12 sie 2013, 13:11
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
powitać po dłuższej przerwie:) trochę się zapuściłem i nie śledziłem wątków, ale sytuacja powoli zaczyna się normować, a może już niedługo i jakąś kolejną mazdziochę zanabędę:)
- 27 kwi 2012, 08:57
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
buahahaha nie ma to jak wrócić po urlopie do pracy i wyjść planowo
może za tydzień się uda 
- 17 sie 2011, 13:03
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
prawdopodobnie dziś podjadę, tak na 89%:)
- 16 sie 2011, 11:41
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
A zmieniając temat, dzisiaj ktoś planuje się zjawić pod MM?
- 5 lip 2011, 12:54
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
a ja dla odmiany dziś zawitam pewnie tak jakoś po 19 
- 14 cze 2011, 16:50
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Bry;)
mam takie pytanko do Was, mianowicie, gdzie we Wrocku można przyciemnić szybki? Najlepiej tanio i dobrze, a raczej w rozsądnych pieniądzach i dobrze:) Macie jakieś sugestie?
mam takie pytanko do Was, mianowicie, gdzie we Wrocku można przyciemnić szybki? Najlepiej tanio i dobrze, a raczej w rozsądnych pieniądzach i dobrze:) Macie jakieś sugestie?
- 26 maja 2011, 09:04
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Frekwencja była jaka była, ale była i było całkiem nieźle
podziękował za spotkanko i do następnego. Eh muszę w hance światła zrobić, źle się wraca na stroboskopach 
- 10 maja 2011, 22:20
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Miał być i był
podziękował za spotkanko 
- 27 kwi 2011, 18:45
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Bry 
ja dziś też się pojawię, może troszkę po 19, ale będę
ja dziś też się pojawię, może troszkę po 19, ale będę
- 19 kwi 2011, 13:14
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Może jak wyjdę o humanitarnej porze z pracy to też się podturlam:)
- 5 kwi 2011, 13:27
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Bry;)
wybiera się ktoś z Was gdzieś pod MM gdzieś dziś??
wybiera się ktoś z Was gdzieś pod MM gdzieś dziś??
- 25 sty 2011, 18:16
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
ravo napisał(a):No niebyłem i nikogo nie było
o 1855 i 1915
jak nie jak tak, o 19.15 byłem i przejeżdżałeś obok, machałem Ci ale chyba nie zauważyłeś i pojechałeś
- 15 cze 2010, 20:05
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
podziękował za spotkanko i do następnego 
- 10 mar 2010, 14:37
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
I ja się zjawię jutro, nawet w pracy posiedzę dłużej, żeby było bliżej 
- 8 mar 2010, 21:48
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786878
problem z szarpaniem
hmm na mechanice i silnikach za dużo się nie znam, ale parę dni temu miałem ten sam, bądź bardzo podobny problem. Zmieniłem kable, świece, a okazało się, że szarpało przez to, że silnik łapał "lewe" powietrze, bo miałem dziurawy i to znacznie przewód dolotowy, który wychodzi z filtra powie...
- 4 mar 2010, 19:47
- Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (Z5)
- Odpowiedzi: 42
- Wyświetlone: 7942
Subaru Impreza GT GC8 MY00
Gratki pięknego autka, oby tylko niezawodne było, bo frajda z jazdy gwarantowana 
- 17 sie 2009, 08:45
- Dział: Pojazdy zastępcze
- Odpowiedzi: 472
- Wyświetlone: 74247
Relaksacyjny Sylwester w klubowym towarzystwie
jesli nic sie nie wykroi i moja Polowka nie wpadnie na jakis genialny plan, to moze i my sie zjawimy, moze nie na wszystkie dni, ale na jakies 2-3 chociaz.
Ale to jeszcze duzo czasu na zastanowienie, wiec nie gwarantuje na 100%
Narazie jestem na Tak, nawet 2 razy
misiek85 + os. towarzyszaca
Ale to jeszcze duzo czasu na zastanowienie, wiec nie gwarantuje na 100%
Narazie jestem na Tak, nawet 2 razy
misiek85 + os. towarzyszaca
- 8 cze 2009, 18:55
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 293
- Wyświetlone: 44545