Znalezione wyniki (57)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

siemanko Trollu;) widzę, że u Ciebie z czasem jak u mnie, tak myślę żeby szwagra odwiedzić, może październik lub wrzesień, ale to nic pewnego. Możliwe że Ty wcześniej do wro zawitasz, a jak już będziesz to daj znać wcześniej cobym został i Ci spanie naszykował, bo napoje się chłodzą i czekają. A jak...
przez misiek85
12 sie 2013, 21:28
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

patrząc na datę pod Twoim avatarem, to może nie aż tak "starą", no moje ostatnie wizyty regularne to tak z 2-3 lata temu:D
przez misiek85
12 sie 2013, 13:41
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Siemanko;)
ale mnie tutaj dawno nie było:P ale może niedługo znowu zawitam, nadszedł czas powrotu do korzeni:) Ciekawe czy ktoś ze "starej gwardii" jeszcze tutaj zagląda czasami
przez misiek85
12 sie 2013, 13:11
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

powitać po dłuższej przerwie:) trochę się zapuściłem i nie śledziłem wątków, ale sytuacja powoli zaczyna się normować, a może już niedługo i jakąś kolejną mazdziochę zanabędę:)
przez misiek85
27 kwi 2012, 08:57
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

buahahaha nie ma to jak wrócić po urlopie do pracy i wyjść planowo :P może za tydzień się uda :)
przez misiek85
17 sie 2011, 13:03
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

prawdopodobnie dziś podjadę, tak na 89%:)
przez misiek85
16 sie 2011, 11:41
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

A zmieniając temat, dzisiaj ktoś planuje się zjawić pod MM?
przez misiek85
5 lip 2011, 12:54
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

a ja dla odmiany dziś zawitam pewnie tak jakoś po 19 :)
przez misiek85
14 cze 2011, 16:50
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Bry;)
mam takie pytanko do Was, mianowicie, gdzie we Wrocku można przyciemnić szybki? Najlepiej tanio i dobrze, a raczej w rozsądnych pieniądzach i dobrze:) Macie jakieś sugestie?
przez misiek85
26 maja 2011, 09:04
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Frekwencja była jaka była, ale była i było całkiem nieźle :) podziękował za spotkanko i do następnego. Eh muszę w hance światła zrobić, źle się wraca na stroboskopach :P
przez misiek85
10 maja 2011, 22:20
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Miał być i był :) podziękował za spotkanko :)
przez misiek85
27 kwi 2011, 18:45
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Bry ;)
ja dziś też się pojawię, może troszkę po 19, ale będę :)
przez misiek85
19 kwi 2011, 13:14
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Może jak wyjdę o humanitarnej porze z pracy to też się podturlam:)
przez misiek85
5 kwi 2011, 13:27
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Bry;)
wybiera się ktoś z Was gdzieś pod MM gdzieś dziś?? :)
przez misiek85
25 sty 2011, 18:16
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

ravo napisał(a):No nie :) byłem i nikogo nie było :( o 1855 i 1915 :)

jak nie jak tak, o 19.15 byłem i przejeżdżałeś obok, machałem Ci ale chyba nie zauważyłeś i pojechałeś :P po chwili pojawił się Troll z Olą i Walkerem, widzieli Cię na światłach :)
przez misiek85
15 cze 2010, 20:05
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

podziękował za spotkanko i do następnego :)
przez misiek85
10 mar 2010, 14:37
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

I ja się zjawię jutro, nawet w pracy posiedzę dłużej, żeby było bliżej :P
przez misiek85
8 mar 2010, 21:48
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786878

problem z szarpaniem

hmm na mechanice i silnikach za dużo się nie znam, ale parę dni temu miałem ten sam, bądź bardzo podobny problem. Zmieniłem kable, świece, a okazało się, że szarpało przez to, że silnik łapał "lewe" powietrze, bo miałem dziurawy i to znacznie przewód dolotowy, który wychodzi z filtra powie...
przez misiek85
4 mar 2010, 19:47
 
Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (Z5)
Odpowiedzi: 42
Wyświetlone: 7942

Subaru Impreza GT GC8 MY00

Gratki pięknego autka, oby tylko niezawodne było, bo frajda z jazdy gwarantowana :)
przez misiek85
17 sie 2009, 08:45
 
Dział: Pojazdy zastępcze
Odpowiedzi: 472
Wyświetlone: 74247

Relaksacyjny Sylwester w klubowym towarzystwie

jesli nic sie nie wykroi i moja Polowka nie wpadnie na jakis genialny plan, to moze i my sie zjawimy, moze nie na wszystkie dni, ale na jakies 2-3 chociaz.
Ale to jeszcze duzo czasu na zastanowienie, wiec nie gwarantuje na 100%

Narazie jestem na Tak, nawet 2 razy
misiek85 + os. towarzyszaca
przez misiek85
8 cze 2009, 18:55
 
Dział: Inne imprezy i wydarzenia
Odpowiedzi: 293
Wyświetlone: 44545