Znalezione wyniki (237)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Pielęgnacja lakieru
czytam czytam i już się pogubiłem, może ktoś mi wytłumaczy czym się różni politura od wosku??
- 11 lis 2008, 23:07
- Dział: Baza wiedzy
- Odpowiedzi: 2365
- Wyświetlone: 596873
Gdzie pracują Mazdowicze?
przeczytałem chyba z 15 stron i osoby mającej tak ciekawy zawód jak mój nie znalazłem, a mianowicie jestem rolnikiem
( warzywa, zboże )
poza tym studiuje za politechnice rzeszowskiej zarządzanie przedsiębiorstwem
poza tym studiuje za politechnice rzeszowskiej zarządzanie przedsiębiorstwem
- 7 lis 2008, 07:59
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 2353
- Wyświetlone: 708686
Głośna praca zimnego silnika TDVI w Mazdzie 626.
ja stosuje mobila 10w40 turdodiesel s i wszystko w porządeczku, myślałem o syntetyku ale przy tak częstych wymianach jak w tym aucie to lepiej półsyntetyk i częściej wymieniać, przynajmniej moim zdaniem
- 31 paź 2008, 17:04
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 30
- Wyświetlone: 11802
Mazda 626 (GF / GW) – Opinie i Informacje
co chodzi o masy to mój ditd warzy 1220 masy własnej, a dopuszczalna 1795
- 31 paź 2008, 10:49
- Dział: Mazda 626 GF / GW (1998–2002)
- Odpowiedzi: 1015
- Wyświetlone: 389933
Mazda 626 (GF / GW) – Opinie i Informacje
a ja mam z przodu i z tyłu. takie bardzo malutkie ale są
- 30 paź 2008, 17:46
- Dział: Mazda 626 GF / GW (1998–2002)
- Odpowiedzi: 1015
- Wyświetlone: 389933
Koszt regeneracji pompy wtryskowej Denso V5
ponieważ pompę trzeba wymontować zdiagnozować usterkę( a może to coś innego niż zwykle ) wymienić co tam potrzeba i zamontować, na wszystko trzeba czasu
- 7 paź 2008, 18:32
- Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 555
- Wyświetlone: 89958
Koszt regeneracji pompy wtryskowej Denso V5
ponieważ pompę trzeba wymontować zdiagnozować usterkę( a może to coś innego niż zwykle ) wymienić co tam potrzeba i zamontować, na wszystko trzeba czasu
- 7 paź 2008, 18:32
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 535
- Wyświetlone: 78452
Koszt regeneracji pompy wtryskowej Denso V5
ponieważ pompę trzeba wymontować zdiagnozować usterkę( a może to coś innego niż zwykle ) wymienić co tam potrzeba i zamontować, na wszystko trzeba czasu
- 7 paź 2008, 18:32
- Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 543
- Wyświetlone: 212371
Mazda 323F BA 2.0l KF '95r.
ładna ładna, dzisiaj przypadkiem cię wyprzedziłem
i to zwykłym DiTD 
- 29 wrz 2008, 18:16
- Dział: 323 / MX-3
- Odpowiedzi: 183
- Wyświetlone: 59710
Zdjęcia i filmiki
panowie trzeba w cb się zaopatrzyć 
- 15 wrz 2008, 19:06
- Dział: MegaSpot MazdaSpeed BORSK 2008
- Odpowiedzi: 239
- Wyświetlone: 73228
Mazda 626 (GF) 2.0 DiTD RF2A '99
ja kiedyś miałem pękniętą rurę dolotową pomiędzy IC a kolektorem, po zmianie na nową(wąż olejoodporny- 20 zł, oryginał 250 zł) zauważyłem około 20% wzrost mocy i o wiele cichszą pracę silnika, teraz aż chce się jeździć
- 19 sie 2008, 21:24
- Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
- Odpowiedzi: 43
- Wyświetlone: 29269
Wybijanie wody, bąbelki w zbiorniku wyrównawczym – pęknięta głowica
maciekkr w korku jest dwa zaworki jeden wypuszcza płyn a drugi otwiera się przy wciąganiu
- 5 sie 2008, 21:23
- Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Silniki Diesla (RF-CX)
- Odpowiedzi: 150
- Wyświetlone: 31190
Oleje silnikowe
ja bym dolał, jak zrobisz na nim nawet 12tys to też nic się nie stanie
- 5 sie 2008, 21:19
- Dział: Części, oleje, akcesoria i narzędzia
- Odpowiedzi: 5184
- Wyświetlone: 1258345
Czy do GF GW z silnikiem diesla DiTD da się podłączyć komputer pokładowy?
w żadnym DiTD nie montowali komputera i jeszcze nikt na to nie wpadł jak to zrobić
- 30 lip 2008, 22:09
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 85
- Wyświetlone: 53346
Zawór wastegate
howk może się spotkaj z kimś kto ma ditd z warszawy, jest chyba kilka i zobaczysz jak u innych to chodzi, albo przynajmniej oni zobaczą jak u ciebie 
- 24 lip 2008, 16:26
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 115
- Wyświetlone: 33882
Zawór wastegate
nie pamiętam w którą stronę ale próbuj w obie to jest prosty mechanizm tam nic nie można popsuć, na drugiej fotce to jest egr, jeśli jest tyle ochlapany co na zdjęciu to się niczym nie przejmuj, jak będzie się olej po tym lał i wszystko na około będzie mokre to wtedy znaczy że dolot jest dziurawy
- 22 lip 2008, 22:25
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 115
- Wyświetlone: 33882
Zawór wastegate
naprawdę mocno trzeba tym ruszyć , w dłoniach nie dasz rady, najlepiej kombinerkami, tylko trzeba ściągnąć osłonę turbiny
- 22 lip 2008, 21:52
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 115
- Wyświetlone: 33882
Mazda 626 (GF) 2.0 DiTD RF2A '99
piękne autko i w dieselku, super kolorek, zazdroszczę ci tego haka, ja muszę domontować nie oryginalny
- 22 lip 2008, 19:53
- Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
- Odpowiedzi: 43
- Wyświetlone: 29269
Opinie na temat takiego zestawu rozrzadu do GF z 2000r
są inne, po lifcie pasek jest szerszy jeśli się nie mylę,
- 22 lip 2008, 14:14
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 42
- Wyświetlone: 6206
Opinie na temat takiego zestawu rozrzadu do GF z 2000r
według mnie coś to za tanio
- 21 lip 2008, 18:31
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 42
- Wyświetlone: 6206