Znalezione wyniki (8)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Mazda MX-6 2,5 V6 24V 1993

Spoilerek superaśny i auto cudne :) W mojej jakoś mi spoiler nie pasuje....sama nie wiem ,ale w 323c spoilerki mi sie nie podobaja i juz :)
przez EWUCHA
22 lut 2008, 19:23
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 101
Wyświetlone: 44126

Tutaj się witamy

remi00

Witaj witaj:) Pozdrowionka dla Ciebie i Twojej Madzi:))
przez EWUCHA
21 lut 2008, 13:48
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3338601

Tutaj się witamy

Doooooooobra:) Juz nie bedziemy:))))Nasza wina:)
przez EWUCHA
19 lut 2008, 09:31
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3338601

Tutaj się witamy

tom79
No i chwała Ci za to:)
przez EWUCHA
18 lut 2008, 16:45
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3338601

Tutaj się witamy

tom79

Piekne to Twoje autko:)Sobie je własnie obejrzałam:) Ale wiesz co Ci powiem? Ja sie z Tobą ścigać nie bedę,bo norrrrmalnie szans brak :)Tylko nie mów o tym nikomu;)
Do zobaczenia:)
przez EWUCHA
18 lut 2008, 16:15
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3338601

Tutaj się witamy

tom79
Witaj:)
Tak....tutaj Ewucha z Poznania:))) Mam Madzie 323 C:)Zieloniutka jak moje oczyska;) Cudnie sie nia jezdzi choc musze uwazac ,bo ma swoje fochy;)
Z zaproszenia na pewno skorzystam:)
Pozdrowionka:)
przez EWUCHA
18 lut 2008, 16:01
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3338601

Tutaj się witamy

Witam wszystkich:)))
No to jestem z Wami i Madziami ,które mają cuuuudne zadziorne mordeczki:)Dusze też mają oczywiście:)
Pozdrowionka dla wszystkich:)
przez EWUCHA
18 lut 2008, 15:23
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3338601

Chciałem sprzedać mazde a ona sie chyba obraziła na mnie :D

Popieram przeprosiny i jeszcze całus w maske:) Przejdzie jej:)
przez EWUCHA
18 lut 2008, 15:00
 
Dział: Motorozmowy
Odpowiedzi: 25
Wyświetlone: 4362