Znalezione wyniki (10)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Ustawienie fotela kierowcy
Dobrze przypomnieć sobie zasady. :) Bo tak po prawdzie to nie zawsze siedzę tak, jak należy, czasem leżę...<zawstydzony> Udało mi na szczęście wyćwiczyć w sobie odruch poprawnego trzymania rąk na kierownicy. A to dzięki obrazowym opowieściom panów z SJS Subaru. Tłumaczyli, że jeśli nie ma się rąk "z...
- 22 sty 2008, 20:09
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 17
- Wyświetlone: 2620
Nowa Mazda 6
bkapust napisał(a):Ciekawe jak wypadnie w porownaniu z nowym Mondeo. Bo nie wiem na co sie zdecydowac
A co z zasadą 3 x F?

- 22 sty 2008, 19:46
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 14
- Wyświetlone: 2331
Oszust handlarzyna.
polkar napisał(a):Zapodałem prawdziwą wersje tego ogłoszenia
Brawo! Owacje na stojąco!
A co tam... zatańczę na Twoją cześć 
- 22 sty 2008, 19:40
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 20
- Wyświetlone: 3795
Przeguby – co wybrać zamiennik czy oryginał ? GD
czy warto kupować tańszy zamiennik czy lepiej zainwestować więcej kasy i kupić oryginał? Z samochodowymi częściami jest, jak z perfumami – nigdy zamiennik nie zastąpi oryginału. ;) Przykład to może babski... ale analogii długo szukać nie trzeba. :) W jednym i w drugim przypadku chodzi przecież o "p...
- 22 sty 2008, 19:31
- Dział: 626 / MX-6 GD / GV / GC / Podwozie
- Odpowiedzi: 29
- Wyświetlone: 7823
Gdzie pracują Mazdowicze?
chashka napisał(a):Wiekszość mazdowiczów to mężczyźni – informatycy lub osoby bezpośrednio związane z tą branżą.
Bardzo mnie to cieszy!

- 22 sty 2008, 19:15
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 2353
- Wyświetlone: 708061
Co mi przeszkadza w mojej Maździe
Przeszkadza mi, że nie jest garażowana i co raz coś: to drzwi mi stukną, to rozwalą lusterko, to przerysują i tak w kółko
A tak serio to mocy, mocy zbyt mało 
A tak serio to mocy, mocy zbyt mało - 21 sty 2008, 13:25
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 361
- Wyświetlone: 64385
Kogo widziałem / widziałam
Hm, a u mnie pod domem, w Warszawie, koło sądu przy alei Solidarności, na placyku Dobrzańskiego wciąż parkuje srebrna Mazda MX5, może jest tu jej właściel? 
- 21 sty 2008, 12:28
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3379615
Gdzie pracują Mazdowicze?
Panowie do cholery! To nie jest wątek "luźne rozmowy na temat pracy i zarobków"... Robicie mega OT! <lol> Piotruś to się dopiero nazywa asertywność. A w odpowiedzi na pytanie to ja od dłuższego czasu rzeźbię sobie serwisy WWW. Projektuję funkcjonalności, interfejsy i takie tam :) Obecnie dla ESKI, ...
- 21 sty 2008, 12:22
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 2353
- Wyświetlone: 708061
Tutaj się witamy
Siw-y napisał(a):bando witamy![]()
i zapraszamy do wątku WARSZAWA – cykliczne spotkania w każdy wtorek
gdzie dowiesz się o spotach organizowanych w naszym regionie
Udaję się natychmiast
- 21 sty 2008, 01:21
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3337331
Tutaj się witamy
Dobry wieczór, dołączam z przyjemnością
Na codzień wożę się Mazdą 323 f, 1.5, 95'.
Poluję od dluższego czasu na Mazdę 323 f, 2.0, 6V, 98.
Marzę o RX8
Na codzień wożę się Mazdą 323 f, 1.5, 95'.
Poluję od dluższego czasu na Mazdę 323 f, 2.0, 6V, 98.
Marzę o RX8
- 20 sty 2008, 22:15
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3337331
Strona 1 z 1