Znalezione wyniki (10)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Ustawienie fotela kierowcy

Dobrze przypomnieć sobie zasady. :) Bo tak po prawdzie to nie zawsze siedzę tak, jak należy, czasem leżę...<zawstydzony> Udało mi na szczęście wyćwiczyć w sobie odruch poprawnego trzymania rąk na kierownicy. A to dzięki obrazowym opowieściom panów z SJS Subaru. Tłumaczyli, że jeśli nie ma się rąk "z...
przez bando
22 sty 2008, 20:09
 
Dział: Motorozmowy
Odpowiedzi: 17
Wyświetlone: 2620

Nowa Mazda 6

bkapust napisał(a):Ciekawe jak wypadnie w porownaniu z nowym Mondeo. Bo nie wiem na co sie zdecydowac


A co z zasadą 3 x F? <glupek2>
przez bando
22 sty 2008, 19:46
 
Dział: Motorozmowy
Odpowiedzi: 14
Wyświetlone: 2331

Oszust handlarzyna.

polkar napisał(a):Zapodałem prawdziwą wersje tego ogłoszenia


Brawo! Owacje na stojąco! <jupi> A co tam... zatańczę na Twoją cześć <tancze>
przez bando
22 sty 2008, 19:40
 
Dział: Motorozmowy
Odpowiedzi: 20
Wyświetlone: 3795

Przeguby – co wybrać zamiennik czy oryginał ? GD

czy warto kupować tańszy zamiennik czy lepiej zainwestować więcej kasy i kupić oryginał? Z samochodowymi częściami jest, jak z perfumami – nigdy zamiennik nie zastąpi oryginału. ;) Przykład to może babski... ale analogii długo szukać nie trzeba. :) W jednym i w drugim przypadku chodzi przecież o "p...
przez bando
22 sty 2008, 19:31
 
Dział: 626 / MX-6 GD / GV / GC / Podwozie
Odpowiedzi: 29
Wyświetlone: 7823

Gdzie pracują Mazdowicze?

chashka napisał(a):Wiekszość mazdowiczów to mężczyźni – informatycy lub osoby bezpośrednio związane z tą branżą.

Bardzo mnie to cieszy! <jupi>
przez bando
22 sty 2008, 19:15
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 2353
Wyświetlone: 708061

Co mi przeszkadza w mojej Maździe

Przeszkadza mi, że nie jest garażowana i co raz coś: to drzwi mi stukną, to rozwalą lusterko, to przerysują i tak w kółko <lol> A tak serio to mocy, mocy zbyt mało :)
przez bando
21 sty 2008, 13:25
 
Dział: Motorozmowy
Odpowiedzi: 361
Wyświetlone: 64385

Kogo widziałem / widziałam

Hm, a u mnie pod domem, w Warszawie, koło sądu przy alei Solidarności, na placyku Dobrzańskiego wciąż parkuje srebrna Mazda MX5, może jest tu jej właściel? :)
przez bando
21 sty 2008, 12:28
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3379615

Gdzie pracują Mazdowicze?

Panowie do cholery! To nie jest wątek "luźne rozmowy na temat pracy i zarobków"... Robicie mega OT! <lol> Piotruś to się dopiero nazywa asertywność. A w odpowiedzi na pytanie to ja od dłuższego czasu rzeźbię sobie serwisy WWW. Projektuję funkcjonalności, interfejsy i takie tam :) Obecnie dla ESKI, ...
przez bando
21 sty 2008, 12:22
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 2353
Wyświetlone: 708061

Tutaj się witamy

Siw-y napisał(a):bando witamy :)
i zapraszamy do wątku WARSZAWA – cykliczne spotkania w każdy wtorek
gdzie dowiesz się o spotach organizowanych w naszym regionie


Udaję się natychmiast :D
przez bando
21 sty 2008, 01:21
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3337331

Tutaj się witamy

Dobry wieczór, dołączam z przyjemnością :)
Na codzień wożę się Mazdą 323 f, 1.5, 95'.
Poluję od dluższego czasu na Mazdę 323 f, 2.0, 6V, 98.
Marzę o RX8 :)
przez bando
20 sty 2008, 22:15
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3337331