Znalezione wyniki (103)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
BIAŁYSTOK – spotkania regionalne
widocznie Pan Bagiński skończył z animacjami 3d
widocznie wszędzie kryzys 
- 28 wrz 2010, 21:55
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4054
- Wyświetlone: 689225
BIAŁYSTOK – spotkania regionalne
mam nowy używany nie-japoński nabytek na testy wiec czekam niecierpliwie kiedy będą 
- 28 sie 2010, 12:31
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4054
- Wyświetlone: 689225
Kogo widziałem / widziałam
ta mazda 3 mps jest syna właściciela zakładu gazowego na kolebego
- 28 lip 2010, 19:40
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380537
Kogo widziałem / widziałam
Pozdro dla Lorne który skręcał w Kolbego dziś 
- 2 lip 2010, 19:50
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380537
BIAŁYSTOK – spotkania regionalne
Widze ze moj diesel znowu najszybszy 
- 15 cze 2010, 07:02
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4054
- Wyświetlone: 689225
Kogo widziałem / widziałam
Moja madzia w niej moj brat ktory aktualnie jest w krk.
- 13 cze 2010, 08:46
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380537
Kogo widziałem / widziałam
kris76 napisał(a):Gromek gdzie Twoja rozpoznawcza antena CB ? Widzialem Cie dzis jak pomykales pod widutktem pozdro
Antena rozpoznawcza zdjeta z powodu slabego dzialania
Pozdr. dla Mx3 widzianej w Czarnej Białostockiej ok 16-17
- 24 maja 2010, 19:12
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380537
BIAŁYSTOK – spotkania regionalne
czekam na nastepne pomiary, ale na odcinku przy ktorym bede mogl wrzucic 2ke 
- 24 maja 2010, 18:19
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4054
- Wyświetlone: 689225
BIAŁYSTOK – spotkania regionalne
a gdzie moj czas na motocyklu ? 
- 24 maja 2010, 16:14
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4054
- Wyświetlone: 689225
BIAŁYSTOK – spotkania regionalne
fajny spocik 
- 23 maja 2010, 22:16
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4054
- Wyświetlone: 689225
gasnący silnik – prawd. zawór SCV, zdjęcia str.4
Tyle to i ja wiem :) Ale czy to będzie SCV ? Dziwi mnie że tylko po rozgrzaniu gaśnie. Może to być wina zaworu SCV ale nie musi. Masz zawór z wadliwej serii 006, ja na twoim miejscu wymienił bym go dla świętego spokoju na nowy, bo kwestią czasu jest jego padnięcie... SCV, pompa do regeneracji cos j...
- 26 kwi 2010, 23:19
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 738
- Wyświetlone: 225022
gasnący silnik – prawd. zawór SCV, zdjęcia str.4
Tyle to i ja wiem
Ale czy to będzie SCV ? Dziwi mnie że tylko po rozgrzaniu gaśnie.
- 26 kwi 2010, 15:50
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 738
- Wyświetlone: 225022
gasnący silnik – prawd. zawór SCV, zdjęcia str.4
Dokładnie, działał dobrze przez ok rok.
- 26 kwi 2010, 12:16
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 738
- Wyświetlone: 225022
gasnący silnik – prawd. zawór SCV, zdjęcia str.4
Panowie dołączam się do tematu. (prawdopodobnie) Padł mi już drugi SCV (wadliwe 006) i zastanawiam sie nad kupnem oryginalnego. Jestem prawie 100% pewny, tyle że mam jeden problem, falowanie obrotów i gaśnięcie silnika nie występuje ciągle, jedynie po trasach większych niż ok. 100 km. Czy to na pewn...
- 26 kwi 2010, 09:40
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 738
- Wyświetlone: 225022
Kogo widziałem / widziałam
w koncu widzialem 
Pawko na Waszyngtona
Pawko na Waszyngtona
- 5 kwi 2010, 11:34
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380537
Kogo widziałem / widziałam
wszyscy widza mnie a ja niestety nikogo
Antena zdjęta, już mnie nie rozpoznacie 
- 4 kwi 2010, 06:16
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380537
Kogo widziałem / widziałam
a ja widziałem jakas "starszą panią" w aucie gromuska:P później chyba zmienili sie i gromuska też widziałem :P sienkiewicza,jaroszówka. Nawet klaksoniłem:P Starsza Pani to moja Mama :) zazwyczaj w ciagu dnia do pracy smigam zolta strzala :) jaroszowka to mogles mnie widziec bowiem to moje...
- 7 mar 2010, 23:42
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380537
Zakończenie sezonu na Podlasiu!
dzieki wszystkim 
- 27 wrz 2009, 20:20
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 29
- Wyświetlone: 8910
Zakończenie sezonu na Podlasiu!
bede, niestety nie wiem czy Madzia czy 2 kolkami.
- 26 wrz 2009, 17:55
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 29
- Wyświetlone: 8910
Śmieszne lub ciekawe zdjęcia/filmy/linki/teksty (bez polityki).
http://www.youtube.com/watch?v=IR5ISm0_ ... r_embedded nie wiem czy bylo 
- 5 sie 2009, 07:48
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 19871
- Wyświetlone: 3224312