Dobrze, że nie wymienił Pan VW Tiguana, bo musiałbym zaprotestować. Jakość wykonania Tiguana w wersji Elegance jest bez porównania lepsza. Życzę szerokości i czekam na relacje
Jeszcze cx5 nie przekreśliłem.
www.mazdaspeed.pl
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania