Witam!
Orientuje się ktoś czy lampy z Mazdy 2 po lifcie będą pasowały do wersji przedliftowej?
Pomijając układ lamp wewnątrz wizualnie jeśli chodzi o uchwyty na zdjęciach wyglądają tak samo. Czy są jakieś niekompatybilności ?
Znaleziono 1 wynik
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
- 18 sty 2025, 19:01
- Dział: Mazda2 DY (2002–2007)
- Odpowiedzi: 0
- Wyświetlone: 2126
Strona 1 z 1