Znalezione wyniki (2)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Szarpie >2500rpm, brak błędów, lekko dymi.
Cześć i dzięki za odpowiedź, sorry, że dopiero teraz, ale tak długo czekałem na odpowiedź od kogoś, że przestałem tu zaglądać. Pokrywę zaworów tak zdejmowałem i nie zwróciłem uwagi czy jest coś uszkodzone, poza tym, że z jednego wtrysku leciało i było pełno nagaru. Tak zajrzę po świętach do turbin, ...
- 19 gru 2024, 18:26
- Dział: Mazda6 GJ / Silniki Diesla (SH)
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 839
Szarpie >2500rpm, brak błędów, lekko dymi.
Witam, kupiłem auto ponad 3 miesiące temu i od tego czasu staram się je naprawić. Dodam, że przeczytałem chyba całe to forum i chyba każde inne. Auto od początku szarpało i wyskakiwał błąd low oil pressure. Więc tak: – wymieniłem podkładki pod wtryskami, wyczyściłem ile mogłem, tak samo zrobiłem z f...
- 5 gru 2024, 08:39
- Dział: Mazda6 GJ / Silniki Diesla (SH)
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 839
Strona 1 z 1