Znalezione wyniki (2)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Szarpie >2500rpm, brak błędów, lekko dymi.

Cześć i dzięki za odpowiedź, sorry, że dopiero teraz, ale tak długo czekałem na odpowiedź od kogoś, że przestałem tu zaglądać. Pokrywę zaworów tak zdejmowałem i nie zwróciłem uwagi czy jest coś uszkodzone, poza tym, że z jednego wtrysku leciało i było pełno nagaru. Tak zajrzę po świętach do turbin, ...
przez Ośki z wioski
19 gru 2024, 18:26
 
Dział: Mazda6 GJ / Silniki Diesla (SH)
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 839

Szarpie >2500rpm, brak błędów, lekko dymi.

Witam, kupiłem auto ponad 3 miesiące temu i od tego czasu staram się je naprawić. Dodam, że przeczytałem chyba całe to forum i chyba każde inne. Auto od początku szarpało i wyskakiwał błąd low oil pressure. Więc tak: – wymieniłem podkładki pod wtryskami, wyczyściłem ile mogłem, tak samo zrobiłem z f...
przez Ośki z wioski
5 gru 2024, 08:39
 
Dział: Mazda6 GJ / Silniki Diesla (SH)
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 839