darrecki napisał(a):Ktoś poda kod modelu, co by założyć nowy dział w CX5?
Wg. wszelakich LLM jest to KM, ale wg. "alfabetu" powinno to być KG.
Dzięki
Wygląda na to że kod nowego modelu to KM, w numerze VIN taki podają.
www.mazdaspeed.pl
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
darrecki napisał(a):Ktoś poda kod modelu, co by założyć nowy dział w CX5?
Wg. wszelakich LLM jest to KM, ale wg. "alfabetu" powinno to być KG.
Dzięki