Znalezione wyniki (17)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Dowcipy

przez Valdez
19 lut 2026, 22:57
 
Dział: Po godzinach
Odpowiedzi: 5314
Wyświetlone: 1489990

Słaby zasięg kluczyka

Może czujniki złapały wilgoć.
Miałem podobnie po niedawnych mrozach. Po kilku godzinach wszystko wróciło do normy.
przez Valdez
10 lut 2026, 21:48
 
Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 244

Aktualizacja mapy

DaveV6 napisał(a):Jedyna apka która działa to ta.
https://mazda.update-mapnavi.com/overview.html
W serwisie potwierdzili że na ten moment są problemy z tą drugą nowszą

Pojawiła się nowa wersja v2.0
przez Valdez
1 lut 2026, 22:40
 
Dział: Mazda CX-60
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 12162

Czujniki Parkowania – spóźnione działanie

Mam 3 z 2023 roku i u mnie taki problem nie występuje. Niech się ASO nie wykręca. Uważam, ze powinni ponownie wgrać oprogramowanie.
przez Valdez
22 sty 2026, 21:04
 
Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 881

Życzenia noworoczne & świąteczne ☺

Życzę wszystkim mazdaistom spokojnych, zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia.
:)
przez Valdez
24 gru 2025, 00:12
 
Dział: Po godzinach
Odpowiedzi: 149
Wyświetlone: 87418

Od czego wziął się Twoj nick ?

Od westernu "Konie Valdeza".
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=etb_lWyUhHI[/youtube]
przez Valdez
24 gru 2025, 00:08
 
Dział: Po godzinach
Odpowiedzi: 221
Wyświetlone: 94779

Irytujące rzeczy/usterki w BP

Fasiol napisał(a):
CezaR83 napisał(a):Mówisz o mapie fabrycznej Mazdy? <co?>
Myślałem że nikt juz tego nie używa w dobie AA (lub AC)– i apek tj. Waze, Yanosik czy zwykłe Mapy Google :>


Jest jeden co używa. Ja.

To ja jestem 2gi. <jupi>
przez Valdez
4 sty 2025, 11:10
 
Dział: Mazda3 BP 2019–
Odpowiedzi: 1349
Wyświetlone: 231941
PostTen post został usunięty przez Valdez 4 sty 2025, 11:10.

Elektromobilność – wrażenia, opinie, dyskusja...

Myjk napisał(a):trując i zabijając w tym czasie setki tysięcy jak nie miliony ludzi
Czy mógłbyś wskazać źródło tych danych?
przez Valdez
27 sie 2024, 20:50
 
Dział: Motorozmowy
Odpowiedzi: 1270
Wyświetlone: 399307

Nawigacja fabryczna-aktualizacje lub inne problemy

yedi napisał(a):Nawigacja dla mnie to tylko pomocnik, a nie przewodnik.

Też tak ją traktuję. Dlatego zawsze przed wyjazdem lubię zerknąć na mapę.
przez Valdez
7 sie 2024, 21:31
 
Dział: Mazda CX-30 DM (2019–)
Odpowiedzi: 93
Wyświetlone: 34378

Aktualizacja mapy

Jest następna aktualizacja.
przez Valdez
23 cze 2024, 10:41
 
Dział: Mazda CX-60
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 12162

Umiejscowienie wideorejestratora jazdy

Ile WAT jest w gnieździe zapalniczki? Pytam, bo chcę podłączyć kamerę. Być może jeszcze coś innego. Nie chcę przeciążyć instalacji.
Dziękuję za odpowiedzi.
przez Valdez
28 kwi 2024, 21:16
 
Dział: Nadwozie BP / Nadwozie
Odpowiedzi: 73
Wyświetlone: 18721

Śmieszne lub ciekawe zdjęcia/filmy/linki/teksty (bez polityki).

55_n.jpg
przez Valdez
26 kwi 2024, 23:03
 
Dział: Po godzinach
Odpowiedzi: 19871
Wyświetlone: 3226765

Aktualizacja mapy

U mnie Toolbox nie rozpoznał karty ani w laptopie, ani w stacjonarnym kompie. Natomiast nie ma problemu z tą starszą apką, o której piszecie.
przez Valdez
25 kwi 2024, 16:37
 
Dział: Mazda CX-60
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 12162

Skyactiv-X czy Skyactiv-G 150 KM AT – porównanie

Jak chcesz trzaskać rekordy spalania to tempomat tylko po prostej drodze. Ale może z drugiej strony się czepiam bo nie każdy musi znać wszelakie techniki i mieć umiejętności aby spalić mniej... Nie, nie chcę rekordów spalania :) Zapytałem z ciekawości, bo mój poprzedni samochód nie miał tempomatu. ...
przez Valdez
25 kwi 2024, 16:33
 
Dział: Mazda CX-30 DM (2019–)
Odpowiedzi: 95
Wyświetlone: 49512

Skyactiv-X czy Skyactiv-G 150 KM AT – porównanie

Cześć,
Mam pytanie dotyczące jazdy z tempomatem.
Czy z waszych obserwacji wynika, że jazda z tempomatem ma wpływ na wysokość spalania?
Samochód pali wtedy więcej/mniej, czy to nie ma znaczenia?
Dziękuję za odpowiedzi.
przez Valdez
24 kwi 2024, 20:31
 
Dział: Mazda CX-30 DM (2019–)
Odpowiedzi: 95
Wyświetlone: 49512

Tutaj się witamy

Dzień dobry. :) Dziękuję za przyjęcie do grona.
przez Valdez
17 kwi 2024, 21:24
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3339778