Znalezione wyniki (17)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Słaby zasięg kluczyka
Może czujniki złapały wilgoć.
Miałem podobnie po niedawnych mrozach. Po kilku godzinach wszystko wróciło do normy.
Miałem podobnie po niedawnych mrozach. Po kilku godzinach wszystko wróciło do normy.
- 10 lut 2026, 21:48
- Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 244
Aktualizacja mapy
DaveV6 napisał(a):Jedyna apka która działa to ta.
https://mazda.update-mapnavi.com/overview.html
W serwisie potwierdzili że na ten moment są problemy z tą drugą nowszą
Pojawiła się nowa wersja v2.0
- 1 lut 2026, 22:40
- Dział: Mazda CX-60
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 12162
Czujniki Parkowania – spóźnione działanie
Mam 3 z 2023 roku i u mnie taki problem nie występuje. Niech się ASO nie wykręca. Uważam, ze powinni ponownie wgrać oprogramowanie.
- 22 sty 2026, 21:04
- Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 881
Życzenia noworoczne & świąteczne ☺
Życzę wszystkim mazdaistom spokojnych, zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia.

- 24 gru 2025, 00:12
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 149
- Wyświetlone: 87418
Od czego wziął się Twoj nick ?
Od westernu "Konie Valdeza".
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=etb_lWyUhHI[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=etb_lWyUhHI[/youtube]
- 24 gru 2025, 00:08
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 221
- Wyświetlone: 94779
Irytujące rzeczy/usterki w BP
Fasiol napisał(a):CezaR83 napisał(a):Mówisz o mapie fabrycznej Mazdy?![]()
Myślałem że nikt juz tego nie używa w dobie AA (lub AC)– i apek tj. Waze, Yanosik czy zwykłe Mapy Google
Jest jeden co używa. Ja.
To ja jestem 2gi.

- 4 sty 2025, 11:10
- Dział: Mazda3 BP 2019–
- Odpowiedzi: 1349
- Wyświetlone: 231941
Elektromobilność – wrażenia, opinie, dyskusja...
Czy mógłbyś wskazać źródło tych danych?Myjk napisał(a):trując i zabijając w tym czasie setki tysięcy jak nie miliony ludzi
- 27 sie 2024, 20:50
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 1270
- Wyświetlone: 399307
Nawigacja fabryczna-aktualizacje lub inne problemy
yedi napisał(a):Nawigacja dla mnie to tylko pomocnik, a nie przewodnik.
Też tak ją traktuję. Dlatego zawsze przed wyjazdem lubię zerknąć na mapę.
- 7 sie 2024, 21:31
- Dział: Mazda CX-30 DM (2019–)
- Odpowiedzi: 93
- Wyświetlone: 34378
Aktualizacja mapy
Jest następna aktualizacja.
- 23 cze 2024, 10:41
- Dział: Mazda CX-60
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 12162
Umiejscowienie wideorejestratora jazdy
Ile WAT jest w gnieździe zapalniczki? Pytam, bo chcę podłączyć kamerę. Być może jeszcze coś innego. Nie chcę przeciążyć instalacji.
Dziękuję za odpowiedzi.
Dziękuję za odpowiedzi.
- 28 kwi 2024, 21:16
- Dział: Nadwozie BP / Nadwozie
- Odpowiedzi: 73
- Wyświetlone: 18721
- 26 kwi 2024, 23:03
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 19871
- Wyświetlone: 3226765
Aktualizacja mapy
U mnie Toolbox nie rozpoznał karty ani w laptopie, ani w stacjonarnym kompie. Natomiast nie ma problemu z tą starszą apką, o której piszecie.
- 25 kwi 2024, 16:37
- Dział: Mazda CX-60
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 12162
Skyactiv-X czy Skyactiv-G 150 KM AT – porównanie
Jak chcesz trzaskać rekordy spalania to tempomat tylko po prostej drodze. Ale może z drugiej strony się czepiam bo nie każdy musi znać wszelakie techniki i mieć umiejętności aby spalić mniej... Nie, nie chcę rekordów spalania :) Zapytałem z ciekawości, bo mój poprzedni samochód nie miał tempomatu. ...
- 25 kwi 2024, 16:33
- Dział: Mazda CX-30 DM (2019–)
- Odpowiedzi: 95
- Wyświetlone: 49512
Skyactiv-X czy Skyactiv-G 150 KM AT – porównanie
Cześć,
Mam pytanie dotyczące jazdy z tempomatem.
Czy z waszych obserwacji wynika, że jazda z tempomatem ma wpływ na wysokość spalania?
Samochód pali wtedy więcej/mniej, czy to nie ma znaczenia?
Dziękuję za odpowiedzi.
Mam pytanie dotyczące jazdy z tempomatem.
Czy z waszych obserwacji wynika, że jazda z tempomatem ma wpływ na wysokość spalania?
Samochód pali wtedy więcej/mniej, czy to nie ma znaczenia?
Dziękuję za odpowiedzi.
- 24 kwi 2024, 20:31
- Dział: Mazda CX-30 DM (2019–)
- Odpowiedzi: 95
- Wyświetlone: 49512
Tutaj się witamy
Dzień dobry.
Dziękuję za przyjęcie do grona.
- 17 kwi 2024, 21:24
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3339778
Strona 1 z 1