Znaleziono 1 wynik

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Jak to jest z tą rdzą? Mazda 6

Witam. Z ta rdza to roznie bywa. Moja madzia z 2018, dwa ogniska rdzy na dachu,zaledwie po 4 latach. Albo moja jakas pechowa,albo to zabezpieczenie dalej slabe. Nadkola czyste,pod spodem miejsca zgrzewow,miejsca spawane rudawe. Tragedii nie ma,ale do idealu daleko.
przez dann666
11 paź 2023, 19:36
 
Dział: Mazda6 GJ / GL / Podwozie
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 10624