Znaleziono 1 wynik
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Jak to jest z tą rdzą? Mazda 6
Witam. Z ta rdza to roznie bywa. Moja madzia z 2018, dwa ogniska rdzy na dachu,zaledwie po 4 latach. Albo moja jakas pechowa,albo to zabezpieczenie dalej slabe. Nadkola czyste,pod spodem miejsca zgrzewow,miejsca spawane rudawe. Tragedii nie ma,ale do idealu daleko.
- 11 paź 2023, 19:36
- Dział: Mazda6 GJ / GL / Podwozie
- Odpowiedzi: 4
- Wyświetlone: 10624
Strona 1 z 1