Znaleziono 1 wynik
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Przerywanie na zimnym silniku
Witam, Mam problem z moją Madzią a mianowicie na zimnym silniku (do około 50°C) przy przyspieszaniu auto zaczyna szarpać jak by się dławiła. Ostatnio dodatkowo przy mrozie gdy odpaliłem auto przejechałem około 1.5km i zatrzymałem się zeby ustąpić pierwszeństwa i wtedy silnik zaczęło dławić na jalowy...
- 30 lis 2025, 16:47
- Dział: Mazda3 BL / Silniki Diesla (Y6)
- Odpowiedzi: 0
- Wyświetlone: 3302
Strona 1 z 1