Znaleziono 1 wynik

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Przerywanie na zimnym silniku

Witam, Mam problem z moją Madzią a mianowicie na zimnym silniku (do około 50°C) przy przyspieszaniu auto zaczyna szarpać jak by się dławiła. Ostatnio dodatkowo przy mrozie gdy odpaliłem auto przejechałem około 1.5km i zatrzymałem się zeby ustąpić pierwszeństwa i wtedy silnik zaczęło dławić na jalowy...
przez Zelsako
30 lis 2025, 16:47
 
Dział: Mazda3 BL / Silniki Diesla (Y6)
Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 3302