Znalezione wyniki (6)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Mazda 3 BP USA światła przeciwmgłowe

dobrzyn22 napisał(a):Ja ostatecznie tak właśnie zrobiłem , przy czym kupiłem gotowe lampy LED ( z Ali ) w miejsce odblasków ( możesz zobaczyć na moim profilu ) . Działa i wygląda dobrze


Jak rozwiązałeś kwestię włącznika?
przez Wojciech
22 lut 2025, 22:11
 
Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
Odpowiedzi: 23
Wyświetlone: 6830

Mazda 3 BP – Kamera cofania linie toru jazdy

Zapytam o dynamiczne linie skrętu w kamerze cofania – czy to jest opcja którą można włączyć/wyłączyć? Jeżeli nie mam u siebie tej funkcji to w jaki sposób mogę ją aktywować, wymiana kamery czy kwestia softu? Ktoś to ogarnia poza ASO?
przez Wojciech
13 gru 2023, 19:57
 
Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 5765

(usunięty)

2. Nie działa przycisk przełączania obiegu otwartego i zamkniętego w panelu klimatyzacji, auto jakby zblokowało się na obiegu otwartym (tylko ten jeden przycisk nie działa, a pozostałe normalnie działają). Nie włączysz obiegu zamkniętego, jeżeli masz ustawiony nadmuch na przednią szybę – ten działa...
przez Wojciech
9 lis 2022, 17:57
 
Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1608

Mazda 3 BP USA problem z czytaniem znaków

Dzięki Panowie,
Jeżeli to tylko kwestia mapy to bułka z masłem, ale widzę na portalach dwie opcje dla mazdy: Wersja mazda i wersja mazda tomtom. Pytanie którą wziąć i jaki numer aby była najbardzej aktualna?
przez Wojciech
7 lis 2022, 13:04
 
Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 3437

Mazda 3 BP USA problem z czytaniem znaków

Cześć, Od niedawna użytkuję mazdę 3 z USA. Zauważyłem, że funkcja rozpoznawania znaków działa wybiórczo, tzn. czyta znak stop oraz zakaz wjazdu, natomiast w ogóle nie czyta znaków ograniczenia prędkości. Dodam, że w czytniku kart SD nadal siedzi ori karta z mapą Ameryki Pn. Jak nauczyć mazdę znaków ...
przez Wojciech
6 lis 2022, 16:05
 
Dział: Mazda3 BP / Systemy elektroniczne
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 3437

Tutaj się witamy

Witajcie Szanowni Forumowicze,
Od niedawna w moim garażu parkuje trójka BP w kolorze 46V.
Z góry dziękuję za pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na pytania, które na pewno prędzej czy później z mojej strony się pojawią.
przez Wojciech
6 lis 2022, 10:14
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3340812