dobrzyn22 napisał(a):Ja ostatecznie tak właśnie zrobiłem , przy czym kupiłem gotowe lampy LED ( z Ali ) w miejsce odblasków ( możesz zobaczyć na moim profilu ) . Działa i wygląda dobrze
Jak rozwiązałeś kwestię włącznika?
www.mazdaspeed.pl
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
dobrzyn22 napisał(a):Ja ostatecznie tak właśnie zrobiłem , przy czym kupiłem gotowe lampy LED ( z Ali ) w miejsce odblasków ( możesz zobaczyć na moim profilu ) . Działa i wygląda dobrze