Znaleziono 1 wynik
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Brak reakcji na pedał gazu
Witajcie, mam podobny problem, poniżej załączam film po wciśnięciu gazu do końca powyżej 2000 obr auto bardzo wolno przyspiesza, przy nagrywaniu filmu dociągnąłem obroty do 4k i słychać jakiś trzask. Co to może być?:( dodam tylko ze spalanie znacznie wzrosło jak widać na filmie, ponad pół baku na 26...
- 24 gru 2021, 00:36
- Dział: Mazda6 GJ / Silniki Benzynowe (PE / PY)
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 3901
Strona 1 z 1