Znaleziono 1 wynik

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Brak reakcji na pedał gazu

Witajcie, mam podobny problem, poniżej załączam film po wciśnięciu gazu do końca powyżej 2000 obr auto bardzo wolno przyspiesza, przy nagrywaniu filmu dociągnąłem obroty do 4k i słychać jakiś trzask. Co to może być?:( dodam tylko ze spalanie znacznie wzrosło jak widać na filmie, ponad pół baku na 26...
przez LarsonKotKotu
24 gru 2021, 00:36
 
Dział: Mazda6 GJ / Silniki Benzynowe (PE / PY)
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 3901