Znalezione wyniki (9)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Mazda5 2.0 Pb, 2010, (otomoto: 6070727240), 16.900 zł, Bydgoszcz.

Dzisiaj pojawiło się jeszcze to ogłoszenie:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-5-s ... CQ9tu.html

Niestety nie mam pojęcia w jaki sposób sprawdzić wersję wyposażenia, bo nic nie wyskakuje w VIN Dekoder :(
przez szwendacz
22 lut 2021, 15:56
 
Dział: Kupuję Mazdę!
Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 2470

Mazda5 2.3 Pb/LPG, 2009., (otomoto: 6079280843), 17.900 zł, Rzeszów.

Zajrzyj do działu ogłoszenia jest mazda 5 do sprzedania trochę starsza ale w bardzo dobrej cenie. Widziałem to ogłoszenie, ale to wersja z manualem. Mnie interesuje tylko automat i rocznik 2008-2010. Z tego co wiem po liftingu w 2008 automat miał już pięć biegów. Jeśli to prawda, że Mazda nie jest ...
przez szwendacz
22 lut 2021, 15:56
 
Dział: Kupuję Mazdę!
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 3964

Mazda5 2.3 Pb/LPG, 2009., (otomoto: 6079280843), 17.900 zł, Rzeszów.

Robi się coraz ciekawiej :] @jaskul dzięki za szybką odpowiedź.
przez szwendacz
10 lut 2021, 18:20
 
Dział: Kupuję Mazdę!
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 3964

Mazda5 2.3 Pb/LPG, 2009., (otomoto: 6079280843), 17.900 zł, Rzeszów.

jaskul napisał(a):Zderzak przód i tył nie jest kompatybilny ze sobą ;) (inne lata produkcji)


To chyba kończy dyskusję bo nie ma o tym słowa w opisie sprzedaży.
przez szwendacz
10 lut 2021, 14:31
 
Dział: Kupuję Mazdę!
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 3964

Mazda5 2.3 Pb/LPG, 2009., (otomoto: 6079280843), 17.900 zł, Rzeszów.

Cześć, Czy ktoś może oglądał ten egzemplarz? https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-5-mazda-5-sport-full-benzyna-lpg-ID6Dq2EP.html#deca7941bc Wydaje mi się, że ten przebieg jest dosyć niski. Do tego czy silnik 2.3 był w ogóle oferowany w Europie? VIN: JM1CR29L190330206 W sumie chyba nie doczytałem pewn...
przez szwendacz
10 lut 2021, 14:08
 
Dział: Kupuję Mazdę!
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 3964

KRAKÓW

Jeśli nie odkryje jeszcze tempomatu i czujników cofania to raczej klamka zapadła ;)
przez szwendacz
5 lut 2021, 09:27
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 2531
Wyświetlone: 527879

KRAKÓW

Sprawdź tego isofixa, miałem Premacy z 2003 i miała. Szkoda, że nie napisałem tego posta w listopadzie jak kupowałem fotelik bez bazy <glupek2> Isofix jest oczywiście na miejscu, a ja zastanawiam się dlaczego z automatu uznałem, że go tam nie ma. Chyba zmylił mnie rok wyprodukowania auta. Dzięki za...
przez szwendacz
4 lut 2021, 17:42
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 2531
Wyświetlone: 527879

KRAKÓW

Cześć, Nie wiem czy to najlepszy temat, ale można to podciągnąć pod zlot. Dwuosobowy;) Jestem zadowolonym posiadaczem Mazdy Premacy z 2003 roku. Trzy miesiące temu urodziła mi się córka i zastanawiam się nad zmianą auta (Premacy nie ma isofixa + brakuje jej paru bajerów). Poważnie myślę nad Mazda 5,...
przez szwendacz
4 lut 2021, 13:48
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 2531
Wyświetlone: 527879

Tutaj się witamy

Cześć,

Jestem zadowolonym posiadaczem Premacy, który szuka nowego auta;) Mam nadzieję, że trafi z powrotem na Mazdę.
przez szwendacz
4 lut 2021, 13:39
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3338674