Znalezione wyniki (2)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

626 1.8 bg sama gaśnie, nie odpala kilka dni, potem odpala i tak w kółko

Dzięki. Kiedyś miałem już problem ze stacyjką i miałem wymienioną. Z tego, co wiem, mechanik ją sprawdzał i wykluczył, ale jeszcze dopytam. Poza tym, gdyby to była stacyjka, chyba byłaby możliwość odpalania na pych? U mnie to niemożliwe. Samochód jest martwy, tylko kontroli wszystkie się świecą. I s...
przez hugo65
18 lis 2020, 16:36
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 3355

626 1.8 bg sama gaśnie, nie odpala kilka dni, potem odpala i tak w kółko

Witam! Przejrzałem wszystkie wątki i nie znalazłem tego, co potrzebuję. Dużo podobnych, ale problem jednak mam inny. Samochód: mazda 626 1.8 bg 1997 (GF) liftback. Od bardzo długiego czasu jest problem z samoczynnym gaśnięciem. Zaczęło się od kilku sekund w czasie jazdy. Silnik nagle gasł, zapalały ...
przez hugo65
10 lis 2020, 17:14
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 3355