Znalezione wyniki (2)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Nie pracuje na drugim i czwartym cylindrze po wymianie bloku

Niestety nie. Może ktoś się orientuje Czy uszkodzenie jakiegoś przewodu w wiazce może dawać takie objawy?
przez Mareq724
30 wrz 2020, 09:00
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 3248

Nie pracuje na drugim i czwartym cylindrze po wymianie bloku

Witam. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość i poprawienie mnie gdyby w moim poście było coś nie tak ;) Po wymianie bloku moja mazda nie pracuje na 2i4 cylindrze, jednostka napędową taka sama jak moja czyli 2.0 benzyna, 115koni tylko rok starsza, jeździła bez gazu i z auta w kombi. Wymieniłem wszy...
przez Mareq724
22 wrz 2020, 12:20
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 3248