Znalezione wyniki (2)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Nie pracuje na drugim i czwartym cylindrze po wymianie bloku
Niestety nie. Może ktoś się orientuje Czy uszkodzenie jakiegoś przewodu w wiazce może dawać takie objawy?
- 30 wrz 2020, 09:00
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 3248
Nie pracuje na drugim i czwartym cylindrze po wymianie bloku
Witam. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość i poprawienie mnie gdyby w moim poście było coś nie tak ;) Po wymianie bloku moja mazda nie pracuje na 2i4 cylindrze, jednostka napędową taka sama jak moja czyli 2.0 benzyna, 115koni tylko rok starsza, jeździła bez gazu i z auta w kombi. Wymieniłem wszy...
- 22 wrz 2020, 12:20
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 3248
Strona 1 z 1