Znalezione wyniki (51)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Zawór SPV

powiedzcie mi jeszcze jaki jest potrzebny klucz do wyjecia zaworu TCV, bo z tego co tam widziałem to jakis ampulowy chyba.. czy da rade go wymienic nie wchodzac pod auto?? czy jest jakies dojscie z góry??
przez bambaleba
7 wrz 2010, 08:20
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 377
Wyświetlone: 58809

Zawór SPV

powiedzcie mi jeszcze jaki jest potrzebny klucz do wyjecia zaworu TCV, bo z tego co tam widziałem to jakis ampulowy chyba.. czy da rade go wymienic nie wchodzac pod auto?? czy jest jakies dojscie z góry??
przez bambaleba
7 wrz 2010, 08:20
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 384
Wyświetlone: 62611

Zawór SPV

powiedzcie mi jeszcze jaki jest potrzebny klucz do wyjecia zaworu TCV, bo z tego co tam widziałem to jakis ampulowy chyba.. czy da rade go wymienic nie wchodzac pod auto?? czy jest jakies dojscie z góry??
przez bambaleba
7 wrz 2010, 08:20
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 414
Wyświetlone: 188768

Zawór SPV

Riki Riki prosze odpowiadaj na pytania :P:D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 14:09
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 377
Wyświetlone: 58809

Zawór SPV

Riki Riki prosze odpowiadaj na pytania :P:D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 14:09
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 384
Wyświetlone: 62611

Zawór SPV

Riki Riki prosze odpowiadaj na pytania :P:D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 14:09
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 414
Wyświetlone: 188768

Zawór SPV

dzieki za odp czekam jeszcze na info co do SPV :D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 11:40
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 377
Wyświetlone: 58809

Zawór SPV

dzieki za odp czekam jeszcze na info co do SPV :D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 11:40
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 384
Wyświetlone: 62611

Zawór SPV

dzieki za odp czekam jeszcze na info co do SPV :D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 11:40
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 414
Wyświetlone: 188768

Zawór SPV

Powiedzcie mi drodzy forumowicze czy zawór SPV można wymienic samemu na nowy bez dawania pompy do warsztatu, na ustawienia itd?? chce poprostu samemu wymienic zawor i nie wiem czy tam nienarozrabiam...:D to pytanie tyczy sie rowniez zaworu TCV. Prosze o jak najszybsza odpowiedz :D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 08:01
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 377
Wyświetlone: 58809

Zawór SPV

Powiedzcie mi drodzy forumowicze czy zawór SPV można wymienic samemu na nowy bez dawania pompy do warsztatu, na ustawienia itd?? chce poprostu samemu wymienic zawor i nie wiem czy tam nienarozrabiam...:D to pytanie tyczy sie rowniez zaworu TCV. Prosze o jak najszybsza odpowiedz :D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 08:01
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 384
Wyświetlone: 62611

Zawór SPV

Powiedzcie mi drodzy forumowicze czy zawór SPV można wymienic samemu na nowy bez dawania pompy do warsztatu, na ustawienia itd?? chce poprostu samemu wymienic zawor i nie wiem czy tam nienarozrabiam...:D to pytanie tyczy sie rowniez zaworu TCV. Prosze o jak najszybsza odpowiedz :D
przez bambaleba
6 wrz 2010, 08:01
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 414
Wyświetlone: 188768

kompletny brak mocy

Misiek43 czy masz jeszcze jakieś wiadomości na temat swojego auta?? Wisz co dokładnie było nie tak?? Jeśli mozesz to prosze opisz wszystko.
przez bambaleba
2 sie 2010, 19:03
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 42
Wyświetlone: 14366

Mazda zmarła, nie odpala.

hip hip hura!! auto naprawione!! wina kabelka od zaworu FSO, poprostu jeden z nich odpadł, strasznie dluuuuugo musiałem grzebac na forum zeby to znalezdz ale sie udało jesli ktoch chce wiecej na ten temat to prosze wejsc w ten link http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=44735&sid=b532ae2a26e...
przez bambaleba
17 gru 2009, 16:08
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1281

Mazda zmarła, nie odpala.

znalazłem coś takiego http://www.obd-codes.com/p0118 tu opisuja kod 0118 i mowia coś w nim o kiepskim paliwie i jakims czujniku ale nie wiem jakim, jak możecie to podpowiedzcie coś
przez bambaleba
17 gru 2009, 12:32
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1281

Mazda zmarła, nie odpala.

paliwo jest ale na rezerwie, ale taka rezerwa ze raczej nie powinno go brakować
przez bambaleba
17 gru 2009, 10:37
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1281

Mazda zmarła, nie odpala.

Sprawa przedstawia się następująco.... Dwa dni temu jechałem sobie swoja Madzią i przy 2tys obrotów nagle zaświeciła mi sie kontrolka od świec żarowych, no i oczywiście nie chciała zgasnąć tylko migała więc pojawił się jakiś błąd w kompie ale samochód zachowywał się calkowicie normalnie, odpalał nor...
przez bambaleba
17 gru 2009, 10:17
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1281

Brak mocy, problemy zeby osiagnac 3000 obr/min

seba a gdzie regenerowałeś pompe i ile cie to kosztowało??? jak mozesz to opisz to co Ci zrobili z ta pompą
przez bambaleba
8 wrz 2009, 00:36
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 55
Wyświetlone: 8412

Brak mocy, problemy zeby osiagnac 3000 obr/min

musze powiedzieć, że moc jest sporo uzalezniona od pogody jesli chodzi o moj przypadek, a mianowicie kiedy powietrze jest dosc chłodne mniej wiecej 15-18 stC to czuc, że auto lepiej sie wkreca na obroty i czuć że motor lzej pracuje
przez bambaleba
11 sie 2009, 11:37
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 55
Wyświetlone: 8412

Brak mocy, problemy zeby osiagnac 3000 obr/min

ja niestety problemu jeszcze nie rozwiązałem :(, ciagle mam nadzieje ze nie bedzie trezeba regenerowac pompy tylko poprostu cos jest zle ustawione. najlepiej przydał by sie jakis mechanik ktory wie o co biega z mazdami i z tym silnikiem i ocenił swoim fachowym kokiem co jest do zrobienia
przez bambaleba
10 sie 2009, 22:19
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 55
Wyświetlone: 8412