Znalezione wyniki (2)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Drgania silnika na wolnych obrotach

tylko ze ja mam manualna skrzynie. drgania w kabinie raczej nie wyczuwalne ale silnik drga troche za duzo na moje oko. mysle o swiecach ale chyba za wczesnie 30 000km przejechane, wyczytalem ze na 100 000 powinny starczyc
przez pawlito22
4 kwi 2019, 14:22
 
Dział: Mazda6 GJ / Silniki Benzynowe (PE / PY)
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 9484

Drgania silnika na wolnych obrotach

witam ja mam skyactive 2.0 benzyna i tez mam takie drgania silnik na wolnych obrotach drga nie rowno chodzi nie jest to duze ale jest. porownywalem z inna mazda ten sam silnik i tego nie bylo silnik stal w miejscu. dodam ze przebieg to tylko 30 000km takze swiece chyba odpadaja. czy ktos ma jakis po...
przez pawlito22
4 kwi 2019, 12:49
 
Dział: Mazda6 GJ / Silniki Benzynowe (PE / PY)
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 9484