Znalezione wyniki (2)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Drgania silnika na wolnych obrotach
tylko ze ja mam manualna skrzynie. drgania w kabinie raczej nie wyczuwalne ale silnik drga troche za duzo na moje oko. mysle o swiecach ale chyba za wczesnie 30 000km przejechane, wyczytalem ze na 100 000 powinny starczyc
- 4 kwi 2019, 14:22
- Dział: Mazda6 GJ / Silniki Benzynowe (PE / PY)
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 9484
Drgania silnika na wolnych obrotach
witam ja mam skyactive 2.0 benzyna i tez mam takie drgania silnik na wolnych obrotach drga nie rowno chodzi nie jest to duze ale jest. porownywalem z inna mazda ten sam silnik i tego nie bylo silnik stal w miejscu. dodam ze przebieg to tylko 30 000km takze swiece chyba odpadaja. czy ktos ma jakis po...
- 4 kwi 2019, 12:49
- Dział: Mazda6 GJ / Silniki Benzynowe (PE / PY)
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 9484
Strona 1 z 1