Kocham JĄ znowu....
Yeah
dziekuje wszystkim za slowa otuhy i pifko przy moim zalamaniu...
pozdrix
www.mazdaspeed.pl
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
wojtekkk napisał(a):ale jaja // ja dopiero co kupiłem moją mazde z niemiec.. musze tez dokładnie sie przyjrzec czy rzeczywiscie ma 117kks ...![]()
pozdro
xANDy napisał(a):Jakie wnioski z naprawy...?
Pawnik napisał(a):Podaj publicznie dane tego Autohausu dla potomnych...
croow napisał(a): przy jakiej predkosci pekl Ci pasek????
Pawnik napisał(a): Jaki przebieg?