Znaleziono 1 wynik
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Światła powitalne MAZDA 5 2008 r.
Witam jestem nowy chciałbym wszystkich z góry pozdrowić i podziękować za każdą pomoc. Mam taki problem mam zamiar zamontować światła powitalne w drzwiach przednich od kierowcy i pasażera .Czy ktoś może mi podpowiedzieć kolory przewodów w wiązce do których mogę się podpiąć by włączały się jak otworze...
- 13 kwi 2017, 21:54
- Dział: Optyczny
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 3390
Strona 1 z 1