Znalezione wyniki (47)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Koniec przygody – jak na razie :)
przez matidop
15 wrz 2017, 23:46
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda MX-6 GE FS 94'

Na aparacie. Wejdź w mój temat i zobacz fotki ;) To wg. VIN jest V generacja czyli GW, ale jest to GF. Chyba, że coś pokręciłem to sorry, ale zobaczyć możesz ;)

viewtopic.php?f=78&t=201199
przez matidop
19 sie 2017, 12:35
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 81
Wyświetlone: 30997

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Pierwszy zadowolony klient @dansomi :)
przez matidop
16 sie 2017, 19:35
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Trzeba będzie znaleźć ładną z zewnątrz, a mechanicznie to mam prawie wszystko :P Tylko trzeba wyjąć to co najwięcej warte i można przełożyć, a reszta na szrot. @dansomi teraz pojechał po parę gratów bo ma blisko do mojego rozbitka to będzie mógł Wam powiedzieć jak to wygląda na żywo :P
przez matidop
16 sie 2017, 09:42
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768
PostTen post został usunięty przez matidop 15 sie 2017, 16:53.
Powód: Ślepota nie boli ;)

Mazda MX-6 GE FS 94'

Nadszedł dzień w którym silnik mówi papa, właściwie to już miesiąc temu, ale ostatnio nawet jakoś czasu brak na wszystko. Silnik i tak w słabym stanie był, ale dymił i spalał olej w normach :D wymieniłem rozrząd, bo już pękło 60 000km, wymieniłem olej i pierwsze odpalenie ok, przejechałem ok 60km, ...
przez matidop
15 sie 2017, 14:13
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 81
Wyświetlone: 30997

Mazda Xedos 9 TA KF '97 2.0 V6 Żłopek

Będę go raczej złomował chciał bym go rozkręcić i sprzedać w czesciach ale przy złomowaniu tak sie raczej nie da powymieniałem tam tyle części że szkoda byłoby mi go oddać na złom tak jak jest Ja rozbiłem swoją 626, tyle, że 2 sierpnia. Dowiedziałem się że mogę sobie wymontować co chce, ale przy ZE...
przez matidop
15 sie 2017, 13:51
 
Dział: 929 / Xedos 9 / Millenia
Odpowiedzi: 106
Wyświetlone: 53179

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Clio mnie denerwuje, szukam kolejnej 626 / Xedos 9.
przez matidop
15 sie 2017, 13:21
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

MegaZlot Ryki 2017 – weryfikacja wpłat za koszulki ☒

matidop – 1 szt. XL szary melanż męska – odbiera na zlocie Danmazda – poszedł wewnętrzny więc już opłacone :)
przez matidop
15 sie 2017, 13:08
 
Dział:
Odpowiedzi: 51
Wyświetlone: 28663

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

te od lewej tak, te z przodu są na pewno pozginane, mogę wysłać w komplecie jak chcesz te z lewej :) Zobacz jak to wygląda na zdjęciach.
przez matidop
11 sie 2017, 16:54
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Niestety Mazda przez moją nieuwagę została rozbita, naprawa nieopłacalna. Szkoda mi go kasować, ale naprawa pochłonie zbyt dużo środków, tym bardziej szkoda bo dużo serca, czasu i pieniędzy było włożonych w ten samochód i ledwo co zacząłem przygodę z 626, tak samo szybko ją zakończyłem :( Jeżeli kto...
przez matidop
11 sie 2017, 14:02
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

WARSZAWA – wtorek !!! spotkanie 21. 01 godz.20:00 Galeria Handlowa Bemowo

Auchan / Obi Ursynów :D
przez matidop
21 cze 2017, 22:55
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 18067
Wyświetlone: 2507927

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Powinno być ok wg. wstępnych kalkulacji. Jak nie to będę myślał. #UPDATE 02.06.2017 Małe porządki w temacie. Aktualny przebieg: (xxx) km Pierwsza trasa zrobiona. WWA->PZN->WWA->PZN->Włocławek->Warszawa->Włocławek. 200km/h idzie wg. GPS'a, ale butla z gazem tylko na 230km wystarczy w takim tempie <di...
przez matidop
30 maja 2017, 01:19
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Powyżej 50 nie wejdzie :) Teraz mam 65 a 45 to nie będzie chyba aż tak duża różnica.
przez matidop
29 maja 2017, 13:13
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda 626 GW FS '98 Chappie – 17" na pokładzie

Jak szerokie masz felgi i jakie ET? Pamiętasz model? Jeżeli to org. Mazda to sory, ale na telefonie nie widać tak dobrze :)

U mnie progress, widzę ze u Ciebie tez i jesteśmy na podobnym etapie. Klimatyzacja ;)
przez matidop
27 maja 2017, 17:54
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 61
Wyświetlone: 24143

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Nigdy nie idę po najniższej linii oporu ;) No właśnie myślałem o czerni, ale nie wiem czy będę oklejał.

PS. Następnym razem chyba wezmę amortyzatory olejowe jak będą bo zrobiło sie twardo. Aż sie boje co będzie na tych 45-tkach :|
przez matidop
27 maja 2017, 10:02
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Z powodu wyjazdu część rzeczy znowu idzie w odstawke ale felgi i opony zamówione. Beda po 10 czerwca jak wrócę ( na własne życzenie ), ale za to udało mi sie zrobić : – wymiana oleju i filtra (Dexelia 5W30) – regulacja gazu, wymiana filtra itp. – naprawa klimatyzację (oringi + osuszacz) – zrobiłem w...
przez matidop
27 maja 2017, 00:11
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Ja szukałem z ET 48-50. Teraz nie wiem co jest za stalówka nawet :P Z kierownica będę myślał.
przez matidop
23 maja 2017, 01:12
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Cieknie z oringow przy osuszaczu i dalej jak idzie do tego trójnika tez z oringu. Opony już wiem ze 215/45 R17 na feldze o szer. 7 cali żeby był jakiś rant ochronny :) Jutro Śliwa zostaje u mechanika na zrobienie zawieszenia przed wyjazdem. Mam nadzieje ze podczas wyjazdu albo jeszcze przed uda sie ...
przez matidop
23 maja 2017, 00:35
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768

Mazda 626 GW FS '98 2.0 DOHC – warszawska śliwka

Update. Uzbierał mi się cały bagażnik części, zaczynając od rzeczy typu olej, filtr, lusterko, reflektor, po te większe czyli elementy zawieszenia. Pora oddać śliwe, żeby ktoś to zrobił :) Przykra sprawa, klima przecieka z rurki przy osuszaczu :( Trzeba zrobić. Felgi i opony wybrane :) Czekamy na do...
przez matidop
20 maja 2017, 08:45
 
Dział: 626 / MX-6 / Xedos 6
Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 12768