Wgnieciony zderzak – jak naprawić?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Arojan » 28 kwi 2007, 18:39

czy ktoś pomoże?ostatnio przy cofaniu udeżyłem moją madzią w barierke i wgniotłem zdezak <glupek2> naszczęscie nie pękł ale jest zdeformowany czy ktoś wie jak go zdemontować??
Arojan
 

Postprzez Pit » 28 kwi 2007, 20:20

hallo :) Warschtatt :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez nome » 30 kwi 2007, 19:13

Witaj jedyna rada jaka jest na takie zeczy to poprostu suszarka do grzania plastkiku ktora uzyskuje wysokie tem grzewcze ale domowym sposobem mozna sprobowac bierz suszarke mamy albo siostry co dobrze grzeje nagrzewaz zdezak tak rzeby był ciepły w tym miejscu co go wgniotłes i pruj go wypchnac czyws nie wiem co bedziesz miał pod reka nawet swoja dłonia probuj albo jakim kołkiem czym bedziesz dysponował tym to uczynisz za zniszczenia lakieru ktory na 99popeka w tym miejscy wypychanym nie odpowiadam ale powinno ci sie udac troche czasu i cierpliwosci kolego i zobi sie jak laleczka nie bedzie sladu a pózniej jak bedziesz miał jakies ubytki to szpachla powinna załatwic temat ale z tym juz sie upora lakiernik chyba ze masz troche doswiadczenia to poradzisz sobie sam powodzenia
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 3 cze 2006, 19:49
Posty: 15
Skąd: siedlce
Auto: 626GE 96r 2.0 16V Cronos
I
Premacy 2.0 ditd

Postprzez Misiek-Bełchatów » 30 kwi 2007, 20:58

Arojan Proszę zapoznać się z Regulaminem i poprawnie nazwać temat!
... a kamieniami w dzieci nie rzucam bo nie wiem które moje ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 wrz 2005, 18:55
Posty: 1100
Skąd: Bełchatów
Auto: Toyota Corolla E11 1.6 VVT-i

Postprzez BratCukierka » 1 maja 2007, 16:15

opalarka w dłoń i jazda :) próbowałem tak w toyotce ojca :) podrzać ciepłym powietrzem i od spodu czymś wypychać :)
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez Arojan » 2 maja 2007, 17:37

ja niechcę naprawiać zdeżka tylko go wymontować wgniecenie jest zaraz pod lampą i w gre wchodzi tylko demontaż a niewiem gdzie są śróby mocujące
Arojan
 

Postprzez Przemo » 2 maja 2007, 19:12

To po co chcesz go wymontować jak naprawiać nie chcesz?? Koledzy Ci dobre rady udzielają a Ty nie chcesz skorzystać. Co do śrub, pewnie w bagażniku są jakieś, kolejne mogą być od spodu, oraz przy błotnikach. Zacznij rozkręcać te które wiesz gdzie są jak już wszystkie odkręcisz próbuj powoli wyciągać zderzak, jeśli będzie go gdzieś trzymało to znaczy że może być w tym miejscu kolejna śruba i tym sposobem powinieneś bez problemu znaleźć wszystkie.
Jeśli jednak chcesz naprawiać ten zderzak to skorzystaj z rad forumowiczów. Najlepiej jeśli zdobędziesz opalarkę elektryczną i będziesz nagrzewał zderzak od środka, tylko ostrożnie żeby nie przegrzać lakieru. Jak już będzie gorącu to do boju, ubierz rękawiczkę (żeby się nie poparzyć) i jazda, formuj go dowoli. Robiłem tym sposobem kilka zderzaków i efekty zawsze były zadowalające.
Pozdrawiam Przemo
Generacja Doskonała
Obrazek
Mazda 626 GD 2.0 16V FE3 GT 4WS '87 120kkm & BMW 525d '00 160kkm
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 gru 2004, 22:14
Posty: 223
Skąd: okolice Kraka
Auto: 626 GD 2.0 16V GT 4WS

Postprzez Arojan » 3 maja 2007, 20:02

ok z rady jak najbardziej skorzystam ale i tak musze zderzak wymontować bo mocowania sie pokrzywiły poza tym zderzaka niemusze grzać bo mu nic niejest tylko sie troche pod lampe schował igo mocownie trzymają <faja> pozdrawsiam
Arojan
 

Postprzez marek63hd » 3 maja 2007, 21:44

No to trochę gimnastyki bedziesz miał.Na winklach masz śruby do których dojdziesz z nasadką,przedłużką i tzw . Cardanem.Inaczej nie zdejmiesz.Ostatnio ćwiczyłem ten manewr <lol>
m63hd MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE
www.weteran.warszawa.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 sty 2006, 17:09
Posty: 158
Skąd: Warszawa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6