Czateria...cd

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez Norreca » 7 gru 2017, 21:04

Kot spi tam gdzie chce...
uwielbia na ciuchach zostawiac swoj zapach zamiast naszego...
kuwete mamy srednia na dwa koty sprzatanie codziennie wieczorem – zwirek jedno pakowanie na 3-4 tygodnie.
jedzenie hurtowo tylko suche... bo oba koty kastracja
tunczyka moga tylko w sosie wlasnym raz na miesiac jesc... uwielbiaja go !!
surowe mieso zawsze dostaja raz na tydzien troszke.
woda swierza wymieniana codziennie.

co do zostawiania kotow, one sie obrazaja ze ich nie zabraliscie gdzies :P mendy jedne...
w tym czasie ze wzgledu iz cos jest nie tak w codziennej rutynie (czyli nas nie ma w stadzie) nie jedza i zachowuja pokarm na czarna godzine... jak wracamy po 3-4 dniach wszystkie miski pelne jedzenia i dopiero jedza jak wrocimy....
po takim powrocie jakies poldnia sie nie pokazja nie pozwalaja poglaskach i nie beda sie bawic... minie im i sa normalne....

dodatkowo musisz miec pasty aby nie zygal :P furminator, co usuwa siersc, obcinanie paznokci trzeba nauczyc kota i robic to regularnie bo sie odzwyczaja...

co do rodowodow jest bardzo duzo stowazyszen i to nei ma znaczenia.... rodowod kosztuje 20 pln wiec jak ktos mowi ze jest to orginalna rasa a nie robil rodowodu bo to kosztuje sciemnia....

z ciekawostek kot co noc robi rundke po calym mieszkaniu sprawdza wszystkie swoje kryjowki i miejsca czy cos sie zmienilo.
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 12:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez nemi » 7 gru 2017, 21:22

Ja nie zauważyłem żadnych rundek :P

Mój całą noc po prostu śpi, chyba, że go wyrzucę z łóżka, to czeka, aż stracę czujność i się kładzie ponownie.
Niestety w nocy przychodzi do nas córka i leży pomiędzy nami, a kot jeszcze się tam próbuje wcisnąć.

Chyba większość kotów jest trochę aktywna w nocy, ale ragdolle raczej nie. Mój naprawdę rzadko w nocy coś robi oprócz spania. Właściwie ogranicza się tylko do przetaczania po domu, żeby leżeć przez cały dzień :P.

I nie obraża się za pozostawienie w domu na 2-3 dni. Żre i pije normalnie, tylko dużo bardziej miauczy, gdy wejdziemy do domu.

Gdy ktoś puka do drzwi biegnie jak pies (ale nie szczeka), bez kłopotu jeździ samochodem – parę ładnych tysięcy zrobił z nami.

Jest niestety bardzo wredny i nie lubi dzieci :P


Jacobs, Twój boi się wody? Mój nie specjalnie. Można go umieścić w wannie z wodą i nie będzie robił afery. Dostojnie wyjdzie bez zbędnego pośpiechu :P
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 13:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez ravo » 7 gru 2017, 21:37

Nemi akurat jestem w Białce na parę dni i nie mam dostępu do programu ale demontaż i przezbrojenie i montaż to około 1h
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Norreca » 7 gru 2017, 21:44

Tez kiedys myslalem ze spia cala noc od czasu kiedy gralem cala noc lub serial ogladalem do rana i widzialem co one wyprawiaja w nocy !! lataja po calym domu jak szalone... jak spimy po prostu tego nie slyszymy...

kazdy kot jest inny fakt, ale pewne zachowania sa takie same...
nasz kocur biegnie do drzwi i nas wita ona za to ucieka przed kazdym otwieraniem drzwi...
ona wogole nie mialczy on ja nawoluje do zabawa nawet 10 minut !

jak sa dwa koty w domu zachowuja sie zupelnie inaczej niz jak jest jeden... nasz kocur odzyl jak sie mala pojawila i bawia sie jak szalone – a w najlepsze miedzy 4 -5 w nocy !

wody sie on boji jak szalony ona lubi wode.
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 12:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez jacobs » 7 gru 2017, 22:14

Norreca napisał(a):jedzenie hurtowo tylko suche... bo oba koty kastracja

A co to za różnica czy kot wykastrowany czy nie w kwestii mokrego jedzenia? :P
Norreca napisał(a):Tez kiedys myslalem ze spia cala noc od czasu kiedy gralem cala noc lub serial ogladalem do rana i widzialem co one wyprawiaja w nocy lataja po calym domu jak szalone... jak spimy po prostu tego nie slyszymy...

Mój tak jak nemiego idzie spać razem z nami i nic nie robi... może czasami się przejdzie do kuwety lub przejść po blacie jak nikt nie patrzy (cwaniak wie, kiedy sobie na to pozwolić). Z tym że ja kota nie wpuszczam do sypialni, już przywykł i się nawet nie buntuje :P
nemi napisał(a):Jacobs, Twój boi się wody? Mój nie specjalnie. Można go umieścić w wannie z wodą i nie będzie robił afery. Dostojnie wyjdzie bez zbędnego pośpiechu

Nie wiem, nie próbowałem umieszczenia w wannie z wodą. Wody spod prysznica boi się strasznie, parę razy go myłem i to była tragedia, cała łazienka zalana. Za to bardzo lubi pić wodę z miski, co w sumie jest dobre, bo może nie będzie miał problemów z nerkami.
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 12:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez loockas » 7 gru 2017, 22:39

ravo napisał(a):Nemi akurat jestem w Białce na parę dni


Śniegu dużo?
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2007, 23:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez ravo » 7 gru 2017, 22:47

Tak . Ja to na sankach tylko latem i Subaru bokiem ale jest super. Reduktor bardzo się przydaje do stromych zjazdów

Dopisano 07 gru 2017 23:49:

Właśnie się upiłem dzikim sadem boże ale ja mam głowę. Jest 23 a dzieci latają a miały paść po termach.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Beny » 7 gru 2017, 23:06

Widziałeś dzieci które na wyjeździe idą spać tak jak w domu <lol> One są zaprogramowane na rozrabianie w takich sytuacjach :P
Obrazek
Przemek...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 wrz 2006, 15:22
Posty: 8660 (83/80)
Skąd: KCH
Auto: Mazda 6gh 2.5pb
Mazda Xedos 9 2.5V6 KL
Mazda 323f 2.0 V6 GT

Postprzez ravo » 7 gru 2017, 23:08

Miałem nadzieję że 20 spać że ich zmęczenie weźmie a one dłużej niż ja hehehe
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Norreca » 7 gru 2017, 23:36

jacobs napisał(a):
Norreca napisał(a):jedzenie hurtowo tylko suche... bo oba koty kastracja

A co to za różnica czy kot wykastrowany czy nie w kwestii mokrego jedzenia? :P


w kwestii mokrego nie ma znaczenia, ale suchego tak, dodatkowo dajemy im mięso surowe.
kocur nie tknie żadnej karmy mokrej.... jak mu dasz to się odwróci do Ciebie spojrzy się jak na debila i odwraca i idzie sobie :P
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 12:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3


Postprzez jacobs » 8 gru 2017, 01:20

sq2jul napisał(a):Bitcoin przebił $18k... To juz za pozno

Za późno na co? W sumie zastanawiam się kiedy bańka pęknie, ale chyba się nie zapowiada narazie :P
Norreca napisał(a):kocur nie tknie żadnej karmy mokrej.... jak mu dasz to się odwróci do Ciebie spojrzy się jak na debila i odwraca i idzie sobie

Mój tam je z wielkim smakiem :P Jak się zapomni mu dać to sam stoi przy lodówce o odpowiedniej porze :P

Ale żeby dopełnić moje ostatnie zirytowanie kotem, to dziś 5 minut po tym jak opróżniłem kuwetę celem wymiany żwirku i umycia, zesikał się na łóżko :| I to z taką gracją że obsikał właściwie wszystko, z materacem włącznie. Dwie godziny sprzątania :|
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 12:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez brii » 8 gru 2017, 08:28

Loockas – będziesz miał okazję zmienić ST na RS III to się nie wahaj – wczoraj miałem okazję zobaczyć co to potrafi – beret zrywa no mało powiedziane ;)
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 22:46
Posty: 8961 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez loockas » 8 gru 2017, 08:48

brii napisał(a):Loockas – będziesz miał okazję zmienić ST na RS III to się nie wahaj – wczoraj miałem okazję zobaczyć co to potrafi – beret zrywa no mało powiedziane


No wiem, właściwości jezdne to auto ma niesamowite... Może kiedyś :)
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2007, 23:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez ravo » 8 gru 2017, 08:57

Dwójka jest prawie identyczna hihi
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez loockas » 8 gru 2017, 09:03

ravo napisał(a):Dwójka jest prawie identyczna hihi


Niestety nie i to jest opinia ludzi którzy się przesiedli z RSmk2 na RSmk3. RSmk2 ma lepszy silnik, póki co z większą podatnością na mody, ale napędem RSmk3 nadrabia. Oczywiście RSmk2 jak na swoje czasy był i wciąż jest świetnie się prowadzącym FWD.
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2007, 23:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez sq2jul » 8 gru 2017, 09:25

jacobs napisał(a):Za późno na co?


zeby kupowac. Na tym juz sie nie da zarobic :P
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 20:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez brii » 8 gru 2017, 09:38

sq2jul napisał(a):zeby kupowac. Na tym juz sie nie da zarobic

Z tego co kojarzę to już raz się myliłeś co do górki bitcoina ;) :P
Krążą opinie, że dobije do 30kUSD, ale to raczej nakręcanie bańki. Nie zmienia to faktu, że jeżeli będą w nią dmuchać wystarczająco mocno to niewykluczone, że do prawie tylu dojdzie nim pęknie ;)

ravo napisał(a):Dwójka jest prawie identyczna hihi

Bez suchego przyczepnego asfaltu jest między nimi przepaść nie do zasypania...
Poza tym, jednak aktywne przenoszenie momentu między stronami robi robotę – trudno ten bajer przecenić.
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 22:46
Posty: 8961 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Norreca » 8 gru 2017, 09:49

jacobs napisał(a):Ale żeby dopełnić moje ostatnie zirytowanie kotem, to dziś 5 minut po tym jak opróżniłem kuwetę celem wymiany żwirku i umycia, zesikał się na łóżko :| I to z taką gracją że obsikał właściwie wszystko, z materacem włącznie. Dwie godziny sprzątania :|


uuu to juz jest jazda :)
sa prawdopodobne dwa powody, nie byl kastrowany (ale to by oznaczal teren wszedzie) a drugi to musiales go czyms wqrw... np tym ze nie moze do sypialni wchodzic :)
koty najczescie ze zlosci sikaja na nasze miejsca spania, np jak je sie w domu zostawia same na dlugo.... to jest roznie jednak :)

co do jedzenia musi byc o tej same porze zawsze bestie sa zaprogramowane gozej niz komputer :P w weekend to przychodza do nas do sypiamni i ciagna za wlosy jak minal czas sniadania a nie dostaly nic.... ;)
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 12:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez Xenocyd » 8 gru 2017, 10:04

to te ziomki co kiedyś nakupiły bitcoinów za 11 milionów $ muszą szybko sprzedawać :D bo chyba 10 tysiącach za sztukę inwestycja dawała im już miliard dolarów <faja>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 11:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park