Tatuaże

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez waldez » 29 sie 2009, 16:43

Jestem wielkima fanem dobrego tattoo. Nie długo będę chciał rozpocząć przygodę z tatuażem zaczynająć od lewej nogi. A Wy macie tatuaże? Wrzucajcie fotki, szkice itp.
Znacie dobre studio dajcie namiar. Ja raczej we Włocławku się nie zdecyduje robić.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 19:55
Posty: 599
Skąd: Włocławek
Auto: 323c BA 1,5 16v DOHC 95r

Postprzez Gapcio » 29 sie 2009, 19:46

Hmm... to ciekawe ;) My z Ola mamy w planach zrobienie sobie tattoo na nasza rocznice. A ja aktualnie posiadam na lapce cos takiego ;)
Obrazek

I wlasnie w planach mam zamiar cos do tego dorobic :D
Ostatnio edytowano 29 sie 2009, 20:00 przez Gapcio, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2007, 16:06
Posty: 1644
Skąd: Miasto Świecącej wieży
Auto: Opel Vectra C 2.2

Postprzez Stivi » 29 sie 2009, 19:59

waldez napisał(a):Nie długo będę chciał rozpocząć przygodę z tatuażem zaczynająć od lewej nogi.

jak ja zaczynalem to mialem 16 lat :D i mialem w planie jeden maly tatuazyk.
Dzisiaj mam prawie dwa razy tyle lat i mam obydwie rece na full wytatuowane , klata, szyja i na glowie.
Aha jeszcze na nogach mam. Ale w cale nie czuje zebym mial jakies tatuaze. <lol>
Gapcio napisał(a):I wlasnie w planam mam zamiar cos do tego dorobic

a nie mowilem. Gapcio jestes tego dobrym przykladem.
Ps. Jakies specjalne wzory Cie interesuja?
Stivi
 

Postprzez Gapcio » 29 sie 2009, 20:03

Stivi napisał(a):a nie mowilem. Gapcio jestes tego dobrym przykladem.

:P to jest uzalezniajace i tak juz jest ta dziara dorabiana :P


Stivi napisał(a):Ps. Jakies specjalne wzory Cie interesuja?

Mysle nad jakims tribalem ;) zeby sie ladnie zgralo ;) jeszcze nie szukalem jakiegos konkretnego wzoru
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2007, 16:06
Posty: 1644
Skąd: Miasto Świecącej wieży
Auto: Opel Vectra C 2.2

Postprzez Stivi » 29 sie 2009, 20:09

Gapcio napisał(a):to jest uzalezniajace i tak juz jest ta dziara dorabiana

dokladnie tak. Ja tak dorabialem z ramienia az na dlonie zeszlo <lol> .
Tez bym Ci tribala doradzil zeby to jakos zgrac ladnie.
Na drugiej rece mozna cos innego wykombinowac. hahaha
Stivi
 

Postprzez Gapcio » 29 sie 2009, 21:07

Stivi napisał(a):dokladnie tak. Ja tak dorabialem z ramienia az na dlonie zeszlo łoł


Stivi napisał(a):Na drugiej rece mozna cos innego wykombinowac.

Hehe nie no skoncze tylko na dorobce czegos do tego co mam i styknie :P


Stivi napisał(a):ez bym Ci tribala doradzil zeby to jakos zgrac ladnie

Taaa albo motylka <lol> hahaha
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2007, 16:06
Posty: 1644
Skąd: Miasto Świecącej wieży
Auto: Opel Vectra C 2.2

Postprzez waldez » 30 sie 2009, 12:47

Gapcio <spoko>
Ja chcę na lewej nodze zrobić właśnie tribala. Jednym się to podoba innym nie. nieważne. Moja noga. Ale jak na razie po przejrzeniu tysiąca różnych wzorów na nic ciekawego nie natrafiłem. Znacie jakieś dobre studio w okolicach Włocławka??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 19:55
Posty: 599
Skąd: Włocławek
Auto: 323c BA 1,5 16v DOHC 95r

Postprzez dirty » 30 sie 2009, 12:57

Przepraszam, że to napiszę, ale największą krzywdą jako można sobie zrobić w tatuażach to tribal nieważnie gdzie go umieścicie i tak jest tego miliony na świecie i osobiście uważam, że to syf jest – jak ktoś nie wie co chce mieć to robi coś takiego bez znaczenia i cieszy się, że ma dziarę...
A tysiące polaków ma dokładnie to samo, jak tysiące Polaków chodzi w białych czapeczkach – takie mam skojarzenie z tribalem...
mam nadzieję, że zdecydujesz się na coś bardziej przemyślanego bo szkoda ciała na wzorki ala łaciate mleko.
Przemyśl dobrze sprawę tatuażu – usuwanie laserowe jest bolesną sprawą i drogą a warto mieć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego jak już chcesz mieć to na swoim ciele.
Mam jeden na ramieniu – banalnie prosty ale ma spore znaczenie dla mnie i całe szczęście, że nie jest nim tribal.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 27 maja 2009, 12:40
Posty: 11 (0/1)
Auto: MX-5 NA

Postprzez butters » 30 sie 2009, 16:35

waldez a może zaciekawi Cię biomech, całkiem ciekawe wzory można znaleźć/wymyśleć. Ja na dokończenie rąk planuje sobie właśnie biomechanic.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 gru 2008, 12:59
Posty: 270
Skąd: Lublin
Auto: Mazda 323F BA BP 95'

Postprzez Olka » 30 sie 2009, 16:43

Ja z kolei szukam jakiegoś fajnego wzoru tatuażu na stopę – ma się rozciągać od kostki aż po mały palec (cała długość stopy) i kurde.. wybredna ze mnie bestia. Albo zbyt "pospolite" wzory albo po prostu kiła i mogiła. Aktualnie posiadam hmmm.. ni to tribala, ni to [tiiit] wie co nad kostką i możliwe, że to również przerobię (prosty staroceltycki motyw – prosto po napisaniu matury z polskiego sobie zafundowałam dziarę) :D

W planach mam jeszcze jakiś szatańsko-anielski motyw na plecach, ale to odkładam na później.
"Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być – ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu. "
Stephen King, "To"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 21:20
Posty: 2940

Postprzez jacobs » 30 sie 2009, 17:10

butters napisał(a):waldez a może zaciekawi Cię biomech, całkiem ciekawe wzory można znaleźć/wymyśleć. Ja na dokończenie rąk planuje sobie właśnie biomechanic.

Ja chciałem sobie zrobić, ale stwierdziłem, że za 40lat z tatuażem będę wyglądał jak <jelen>
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 12:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez BratCukierka » 30 sie 2009, 17:17

jacobs napisał(a):butters napisał:
waldez a może zaciekawi Cię biomech, całkiem ciekawe wzory można znaleźć/wymyśleć. Ja na dokończenie rąk planuje sobie właśnie biomechanic.

Ja chciałem sobie zrobić, ale stwierdziłem, że za 40lat z tatuażem będę wyglądał jak


Obecnie wyglądałbyś niewiele lepiej hahaha
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 19:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez jacobs » 30 sie 2009, 17:22

BratCukierka napisał(a):Obecnie wyglądałbyś niewiele lepiej

<snajper> <killer>
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 12:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez Stivi » 30 sie 2009, 18:46

butters napisał(a):Ja na dokończenie rąk planuje sobie właśnie biomechanic.

madry wybor,mnie to sie bardzo podoba
Olka napisał(a):W planach mam jeszcze jakiś szatańsko-anielski motyw na plecach, ale to odkładam na później.

tez tego mam na sobie
Przyznam sie ze robilem profesjonalne tatuaze lekko ponad 10 lat,ale juz na to nie mam czasu, maszynke odstawilem ok 5 lat wstecz. Katalogi ze wzorami dalej leza to dla mnie wielka wartosc bo moze kiedys to tego wroce .Kto wie...
Stivi
 

Postprzez waldez » 30 sie 2009, 19:43

dirty dlatego napisałem, że jednym się to podoba innym nie. Tak było, jest i będzie.
butters napisał(a):waldez a może zaciekawi Cię biomech

Zaciekawił, nawet znalazłem jeden, który naprawde mi się podoba, ale dziobania przy tm trochę by było.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 19:55
Posty: 599
Skąd: Włocławek
Auto: 323c BA 1,5 16v DOHC 95r

Postprzez Olka » 30 sie 2009, 19:51

Stivi, jeśli tatuowałeś to... może poszukasz jakiegoś wzoru dla mnie? W sensie motyw roślinny na stopę? :D
"Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być – ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu. "
Stephen King, "To"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 21:20
Posty: 2940

Postprzez Stivi » 30 sie 2009, 20:21

Olka napisał(a):Stivi, jeśli tatuowałeś to... może poszukasz jakiegoś wzoru dla mnie? W sensie motyw roślinny na stopę?

musialbym przegladnac katalogi. Napewno cos mam takiego.
Mam takie roslinki z jakiekos filmu one chyba byly co ludzi zjadaly czy cos takiego,wygladaja wsciekle i drastycznie. One by fajnie wygladaly tzn. mozna by bylo je tak umiescic jakby z palcow wychodzily i atakowaly Twoja noge <lol> . Coz wyobraznia mnie znow ponosi. <lol>
A masz cos szczegolowego na mysli?
Stivi
 

Postprzez Olka » 30 sie 2009, 20:28

Stivi napisał(a):Coz wyobraznia mnie znow ponosi.

:D :D


Stivi napisał(a):A masz cos szczegolowego na mysli?

Właśnie ze mną jest taki problem... że mam wizję w głowie, ale brak mi umiejętności, żeby przelać choćby zarys na papier :(

np.
Obrazek

z tym, że to wygląda, jakby opadły liście z badyla na jesień ;) ja chcę, żeby było bardziej "gęsto" i dłużej, umiejscowienie: niżej. Kurna, nadążasz ?? <lol>
"Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być – ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu. "
Stephen King, "To"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 21:20
Posty: 2940

Postprzez Loczek » 30 sie 2009, 20:36

Stivi napisał(a):Mam takie roslinki z jakiekos filmu one chyba byly co ludzi zjadaly czy cos takiego,wygladaja wsciekle i drastycznie.

Rosiczka
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2006, 16:30
Posty: 2112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Auto: Bezawaryjne i Niebite

Postprzez Stivi » 30 sie 2009, 20:41

Olka zalukam w te wzory tylko chwile mi zejdzie bo mam ich ok 5 tys.
Jak cos znajde to dam znac.
Stivi
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park