Nowe Opony z niemiec

Postprzez Jarun » 23 cze 2008, 14:29

marakus napisał(a):Ja Ci mogę polecić Yokohma, naprawdę świetne oponki zarówno na mokre jak i suche nawierzchnie. Osobiście jeżdżę na A-Drive ale wyższe modele C oraz S są jeszcze lepsze.

<spoko> <spoko> Najlepsze!
JarunToruń
-----------------------------------
Madzia, Magdulek i bliźniaki
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 22:38
Posty: 72
Skąd: Toruń
Auto: Mazda6 CD 136PS 2004 TOP KOMBI

Postprzez Anzelmo71 » 23 cze 2008, 16:13

Jarun napisał(a):Jeśli tak, to co w Dębicy robią opony z wygrawerowanymi nazwami Barum i BF Goodrich zjeżdżające z taśmy produkcyjnej? Gdybym nie widział na własne oczy to bym nie pisał, więc chyba jesteś w błędzie kolego język Sam byłem w szoku widząc to, ale taka jest rzeczywistość. Pozdrawiam oczko

Jak to mówią pieniądze nie śmierdzą. Nikt tego nie powie otwarcie ale firmy produkujące opony zlecają sobie czasem na wzajem produkcję jakiejś ilości opon jeżeli ich fabryki się nie wyrabiają. Dla przykładu Michelin z Continentalem w Rumunii. W Dębicy też podobno zdarzały się taki rzeczy.
Nie oznacza to jednak, że na co dzień produkuje się tam barumy czy bf goodriche!
Nie mów więc, że jestem w błędzie bo wiem, która firma do którego koncernu należy. To jest moja praca. pzdr
anzelmo
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 kwi 2008, 12:16
Posty: 33
Skąd: Chełmno
Auto: Mazda 6 2.2 MZR-CD 120kW GH 2010

Postprzez Jarun » 23 cze 2008, 17:35

A niech Ci będzie :P Ja swoje wiem i zostaje przy swojej Yokohamie :D
JarunToruń
-----------------------------------
Madzia, Magdulek i bliźniaki
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 22:38
Posty: 72
Skąd: Toruń
Auto: Mazda6 CD 136PS 2004 TOP KOMBI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Opinie i Poradniki