Usuwanie postów

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez marekmars » 14 mar 2009, 18:21

http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... 83#1305883

Na jakiej podstawie sadzisz ze temat nic nie wnosi ?
Odpowiedziales na pytanie w 1 poscie ?
A forum sluzy takze jako kompendium wiedzy dla innych.
Moze ktos by mial podobny problem kiedys.
I tak uzytkownicy forum niezbyt czesto odpowiadaja na czyjes pytania wlaczajac w to Ciebie.


BTW umiescilem posta bo forum nie dziala wlasciwie i nie da sie wyslac ani PW ani maila

Błąd Ogólny

Ran into problems sending Mail. Response: 451 qq temporary problem (#4.3.0)

DEBUG MODE

Line : 200
File : /var/www/vhosts/mazdaspeed.pl/subdomains/forum/httpdocs/includes/smtp.php
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 08:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Postprzez Italiano » 14 mar 2009, 18:50

Temat przenoszę do działu , do którego sie to bardziej nadaje "Uwagi na temat forum i strony".
A PW działa...doszły trzy.
W oczekiwaniu na nowy podpis...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 mar 2005, 23:40
Posty: 2682 (1/0)
Skąd: Calcinato
Auto: Renault scenic 1.6 B
Ford Galaxy 2.0 170 KM
Renault Express 1.5 dci

Postprzez Brat Italiano » 14 mar 2009, 18:59

marekmars napisał(a):Moze ktos by mial podobny problem kiedys.

A ja panie moderator bym się raczej zgodził marekmars ,,,,

Bo to jak by nie było niezła wskazówka dla innych ,,,często jak auto nie pali to szuka sie jakiś poważniejszych przyczyn a tu taki drobiazg waży o naszej radości czy smutku ...

A pan panie moderator już nie pamięta jak nie chciał nam Fordziak odpalić trzy dni walczyliśmy łącznie z kupnem nowego komputera ,,a to przy grzebaniu przy akumulatorze gdzieś stracił styczność przewód masowy odpowiedzialny za masę na silnik <glupek2>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 gru 2007, 21:13
Posty: 68
Skąd: PÓŁNOCNA ITALIA
Auto: Calibra..2.0
Windstar 3.8

Postprzez Italiano » 14 mar 2009, 19:09

marekmars napisał(a):Na jakiej podstawie sadzisz ze temat nic nie wnosi ?

Bo nie jest to jakaś awaria techniczna. A zwykła Twoja nieuwaga przy wyciąganiu akumulatora. Nawet odpowiedź która padła w Twoim temacie nie nawiązywała nic kompletnie do problemu jaki miałeś.

marekmars napisał(a):A forum sluzy takze jako kompendium wiedzy dla innych.
Moze ktos by mial podobny problem kiedys

Jak do tej pory nigdy sie jeszcze nie trafił taki problem na tym Forum i ja o takim nie słyszałem i dlatego uznałem za mało ważny i prawdopodobny że sie powtórzy...powiedzmy. Czym mniej takich Tematów tym łatwiej w przyszłości coś znaleźć na Forum.

marekmars napisał(a):Odpowiedziales na pytanie w 1 poscie ?


marekmars napisał(a):I tak uzytkownicy forum niezbyt czesto odpowiadaja na czyjes pytania wlaczajac w to Ciebie.

I słusznie...bo jeżeli się na czymś nie znają i nie wiedzą to lepiej żeby nic nie pisali....ze mną włącznie. Nie wiem nie piszę. Nie potrzeba nam postów nic kompletnie nie wnoszących do Tematu. Co niestety się często zdarza.
W oczekiwaniu na nowy podpis...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 mar 2005, 23:40
Posty: 2682 (1/0)
Skąd: Calcinato
Auto: Renault scenic 1.6 B
Ford Galaxy 2.0 170 KM
Renault Express 1.5 dci

Postprzez marekmars » 14 mar 2009, 21:28

Italiano napisał(a):
Bo nie jest to jakaś awaria techniczna. A zwykła Twoja nieuwaga przy wyciąganiu akumulatora. Nawet odpowiedź która padła w Twoim temacie nie nawiązywała nic kompletnie do problemu jaki miałeś.


Niby tak jednak problem dosc powszechny poniewaz dosc czesto moze znalezc sie okazja do wymiany/wyjecia akumulatora.
Sam nigdy bym nie podejrzewal ze jeden kabelek o tak malym przekroju moze byc tak wazny. Tym bardziej wydaje mi sie istotna taka informacja.
Odpowiedz ktora padla w temacie poprostu natchnela mnie do dzialania i sam znalazlem rozwiazanie ktore na dodatek opisalem.
Reasumujac: jesli byl problem i zostal rozwiazany powinien raczej zostac uznany za wskazowke dla przyszlych poszukiwaczy z podobnym problemem a nie ladowac w koszu.


Italiano napisał(a): Jak do tej pory nigdy sie jeszcze nie trafił taki problem na tym Forum i ja o takim nie słyszałem i dlatego uznałem za mało ważny i prawdopodobny że sie powtórzy...powiedzmy. Czym mniej takich Tematów tym łatwiej w przyszłości coś znaleźć na Forum.


Pozwole sie niezgodzic gdyz odpowiednio ulozone zapytanie w search engine zwraca odpowiednie wyniki. Tymczasem jak juz sam zauwazyles nie ma takiego posta.
Wiec bylo by o jedno rozwiazanie mniej. Tym bardziej ze powiedzial bym rozwiazanie dosc proste i ktore latwo przegapic.
Italiano napisał(a):A PW działa...doszły trzy.


Mimo wszystko przy wysylaniu PW ciagle pokazuje blad iz wiadomosc nie zostala wyslana.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 08:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Postprzez Italiano » 14 mar 2009, 22:27

Może masz rację....zastanowie się nad przywróceniem Tematu.
marekmars napisał(a):Mimo wszystko przy wysylaniu PW ciagle pokazuje blad iz wiadomosc nie zostala wyslana

Ale wiadomości docierają....mimo wszystko. ;)
W oczekiwaniu na nowy podpis...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 mar 2005, 23:40
Posty: 2682 (1/0)
Skąd: Calcinato
Auto: Renault scenic 1.6 B
Ford Galaxy 2.0 170 KM
Renault Express 1.5 dci

Postprzez marekmars » 15 mar 2009, 12:29

Mysle ze znajda sie kiedys tacy ktorzy Ci podziekuja za to ze go nie wyrzuciles :)

Ja dziekuje juz dzis :>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 08:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum