Nowi "Mazdowicze" z szacunkiem ?

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez waldii » 10 lis 2012, 12:48

.
Ostatnio edytowano 23 gru 2012, 13:15 przez waldii, łącznie edytowano 1 raz
waldii
 

Postprzez noxes » 10 lis 2012, 22:55

waldii napisał(a):
Leszek napisał(a):Przykro się czyta. Nikt Cię tutaj nie trzyma i mam nadzieję, że posmakujesz BANa permanentnego. Fora dla idiotów też sa w sieci wiesz?

wiesz co łosiu ,troche przegiales i proponuje bana dla Ciebie na tydzien

Temat o świerzakach, a tu "starzy" opier...dzielają. A może dla was dwóch bana tak przykładnie?
Sam nie tak dawno temu tutaj dołaczyłem i wiem, że jak moderatorzy popuszczą świerzakom to będzie tu burdel. Sam miałem kilka tematów pokasowanych, a wszystko przez to, że nie poświęciłem kilkunastu minut na regulamin. Jestem jak najbardziej za pilnowaniem. Tylko może nie kasować, a przenosić jesli takiego tematu nie ma.
Sprzedam części;
Mazda xedos 6 v6
Mazda 626 1.8-2.0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 gru 2009, 22:23
Posty: 3282 (5/5)
Skąd: Garwolin
Auto: AUDI A4 B6 1.8T

Postprzez Leszek » 11 lis 2012, 17:09

Pit napisał(a):Mam szczerą nadzieję, że ktoś tę samowolkę ukróci. To tyle w kwestii szacunku.


I vice versa. A szacunku to Ty nie masz żadnego i do nikogo. Jedynie trochę rozumku, który Ci dobrze podpowiedział, że mnie nie zastraszysz groźbami, jak innych klubowych kolegów. Tę pianę, którą toczysz na forum traktuj jedynie jako upust swojej frustracji, bo żadnego innego skutku nie odniesie.

Może w Bydgoszczy udajesz (czy już nie udajesz?) mafioza i "nasyłasz czarne Busy" na słabszych od siebie ale posłuchaj tez rady od młodszego kolegi. Wyłącz Cartoon Network i idź do garażu podłubać, bo chociaż na tym się znasz.

ps. W Wielkopolsce na pewno byś nie dostał Klubowicza. Własnie dlatego, że tutaj się ludzie szanują. EOT z mojej strony.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez Pit » 12 lis 2012, 12:01

Leszek napisał(a):I vice versa. A szacunku to Ty nie masz żadnego i do nikogo. Jedynie trochę rozumku, który Ci dobrze podpowiedział, że mnie nie zastraszysz groźbami, jak innych klubowych kolegów. Tę pianę, którą toczysz na forum traktuj jedynie jako upust swojej frustracji, bo żadnego innego skutku nie odniesie.

Może w Bydgoszczy udajesz (czy już nie udajesz?) mafioza i "nasyłasz czarne Busy" na słabszych od siebie ale posłuchaj tez rady od młodszego kolegi. Wyłącz Cartoon Network i idź do garażu podłubać, bo chociaż na tym się znasz.

ps. W Wielkopolsce na pewno byś nie dostał Klubowicza. Własnie dlatego, że tutaj się ludzie szanują. EOT z mojej strony.

Czy Ty się człowieku dobrze czujesz? :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez waldii » 12 lis 2012, 21:30

.
Ostatnio edytowano 23 gru 2012, 13:14 przez waldii, łącznie edytowano 1 raz
waldii
 

Postprzez aneta.f » 13 lis 2012, 00:39

Ojj co tu się porobiło :| :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 paź 2012, 11:30
Posty: 822 (34/7)
Skąd: Tu i tam
Auto: Citroen C5 2.0 16V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum