Powrót działu Nasze mazdy dla "nie – klubowiczów"

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez farciarz » 3 paź 2010, 21:01

Po tym całym zamieszaniu sprzed roku jak i wielu dyskusjach jakos nie jestem w stanie zrozumieć decyzji zarządu jak może i moderatorów ( choć to raczej wątpliwe by uczestniczyli w tym przedsięwzięciu .... bo mają pewnie niezbyt wiele do powiedzenia ... a w zasadzie wpływu na podejmowane decyzje ) do ponownego udostępnienia działy NM dla "Nie – klubowiczów". Bardzo bym chciał się dowiedzieć co wpłynęło na na podjęcie takowej decyzji jak również czy zarząd klubu jak i moderatorzy nie chca w tym momencie przyznać sie do pewnego błędu.

Pozdrawiam cały zarząd klubu :):) .... zreszta przemiłych ludzi..... i miło by było uzyskanie odpowiedzi w tej kwestii.

Pozdrawiam Krzysztof :)
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez Leszek » 3 paź 2010, 22:14

farciarz napisał(a):nie jestem w stanie zrozumieć decyzji zarządu jak może i moderatorów ( choć to raczej wątpliwe by uczestniczyli w tym przedsięwzięciu .... bo mają pewnie niezbyt wiele do powiedzenia ... a w zasadzie wpływu na podejmowane decyzje )


Mylisz się bardzo. Każdy Klubowicz ma tyle samo do powiedzenia, moderator czy nie.

farciarz napisał(a):Bardzo bym chciał się dowiedzieć co wpłynęło na na podjęcie takowej decyzji jak również czy zarząd klubu jak i moderatorzy nie chca w tym momencie przyznać sie do pewnego błędu.


Odpowiednia dyskusja, toczyła się w odpowiednim do tego miejscu, do którego nie masz dostępu. Ja ze swojej strony powiem tak: Klub nie powinien się ze swoich decyzji tłumaczyć przed forumowiczami, którzy są gośćmi Klubu na tym forum.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez farciarz » 3 paź 2010, 22:31

Leszek napisał(a):Odpowiednia dyskusja, toczyła się w odpowiednim do tego miejscu, do którego nie masz dostępu. Ja ze swojej strony powiem tak: Klub nie powinien się ze swoich decyzji tłumaczyć przed forumowiczami, którzy są gośćmi Klubu na tym forum.


No to się chyba kolego pomyliłeś.

Klub stanowią forumowicze. Czy też zarejestrowani czy też nie... a nie tylko klubowicze i moderatorzy. :P

Ja skierowałem powyższe pytanie do wyższych władz forum .... aby uzyskać odpowiedż na konkretne pytanie. No ale jeśli spróbuje szanowny kolega wywalić je do kosza ....to pragnę poinformować że tak dla samego siebie je skopiowalem.

A co do dyskusji w odrębnym dziale to wiem o tym ....a ale chciałbym poznać powód przywrócenia tego działu dla wszystkich użytkowników
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez Leszek » 3 paź 2010, 22:38

farciarz napisał(a):No to się chyba kolego pomyliłeś.

Klub stanowia forumowicze. Czy też zarejestrowani czy też nie.


No to mamy różnicę zdań.

farciarz napisał(a):jeśli spróbuje szanowny kolega wywalić je do kosza


Nie ma takiej potrzeby, bardzo chętnie usłyszę co mają do powiedzenia "żółci" w tym temacie. Proponuje poczekać na taką wypowiedź.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez Borys » 3 paź 2010, 22:45

Pojechałeś z tym gościem, ale jak już coś to farciarz jest tak starym gościem, że już prawie domownik ;)

Krzysztofie, powody znają klubowicze, ale łatwo się domyślić. Tylko pewne zwierzęta nie zmieniają poglądów ;) Sam byłem opozycją (wtedy tylko "forumowym gościem") przy zamykaniu poprzednio NM i powiem tylko, cieszmy się z tej decyzji.

PS Gość w dom, Bóg w dom ;)
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2007, 00:00
Posty: 2063 (0/1)
Skąd: Łódź
Auto: Lancer

Postprzez farciarz » 3 paź 2010, 22:49

Leszek napisał(a):
farciarz napisał(a):No to się chyba kolego pomyliłeś.

Klub stanowia forumowicze. Czy też zarejestrowani czy też nie.


No to mamy różnicę zdań.

farciarz napisał(a):jeśli spróbuje szanowny kolega wywalić je do kosza


Nie ma takiej potrzeby, bardzo chętnie usłyszę co mają do powiedzenia "żółci" w tym temacie. Proponuje poczekać na taką wypowiedź.


Tak się składa szanowny kolego .... że byłem moderatorem tego szanownego działu NM :)

ale to nie ma znaczenia w danym momencie. Chodzo mi jedynie o to by poznac przyczynę zmiany decyzji która w/g mnie została podjęta bezsensownie .... a obecnie z jakiegos dla mnie niezrozumiałego powodu została cofnięta, co stanowi w jakimś stopniu dowód iż wcześniejsze działania zarządy były mylne i zaowocowały spadkiem aktywności na forum.
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez farciarz » 3 paź 2010, 22:54

Borys napisał(a):Pojechałeś z tym gościem, ale jak już coś to farciarz jest tak starym gościem, że już prawie domownik ;)

Krzysztofie, powody znają klubowicze, ale łatwo się domyślić. Tylko pewne zwierzęta nie zmieniają poglądów ;) Sam byłem opozycją (wtedy tylko "forumowym gościem") przy zamykaniu poprzednio NM i powiem tylko, cieszmy się z tej decyzji.

PS Gość w dom, Bóg w dom ;)


Czyli wiesz o czym piszę.

Ja nie mam do nikogo pretensji ..... o to że dział zostal zamknięty. Jednak chciałbym kiedyś usłyszeć od władz klubu słowo ....ok....popełniliśmy błąd.

Bo jak widać tak sie stalo ....skoro przywraca się do tego działu starsze tematy za pomocą tzw "poczekalni "

Szanowni koledzy .... jestem na tym forum od pięciu lat .... więc tak jak napisał Borys prawie jak domownik. W związku z czym chyba byłoby miło uzyskać właściwą odpowiedź ....prawda ??
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez Leszek » 3 paź 2010, 23:07

Borys napisał(a):Pojechałeś z tym gościem, ale jak już coś to farciarz jest tak starym gościem, że już prawie domownik ;)

Miałem kiedyś dziewczynę, nadal traktuję ją jak członka rodziny ale klucze od domu jej zabrałem. Taka dygresja.

farciarz napisał(a):Jednak chciałbym kiedyś usłyszeć od władz klubu słowo ....ok....popełniliśmy błąd.

Uważam, że w żadnym wypadku nie powinno paść takie słowo w stronę forumowicza. Może prywatnie na PW rozmawiasz sobie ze swoimi kolegami, rozumiem to. Natomiast publicznie, za przeproszeniem, "gie" Ciebie to powinno interesować co ktoś robi u siebie. Forum jest opłacane ze składek Klubowiczów, jest miejscem, gdzie spotykają się Klubowicze. Ty nie jesteś jednym z nich, więc nie masz prawa wymagać dostępu do spraw Klubu. To jest moje zdanie i nie mam zamiaru go zmienić. ;)
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez Borys » 3 paź 2010, 23:19

Leszek napisał(a):Miałem kiedyś dziewczynę, nadal traktuję ją jak członka rodziny ale klucze od domu jej zabrałem. Taka dygresja.

Widzisz, a ja członkom rodziny kluczy nie zabieram. Lepiej się wtedy czują i częściej mogą wpadać ;) Taka dygresja. Takie teksty typu "gość" czy "gie obchodzi" sprawiają, ze ktoś z kogo mógłby być zacny klubowicz do nas nie przyłączy (lub powróci). Nie jesteśmy w żaden sposób lepsi, tylko dlatego, że utrzymujemy serwer.

Farciarz, jest PW – wiesz kogo spytać o powody decyzji. Publicznie pewnie nie warto roztrząsać byłych spraw.
Zarząd Ci już nic nie wyjaśni, bo tak jakby go nie ma. Cała władza w rękach ludu ;)
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 lip 2007, 00:00
Posty: 2063 (0/1)
Skąd: Łódź
Auto: Lancer

Postprzez sq2jul » 3 paź 2010, 23:33

Panowie, proponowalbym wyluzowac i zakonczyc dyskusje. Leszek, Farciarz jest obecny na forum chyba dluzej niz my razem wzieci ;) Swego czasu byl nawet klubowiczem i moderatorem. Widać, ze zywi chop sympatie do tego miejsca.

Krzysiu mysle, ze nikt sie do bledu nie przyzna, a przynajmniej nie zarzad. Z prostej przyczyny – takowego juz nie ma :P Z reszta czy ja wiem czy to byl blad? Jezeli dobrze pamietam, pomysl z odblokowaniem tego dzialu (a raczej polaczenie 'powitan' z NM) wyszedl ze strony jednego z klubowiczow. Po prostu czasem pewne pomysly sa lepsze inne gorsze. Tak to juz w zyciu jest. Jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz.
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 21:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez farciarz » 3 paź 2010, 23:41

Tu nie chodzi o roztrz asanie "starych spraw" tylko choć w jakimkolwiek kontekście przyznania sie do drobnego błędu. Szczserze mówiąc sam poprosiłem o skasowaniu mojego wątku w dziale NM po zamknięciu tego działu.

Ale to nie było w jakikolwiek sposób spowodowane buntem .... a jedynie tym że uważałem że skoro władza twierdzi iż tylko klubowicze i wyżej postawieni członkowie forum mogą pokazywać swoje samochody to jest chyba coś nie halo ..... :)\

Julek ..... Mi tylko chodzi .... o przyznanie się do błędu !!!!

Czy to aż tak trudno zrobić ??
Ja przecież mogłem nadal byc modem ....mogłem być wciąż klubowiczem .... no ale jak widać co nieco się zmieniło.
Ostatnio edytowano 3 paź 2010, 23:46 przez farciarz, łącznie edytowano 1 raz
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez Leszek » 3 paź 2010, 23:43

Borys napisał(a):Takie teksty typu "gość" czy "gie obchodzi" sprawiają, ze ktoś z kogo mógłby być zacny klubowicz do nas nie przyłączy (lub powróci). Nie jesteśmy w żaden sposób lepsi, tylko dlatego, że utrzymujemy serwer.

Jak już mówiłem. Rożnica zdań. Ja uważam, że pewne przywileje powinny zostać w gronie Klubowiczów. ;)
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez farciarz » 3 paź 2010, 23:52

Leszek napisał(a):Jak już mówiłem. Rożnica zdań. Ja uważam, że pewne przywileje powinny zostać w gronie Klubowiczów.


No to powodzenia !!

To nie jest wcale tak że " klubowicze " trzymają ten nieoficjalny związek jakim jest "mazdaspeed.pl" .

Wystarczy spojżeć na relację pomiędzy użutkownikami ....a gośćmi ...czy też użytkownikami .... i tu pewnie powstanie banalnie śmieszna odpowiedź jak w tandetnie tani sposób zarobić na serwer ..... o który kolega widocznie się tak masakrycznie martwi ....i do którego "dokłada"
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez Leszek » 4 paź 2010, 00:41

W swoim własnym temacie odchodzisz od meritum sprawy,.
Atakujesz mnie, za wyrażanie własnego zdania. :|
W powyższym poście wręcz obrażasz, stosując tanią zagrywkę.

Z tych trzech powodów temat zamykam. Nie wyobrażam sobie, aby dyskusja miała dalej trwać w tym tonie.
Jeśli którykolwiek z koordynatorów zechce Tobie odpowiedzieć z pewnością to zrobi.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez ravo » 4 paź 2010, 17:35

Leszek napisał(a):Uważam, że w żadnym wypadku nie powinno paść takie słowo w stronę forumowicza.

tak jest

Odpowiednie słowa padły w odpowiednim dziale
Mam tu na myśli dział PiO dostępny dla klubowiczów i moje słowa
ravo napisał(a):p.s Czasami trzeba zmienić swoje zdanie, błędem moim było naleganie i walka o zamknięcie tego działu


jak i dział ogólnie dostępny viewtopic.php?f=84&t=104287

Klub tworzą wszyscy ale decydować o nim mogą tylko klubowicze, tak samo nie mam zamiaru tłumaczyć sie forumowiczom np. z finansów klubu, planów klubu itp itd
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Grzyby » 4 paź 2010, 17:38

Nikt nikogo nie zamierza przepraszać ani przyznawać się do rzekomego "błędu".
Nieistotne jest czy ktoś kiedyś cośtam. Jest teraz i dziś.
Na dzień dzisiejszy taki został ustalony układ forum. Z taką a nie inną obsadą osób funkcyjnych.

Nie wyobrażam sobie przepraszania czy tłumaczenia się przed ogółem z jakiegokolwiek działania Klubu – czy to w sprawach Klubu czy w sprawach związanych z organizacją forum.

Wielokrotnie, w różnych sprawach opinie czy propozycje forumowiczów były analizowane. W wielu przypadkach zostały one wprowadzone w życie. W wielu wrzucone "do kosza".
Tak funkcjonuje ten Klub i to forum. Może się to komuś nie podobać, owszem. Ale tylko klubowicze mają możliwości do tego żeby to zmienić.

Temat uważam za zamknięty
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum