Cytowanie

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Radex » 3 wrz 2010, 08:50

Mój problem polega na tym że jak chcę kogoś zacytować poprzez wciśnięcie przycisku "cytuj" to wkleja mi nie pełny post użytkownika którego chcę zacytować.
Przykładowo klikam "cytuj" i wstawia coś takiego:

brii napisał(a):ytywne po prawie roku użytkowania forum z takim "bajerem" :)


Dopiero jak to usunę z okienka szybkiej odpowiedzi i kliknę jeszcze raz "cytuj" wkleja mi pełny post:

brii napisał(a):Znam inne fora na których podaje się numer telefonu w profilu do publicznej wiadomości – skutki tylko pozytywne po prawie roku użytkowania forum z takim "bajerem" :)


Problem mam od dłuższego czasu ale myślałem że jest powszechniejszy i zostanie usunięty, ale ciągle coś nie halo :P
Przeglądarka Mozilla Ognistylis 3.5.11 aktualnie :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez AmRoZ » 3 wrz 2010, 11:10

Radex84 napisał(a):Mój problem polega na tym że jak chcę kogoś zacytować poprzez wciśnięcie przycisku "cytuj" to wkleja mi nie pełny post użytkownika którego chcę zacytować.
Przykładowo klikam "cytuj" i wstawia coś takiego:

brii napisał(a):ytywne po prawie roku użytkowania forum z takim "bajerem" :)


Dopiero jak to usunę z okienka szybkiej odpowiedzi i kliknę jeszcze raz "cytuj" wkleja mi pełny post:

brii napisał(a):Znam inne fora na których podaje się numer telefonu w profilu do publicznej wiadomości – skutki tylko pozytywne po prawie roku użytkowania forum z takim "bajerem" :)


Problem mam od dłuższego czasu ale myślałem że jest powszechniejszy i zostanie usunięty, ale ciągle coś nie halo :P
Przeglądarka Mozilla Ognistylis 3.5.11 aktualnie :P


u mnie działa .... więc u mnie lisek chodzi jak należy ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Siw-y » 3 wrz 2010, 12:57

Może masz zaznaczony fragment, w tedy działa cytowanie selektywne.
Obrazek
¼ – 16,851s
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2006, 13:36
Posty: 9625 (2/41)
Skąd: Warszawa
Auto: présidentiel

Postprzez Radex » 3 wrz 2010, 13:52

hmmm może przypadkiem zaznaczałem w niewiedzy myszką czesc tekstu stad te "kwiatki"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum