PS3 – polecane/niepolecane gry – punkty wymian

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez Fasola » 20 paź 2011, 15:46

Obrazek

Witam zainteresowanych tematem, konsolę mam od niedawna i stałem się jej fanem od pierwszego włączenia do prądu <serduszka> Tematu o grach nie znalazłem wiec pozwoliłem sobie założyć nowy. (chyba ,że kiepsko szukałem :> )
Chciałbym abyście wypowiadali się na temat polecanych / niepolecanych gier na konsolę PS3. Co jest warte zachodu, nad czym można spędzić wiele godzin zaszywając się w swoim świecie :D, a co nie warte jest zachodu.
Co sądzicie o serii "move", w co gracie, gdzie wymieniacie gry itp

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 22 cze 2012, 12:34 przez Fasola, łącznie edytowano 5 razy
Fasola
 

Postprzez Mako » 20 paź 2011, 19:26

To moze zaczne. Polecam Heavy Rain bo pomimo tego ze jest strasznie krotki (spokojnie mozna skonczyc w 8h) to emocji ma w sobie tyle ze szok (po niektorych "decyzjach" musialem wciskac pauze zeby ochlonac), do tego jest bardzo filmowy, na latwych ustawieniach rozgrywka prosta jak drut (wciskanie odpowiednich przyciskow pokazanych na ekranie) na wyzszych jest niezly hardcore i chcialbym zobaczyc jak sie gra w to na move`a. Do tego trzeba dorzucic naprawde niezla oprawe dzwiekowa a w szczegolnosci muzyke odpowienia do zdarzen dziejacych sie na ekranie. Goraco polecam.
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Fasola » 20 paź 2011, 19:50

Ja mam krótki staż ale na obecną chwilę przeszedłem RESISTANCE i Fight Night CHAMPION (polecam)
a aktualnie zaczynam przygodę z
RESISTANCE 2
Army of Two
UNCHARTED 2
MOTOR STORM PACIFIC RIFT (takie sobie)
ALIENS vs PREDATOR (niezły klimat i można grac w 3 rozgrywkach)
GRID (super)
NFS SHIFT (DOBRE)
GoW 3
oraz poczta idzie do mnie FIFA 11 w najnowsza grałem i mnie w ogóle nie bawi :|
Fasola
 

Postprzez luki_92_92 » 20 paź 2011, 20:09

Ja mam takie gry:

Gran Turismo 5 – bardzo fajna gra, mam ją rok i często grywam

Test Drive Unlimited 2 – jak wyżej ale bardziej arcade niż realistyczna, ale mamy otwarty świat i ogólnie jest fajna, tylko ciężko pograć z kumplem bo jest troche online skopane (np jedziemy razem i nagle on znika bo go jakby na inny serwer przerzuciło)

Star Wars The Force Unleashed – grałem 2h narazie, ale jak do tej pory mi się podoba :)

Red Dead Redemption – świetne GTA na dzikim zachodzie + fajny multiplayer

Uncharted 2 – wszystkim gra się podoba, mi nie :) Nie lubię takich gier gdzie się strzela + skacze (gier "skakano zagadkowych" nie lubie a strzelanie na padzie to katorga dla mnie)

DragonBall Raging Blast – bardzo fajna gierka, dla fana DB pozycja obowiązkowa :)

Midnight Club: LA – bardzo fajna gra, sporo opcji tuningu, dużo aut + kilka motocykli. Gra się już trochę zestarzała, ale nadal jest wciągająca.

UFC 2009 Undisputed – przyjemna bijatyka (coś typu MMA,KSW), walki w klatkach. Kupiłem okazyjnie za 20zł, dobre na wizyty znajomych bo działa pad od PC a nie mam drugiego, więc można obić komuś gębę w grze :)

Fight Night Round 4 – przyjemny Boks, fajnie się gra, grafika na niezłym poziomie, jednak jeśli ktoś chce kupić czwóreczkę nie polecam grać w Fight Night Champion bo wtedy gra staje się słaba – champion ma lepszą grafikę, lepszą fizykę, fajniejszy system walki i jest o wiele dynamiczniejsza

Fifa 09 – tu chyba nie trzeba się rozpisywać :)

Z gier z PSN:

Little Big Planet – szalona gierka, niby dla dzieci a bawię się nią jak głupi, zabawna platformówka dla młodych i dla starych <diabełek>

Dead Nation – strzelanka z rzutem izometrycznym, w której biegamy i rozwalamy hordy zombiaków. Możliwość Co-opa dla dwóch osób (i tak polecam grać)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 kwi 2009, 19:42
Posty: 2443 (6/12)
Skąd: Sosnowiec
Auto: Mazda 323F BA GLX A-Spec '98 1.8 BP
Mazda RX-8 '05

Postprzez Fasola » 21 paź 2011, 09:22

luki_92_92 napisał(a):Gran Turismo 5

Nie wiem dlaczego ale mam jakieś dziwne obawy, może dlatego, że na PS2 GT4 nie przypadło mi do gustu.
luki_92_92 napisał(a):Star Wars

W tym przypadku, raczej w to nie wejdę ale tylko dlatego, że nie cierpię tych filmów ( to moje prywatne odczucie )
luki_92_92 napisał(a):Uncharted 2 – wszystkim gra się podoba, mi nie :)

Mnie przypadł do gustu ale z racji tego pewnie ,że lubię tego typu rozgrywki, obok sportowych i strzelanek to jedne z bardziej grywalnych przeze mnie.
luki_92_92 napisał(a):champion ma lepszą grafikę, lepszą fizykę, fajniejszy system walki i jest o wiele dynamiczniejsza

Zgadza się jedynym minusem może być brak polskich zawodników :(

Wczoraj po kilku godzinach przeszedłem ALIENS vs PREDATOR jako marines – bomba. Filmy obejrzałem i dawno o nich zapomniałem, mimo to gra porwała mnie swoim klimatem i zajebi....a oprawą dźwiękową. Wszystko jest jak na filmie – realizm. Teraz robię misje jako Predator <diabełek>
Fasola
 

Postprzez Xenocyd » 21 paź 2011, 10:05

Seria Assassins Creed jezeli dobrze wchodzi Ci Uncharted czy Red Dead Redemption :)
Tylko nie zaczynaj od AC bo sie zanudzisz albo rozczarujesz. Natomiast czesc 2, Brotherhood czy nadchodzace Revelations powinny dac Ci radosc z rozgrywki :)

Mi sie strasznie podobal tez Batman Arkham Asylum – universum swietnie oddane, genialny klimat, swietne udzwiekowienie, interesujaca i zroznicowana rozgrywka. Batek wymiata :) a teraz wychodzi Batman Arkham City i widzac po recenzjach jest jeszcze lepiej :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 12:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Postprzez Mako » 21 paź 2011, 10:43

Ja wlasnie zaczalem po raz kolejny pakowac w GTA IV a za niedlugo moze wlacze sobie Mafie II. Co do Assassins Creed to faktycznie jedynka byla nudna ale i tak mi sie podobala, gralem w nia na blaszaku na PS3 jeszcze nie, do nastepnych czesci jeszcze nie zasiadlem. Batmana tylko przez chwile widzialem i jakos do mnie nie przemowil ale moze sie podobac.
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem. Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.

Nic tak nie drażni kobiety jak....................................wszystko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2007, 22:54
Posty: 2316 (3/13)
Skąd: Szamotuły
Auto: Sirion 1.3 s
Fiat Panda 1.1

Postprzez Fasola » 21 paź 2011, 11:03

Xenocyd napisał(a):Batman Arkham Asylum


Słyszałem o tym <spoko> , kumpel ma i czekam kiedy mi pożyczy :P
Fasola
 

Postprzez bercikspeed » 21 paź 2011, 14:03

Fasola napisał(a):
Xenocyd napisał(a):Batman Arkham Asylum


ja mam właśnie tego batmana jak dla mnie super duża grywalność fajny system walki

Gran Turismo jak dla mnie każda cześć jest dobra

Uncharted 1 Bardzo przypadła mi do gustu,choć po 2godz grania wszystko było na czuja robione i przeszedłem całą muszę 2cześć pożyczyć od kumpla i zobaczymy

Motorstorm Apocalypse gra niczym mnie nie zachwyciła i zamieniłem na Batmana i nie żałuję :)

i ostatnio kupiłem na allegro jak przyjdą to napisze czy warte polecenia
Assasin Ceed -15zł
Resistance -25zł
Viking battle -30zł
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 2 wrz 2010, 14:09
Posty: 715 (12/15)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE 2.0 96
Rx-8 High Niuter

Postprzez Fasola » 21 paź 2011, 14:06

bercikspeed napisał(a):Resistance


Początek mnie trochę zniechęcił, możesz tez mieć takie odczucie ale nie poddawaj się bo warto.
przeszedłem cała i wymieniłem na drugą cześć. Po odpaleniu dwójki oszalałem, grafika i animacje, oraz sterowanie postacią – wszystko na plus w stosunku do poprzedniej części.
Fasola
 

Postprzez Xenocyd » 21 paź 2011, 14:25

Ja ostatnio na gametrade zamienilem uncharted 1 na the saboteur – normalnie mi sie podoba sabotazysta :)
z wymiany mam jeszcze Borderlands, Brutal Legend, NBA 2K11 i NFS Shift ale czasu grac nie ma w to wszystko. A tu jeszcze nowy Batman, Unacharted 3 i nowy Asasyn na horyzoncie przed koncem roku...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 12:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Postprzez Fasola » 21 paź 2011, 14:28

Xenocyd napisał(a):NBA 2K11


Strasznie chciałem a teraz sprzedaję i kupuje NBA live 10. nie mogę sobie poradzić z 2K – trudne , ze ja pitole :D
Fasola
 

Postprzez kierownik » 22 paź 2011, 21:49

ja mogę polecić God Of War – dwie części wyszły na PS2 a trzecia na PS3 – ja grałem w dwie na PS2 a ostatnio na PSP synka :D

z Resistance tylko w Retribution męczę – bardzo fajne

luki_92_92 napisał(a):Little Big Planet – szalona gierka, niby dla dzieci a bawię się nią jak głupi, zabawna platformówka dla młodych i dla starych <diabełek>

dokładnie :D

za Assasin się zabiorę za jakiś czas

na PS1 grałem w Ace Combat, ale coś na PSP się nie mogę do tego poważnie zabrać

Fasola napisał(a):Wczoraj po kilku godzinach przeszedłem ALIENS vs PREDATOR jako marines – bomba. Filmy obejrzałem i dawno o nich zapomniałem, mimo to gra porwała mnie swoim klimatem i zajebi....a oprawą dźwiękową. Wszystko jest jak na filmie – realizm. Teraz robię misje jako Predator <diabełek>

na PC dawno temu to wyszło i też wciągało jak cholera – najlepsze jak się biegało Alienem po ścianach, sufitach itp – minus, że nie było niczego w ręce, co załatwia na odległość...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2005, 02:26
Posty: 2956 (3/4)
Skąd: Kraków
Auto: służbowe

Postprzez Fasola » 22 paź 2011, 21:51

GoW 3 już do mnie jedzie <diabełek>
Fasola
 

Postprzez kierownik » 22 paź 2011, 21:53

w 1 i 2 zagraj, to Cię w fabułę wprowadzi, ale ogólnie mogę w to grać w kółko :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2005, 02:26
Posty: 2956 (3/4)
Skąd: Kraków
Auto: służbowe

Postprzez Fasola » 22 paź 2011, 21:56

kierownik napisał(a):w 1 i 2 zagraj, to Cię w fabułę wprowadzi, ale ogólnie mogę w to grać w kółko :D


Grałem na PS2 <spoko>
Fasola
 

Postprzez bieski » 22 paź 2011, 22:01

Fasola napisał(a):Grałem na PS2 <spoko>


No to w Uncharted 2 tez nie graj dopoki nie przejdziesz jedynki. Ja tak zrobiłem i mi troche popsuło zabawe.

Resistance lezy, Nie wiem czy grac. Po 15 minutach wyłączyłem. Naprawdę potem się rozkręca ? :>
......................
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2010, 09:37
Posty: 4533 (13/136)
Skąd: ZG
Auto: GJ

Postprzez Fasola » 22 paź 2011, 22:03

Tak, jest więcej postaci, ale grafika się nie poprawia niestety, jest taki szary klimat.
Fasola
 

Postprzez Bimbak » 24 paź 2011, 15:42

Ja polecam GT5, Assasin's Creed II, Assasin's Creed Brotherhood, Uncharted 2, Flower, Red Dead Redemption, Battelfield Bad Company 2. Nie wiem czy polecić ostatni Mortal Kombat. Fajna zabawa na domówkach pod warunkiem, że poziom w ekipie wyrównany. Ale tryb dla jednego gracza mnie zanudził. Oddałem koledzie po 2 dniach.

Od niedawna również posiadam NBA 2K11, faktycznie skrajnie trudna gra ... ale jeszcze się nie poddaję bo jak uda się coś dobrze rozegrać to radość jest niesamowita. Dopiero niedawno zacząłem jechać tutoriala bo bez przygotowania grałem żałośnie ... teraz jestem już tylko zwyczajnie słaby ;)

Jutro w moje ręce ma trafić Battelfield 3 ... mam mieszane uczucia bo z tego co narazie oglądałem to doskonałemu prawie BBC2 będzie mu ciężko dorównać. Zdam relację po kilku (tygo...) dniach ;)

Nie polecam Saints Row 2, oddałem za darmo koledze, który zrobił to samo i obdarowana przez niego osoba również ... żałuje każdej sekundy którą na tą grę zmarnowałem. Po GT5 tak samo się czuję jak siadam do jakieś samochodówki. Po prostu czuję się jakby ktoś mnie obrażał.

Planuje też zamówić wkrótce AC Revelations ... ale z tym jest jak z dobrą serią książek ... nawet jakby ta część była słaba to i tak całą przejdę od A-Z. Zobaczymy
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez Fasola » 24 paź 2011, 15:54

Bimbak dzięki za konkretne info.
Fasola
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park