Kulturystyka/lekkoatletyka – ćwiczenia, porady, dieta

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez noxes » 12 lis 2011, 19:44

A ja zabrałem się za program 100 pompek :D A6W będzie dopiero po tym :)
Sprzedam części;
Mazda xedos 6 v6
Mazda 626 1.8-2.0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 gru 2009, 22:23
Posty: 3282 (5/5)
Skąd: Garwolin
Auto: AUDI A4 B6 1.8T

Postprzez Ania_TM » 12 lis 2011, 21:37

ćwiczyłam A6W ale krótko, nie dawało wg mnie dobrych efektów.
Najlepsze jak na razie osiągam poprzez 2 x tyg treningi.
Ćwiczę krav magę 90 min, a potem godzinka aeroboksu.
Działa na wszystko, do tego właściwe jedzenie ;)

i figura laseczki <lol> <faja>
Ania_TM
 

Postprzez noxes » 13 lis 2011, 22:12

Widzewianka_TM napisał(a):do tego właściwe jedzenie ;)

i tu jest pytanie co to znaczy właściwe jedzenie <lol>
Sprzedam części;
Mazda xedos 6 v6
Mazda 626 1.8-2.0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 gru 2009, 22:23
Posty: 3282 (5/5)
Skąd: Garwolin
Auto: AUDI A4 B6 1.8T

Postprzez Ania_TM » 13 lis 2011, 22:41

możemy zmienić tytuł na ćwiczenia ogółem, może jakaś dobra dyskusja będzie <rotfl>
Ania_TM
 

Postprzez Justyśka » 15 lis 2011, 16:29

Widzewianka_TM napisał(a):możemy zmienić tytuł na ćwiczenia ogółem, może jakaś dobra dyskusja będzie <rotfl>

Dobry pomysł i będzie ogólnie, bo zaraz powstaną nowe tematy o różnych ćwiczeniach. Tylko po co? skoro można zawrzeć to wszystko w jednym wątku.
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 11:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez nemi » 15 lis 2011, 16:57

Justyśka napisał(a):Dobry pomysł i będzie ogólnie, bo zaraz powstaną nowe tematy o różnych ćwiczeniach. Tylko po co? skoro można zawrzeć to wszystko w jednym wątku.

Hehe, moje założenie było inne – chciałem znaleźć człowieka, który potwierdzi, że da się i doda mi otuchy :P. Gdybym od początku myślał o poważnym temacie, to założyłbym go w hobby :).
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7474 (100/270)

Postprzez Ania_TM » 15 lis 2011, 21:02

nemi napisał(a):
Justyśka napisał(a):Dobry pomysł i będzie ogólnie, bo zaraz powstaną nowe tematy o różnych ćwiczeniach. Tylko po co? skoro można zawrzeć to wszystko w jednym wątku.

Hehe, moje założenie było inne – chciałem znaleźć człowieka, który potwierdzi, że da się i doda mi otuchy :P. Gdybym od początku myślał o poważnym temacie, to założyłbym go w hobby :).


powiem tak.
Warto być wytrwałym <spoko>
u mnie miesiąc treningów, jedzenie w miarę domowe- rzadko tam pizza, słodyczy wcale, pepsi pije. 3kg mniej <jupi> i widać efekty. :]
Chcieć to móc <jupi> dasz radę.

a potem zrób zdjęcie kaloryferka ;P
Ania_TM
 

Postprzez Justyśka » 15 lis 2011, 22:07

nemi napisał(a):Hehe, moje założenie było inne – chciałem znaleźć człowieka, który potwierdzi, że da się i doda mi otuchy :P. Gdybym od początku myślał o poważnym temacie, to założyłbym go w hobby :).

Wiem, że było inne, ale myśle, że już pare sensownych odpowiedzi otrzymałeś. A szósteczke da się owszem, tylko musisz być wytrwały w swoich założeniach, ale Ty napewno będziesz, w końcu wierzymy w Ciebie wszyscy i czekamy z niecierpliwością na Twoje efekty.
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 11:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez noxes » 15 lis 2011, 23:51

nemi napisał(a):Hehe, moje założenie było inne – chciałem znaleźć człowieka, który potwierdzi, że da się i doda mi otuchy

Wszystko się da, gadałem ostatnio z kumplem i zrobił to, ale mówi, ze straszna meczarnia. Polecił aby na początek zrobic choćby program 100 pompek coby się zaprawić w boju :)
Sprzedam części;
Mazda xedos 6 v6
Mazda 626 1.8-2.0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 gru 2009, 22:23
Posty: 3282 (5/5)
Skąd: Garwolin
Auto: AUDI A4 B6 1.8T

Postprzez bajer0 » 18 lis 2011, 13:08

Hmm dzisiaj mam day 3.... ciekawe do ilu wytrzymam.
"W niebie Cię czeka nagroda, wielka nagroda tylko grzeszyć się nie waż, bądź nam posłuszny to pójdziesz do nieba
W niebie Cię czeka niewyobrażalne, totalne i spektakularne, męczeństwo Twoje nie poszło na marne
W niebie Cię czeka religii sens taki, że masz być jak te pokraki bez myśli, Bóg Ojciec o wszystkim i tak za Ciebie pomyśli
Do nieba pójdziesz za czyny prawe, a nie za zabawę, religia daje niewolę, ale daje i strawę"
Kult – Park23
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sie 2004, 13:11
Posty: 1134 (0/3)
Skąd: Lodz
Auto: 626 GF FS `98

Postprzez Ania_TM » 18 lis 2011, 14:14

bajer0 napisał(a):Hmm dzisiaj mam day 3.... ciekawe do ilu wytrzymam.


do 45 <czarodziej> <spoko>
Ania_TM
 

Postprzez cob_ra » 22 lis 2011, 23:47

nie chce mi sie zakładać nowego tematu, niestety mój kręgosłup podupadł i trzeba się wzmocnić, praca i pilnowanie malca odsuwają siłownię oraz wizyty na rehabilitacjach, czy masażach, a muszę popracować nad lędźwiami oraz wzmocnić ogólnie plecy. Po wizycie u znajomej masażystki i lekarzu pomyślałem o atlasie. Do kwietnia dawałem rade krótkimi gryfamii efekty byly nawet niezłe, jednak wszystkiego się nie zrobi, ponad pół roku przerwy i dolegliwości powracają szczególnie jak powieje na plecy. Czy do 1,5 tys coś dobrego się wyszuka z atlasów?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 gru 2006, 16:18
Posty: 724 (2/4)
Skąd: skierniewice
Auto: Była 323c
Honda Accord VI 1,8
Honda Accord VIII 2.0

Postprzez noxes » 23 lis 2011, 00:11

cob_ra napisał(a):dolegliwości powracają szczególnie jak powieje na plecy.

Możesz cos napisac o tym więcej bo chyba mam i ja tę dolegliwość, leczyłes to jakoś? Możesz napisać na pw jeśli chcesz. Oczywiście nie musisz mi nic pisać, zrozumiem :)
Sprzedam części;
Mazda xedos 6 v6
Mazda 626 1.8-2.0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 gru 2009, 22:23
Posty: 3282 (5/5)
Skąd: Garwolin
Auto: AUDI A4 B6 1.8T

Postprzez cob_ra » 23 lis 2011, 10:49

więcej na PW, w skrócie,

Ból zajeb...scie silny w dolnej części lędźwiowej po lewej stronie kawałek od kręgosłupa. Umiejscowienie wskazywałoby na nerkę. Masażystka stwierdziła przukurcz mieśni po lewo od kręgosłupa. Zaleciła ćwiczenia na siłowni, basen i masaże co jakiś czas. Wczoraj byłem u lekarza, obadał i wyeliminował po wywiadzie nerki, postawił na to co sam wiedziałem. Zalecił ćwiczenia, fizjoterapię i jak pojawi się to do niego najlepiej z bólem i skieruje na prześwietlenia i inne badania. Ogólnie podczas bólu nie można znaleźć miejsca czy to podczas pracy, czy leżąc. Momentami to tak napi...rdziela ze zaciska szczękę i ciężko coś powiedzieć. Ja się obawiam, że musiałem gdzieś przeziębić plecy do tego dochodzi praca większości siedząca mało ruchu i są skutki czasam źle się stanie, coś podniesie. Aczkolwiek jak ćwiczyłem w domowych warunkach pół roku to zero bólu czegokolwiek. Chyba człowiek się starzeje......ale przed 30 takie problemy......
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 gru 2006, 16:18
Posty: 724 (2/4)
Skąd: skierniewice
Auto: Była 323c
Honda Accord VI 1,8
Honda Accord VIII 2.0

Postprzez Justyśka » 23 lis 2011, 16:09

cob_ra napisał(a):Chyba człowiek się starzeje......ale przed 30 takie problemy......

Oj.. <głaszcze>
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 11:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez cob_ra » 23 lis 2011, 19:58

wracając do tematu co powiecie o tych atlasach? w sumie wiadomo 3 stanowiskowy będzie bardziej uniwersalny, zastanawia mnie jeszcze trwałość całej konstrukcji

http://allegro.pl/atlas-4700-trzystanow ... 69256.html

http://allegro.pl/profesjonalny-atlas-t ... 92648.html

http://allegro.pl/atlas-bmg-4300-body-s ... 99925.html
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 gru 2006, 16:18
Posty: 724 (2/4)
Skąd: skierniewice
Auto: Była 323c
Honda Accord VI 1,8
Honda Accord VIII 2.0

Postprzez Ania_TM » 23 lis 2011, 22:54

Justyśka napisał(a):
cob_ra napisał(a):Chyba człowiek się starzeje......ale przed 30 takie problemy......

Oj.. <głaszcze>


No na pewno wiek ma znaczenie,ale też kondycja.
Chłopaki ok 18 śmigają u mnie na treningach,że szok.
Ale czasem są bardziej zmęczeni ;)

dziwne, mnie najbardziej daje w kość rozgrzewka <nie powiem>
Ania_TM
 

Postprzez Justyśka » 24 lis 2011, 13:16

Widzewianka_TM napisał(a):dziwne, mnie najbardziej daje w kość rozgrzewka

Też mam tak samo <oczy>
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 11:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez CheZZy » 28 lis 2011, 22:41

ja dzisiaj zacząłem 1 dzień , obym tylko miał motywacje :/ bo bez tego ani rusz. Kiedyś zacząłem a6w ale odechcialo mi się i już nie zacząłem. ALe teraz mam nadzieję że się zepnę i będą efekty ! Powodzenia wszystkim, którzy ćwiczą a6w ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 paź 2006, 18:49
Posty: 453
Skąd: Kłodzko
Auto: MPV 2,0 benzyna 2000r., volvo v50

Postprzez Ania_TM » 28 lis 2011, 22:55

zobaczcie to:

Crossfit Cross Fit – metoda łącząca najlepsze i najskuteczniejsze na świecie formy treningu fizycznego. Cechą charakterystyczną Cross Fit jest uniwersalność i użyteczność. Dzięki przekrojowej pracy nasz Klient zyskuje wymierne rezultaty łącząc jednocześnie pracę nad siłą, szybkością, wytrzymałością, elastycznością, k...oordynacją i równowagą. Trening metodą Cross Fit nie ma prawa się znudzić i jest dostosowany do indywidualnych możliwości i preferencji klienta. Podczas sesji używamy takich przyrządów jak: kettlebelsy, gumy, piłki lekarskie, wolne ciężary, kamizelki obciążeniowe i inne. Działamy na sali, macie oraz na wolnej przestrzeni. Nasz klub proponuje także treningi dla zamkniętych grup zorganizowanych. Metoda daje maksymalne efekty treningowe, które są szybko zauważalne przez uczestników.

<czarodziej>
Ania_TM
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park