Niezależny serwis Mazdy Katowice – doświadczenie od 1998 roku.

Postprzez tadziol » 13 wrz 2014, 17:24

Drogi czytelniku, forumowiczu i posiadaczu Mazdy... Jeżeli masz ochotę odwiedzić mój serwis, to informuję Ciebie z przykrością, że :
– nie znajdziesz tam free WiFi, szerokiej kanapy, plazmy z TVN24, darmowego dystrybutora z kawą czy samochodu zastępczego...
– na powitanie nie wyskoczy długonoga blondynka, kierownik serwisu okaże się bliźniaczo podobny do kasjera, a mechanik będzie obsługiwał w czasie pracy nad Twoim pojazdem infolinię.
– Twój samochód nie będzie jeździł po nowej kostce brukowej, a Ty nie przejdziesz po czerwonym dywanie w kierunku wejścia.

Jeżeli jednak nadal masz zamiar zawitać w moje skromne progi, to rekompensatą za powyższe braki będzie przystępny cennik usług, sumienność i rzetelność w wykonaniu napraw jak i wnikliwa diagnostyka zgłaszanego problemu.

W ofercie mam szeroko rozumianą mechanikę i elektromechanikę. Również wykonuję przeglądy okresowe pojazdów.

Posiadacze silników DiTD mogą się już czuć bezpiecznie. Pompa wtryskowa Denso nie jest już tajemnicą. :)

TADZIOL_NEW_BAZA_1_ŻÓŁTY.jpg


Reasumując:
Jeśli chcesz skorzystać z usług Nieautoryzowanego Niezależnego i Niezbyt drogiego Serwisu Samochodów Mazda w Katowicach to proszę o kontakt pod numerem telefonu: 601-436-706

Natomiast wszelkie uwagi i spostrzeżenia proszę zawierać w wątku o moim warsztacie:

Warsztat tadziola – opinie

tadziol.gif

Miejsce warsztatu:
Tadeusz Cudzik – specjalizacja MAZDA
ul. Wapienna 18
40-609 Katowice / Ochojec


Mapa.jpg
Ostatnio edytowano 13 wrz 2014, 18:21 przez tadziol, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 18:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia