Użytkownik Faja – zakaz wstępu na imprezy klubowe

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Paweł » 31 sie 2015, 17:34

Mam niemiły obowiązek poinformować, że od 31 sierpnia br. Maciek znany na forum pod nickiem Faja ma całkowity zakaz udziału w imprezach klubowych. Decyzja ta została podjęta po konsultacji z uczestnikami zlotu w Rykach, podczas którego doszło do agresywnych i obscenicznych zachowań rzeczonej osoby.

Mam nadzieję, że Maciek ureguluje ewentualne roszczenia ośrodka wypoczynkowego za spowodowane przed siebie szkody, a przede wszystkim przeprosi za swoje zachowanie znieważone i poturbowane osoby.

Atmosfera, dobra zabawa, kultura i poczucie bezpieczeństwa są dla nas – organizatorów i uczestników klubowych imprez – najważniejsze, dlatego nie możemy tolerować zachowań do jakich doszło podczas ostatniego zlotu. Liczę, że więcej do tego tematu wracać nie będziemy musieli.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez nocna furia » 2 wrz 2015, 11:48

To nie pierwszy taki wyskok :) Parę lat temu pod Ostródą w ośrodku obiło się o karetkę i policję i zgłaszane było dla Zarządu i była omawiana sprawa ale widzę, że dla kolegi Faja nie było to niczym wyjątkowym :P Z tego co wiem od właściciela ośrodka miał mieć sprawy cywilne w sądzie nie tylko od poszkodowanych ale również od ośrodka. Jak to się zakończyło nie wiem bo nie miałam kontaktu z właścicielami "Bajki" (tak nazywa się ośrodek). Jednak uważam, że taka osoba nie powinna mieć wstępu na forum, spoty i zloty bo to szkodzi nie tylko wizerunkowi regionu ale i całemu klubowi.
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 1 mar 2014, 14:31
Posty: 233 (0/6)
Skąd: Łódź
Auto: Jest: Premacy 2.0 Sportive
była: MX3 1.6 16V 93

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd