Zmiany w strukturze naszego forum

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez matthies » 4 lis 2014, 20:52

Leszek napisał(a):Jest takie coś

owszem, ale czy po wszystkie informacje muszę latać po tematach? Uważam, że dopisanie dwóch liter przy tabliczce Moderator nie będzie plamą na niczyim honorze, ale...
KMBak napisał(a):Podoba mi się ta koncepcja z oznaczeniem modów

na podobaniu się pewnie temat umrze...
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 18:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Postprzez Leszek » 5 lis 2014, 11:42

matthies napisał(a):na podobaniu się pewnie temat umrze...

Myślę, że nie powinno się tak stać. Jak widać po ostatnich zawirowaniach w widoku tabliczek, koncepcja jest otwarta i gotowa na pomysły. Layout forum potrzebuje już gruntownej przebudowy a pomysł z dopisaniem konkretnego przydziału (literek) jest super.

Tylko tutaj powstaje pytanie czy warto wkładać pracę/czas w przerabianie aktualnych tabliczek, czy lepiej wymyślić/narysować nowe, które będą współgrały z nowymi rozwiązaniami. To już na developer forum powinno się rozwiązać :)
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez ZOOMik » 8 lis 2014, 00:30

tadziol napisał(a): ZOOMik napisał(a):Widać zarządowi niespieszno uregulować te kwestie, podobnie jak „wyspowiadać się” z tego bajzlu…milczą jak zaklęci…ale nie trać nadziei


I nie zawiodłem się...odpowiedź na moje zapytanie otrzymałem bez zbędnej zwłoki :

tadziol napisał(a):

Paweł napisał(a):Wstępnie planujemy, że regulamin (w formie ostatecznej, która może nieco różnić się od poniższej) zostanie wprowadzony w życie 1 czerwca br. Osobom, które dotychczas korzystały z forum na starych warunkach, a których dotyczy regulamin kont komercyjnych, zaproponujemy okres przejściowy, trwający do 1 lipca, podczas którego będą mogły podjąć decyzję o uiszczeniu opłaty lub rezygnacji z komercyjnego wykorzystania forum.


Mam pytanie: czy ów regulamin wszedł w życie i obowiązuje?

Paweł napisał(a):To jest projekt regulaminu. Nie wszedł.

Na łatwe pytania odpowiadają <diabełek>

tadziol napisał(a):Tym samym Twój projekt :

ZOOMik napisał(a):Przedstawiciel zarządu składa takim użytkownikom propozycję uzyskania statusu „Firma” na pewnych warunkach. W przypadku braku zainteresowania ofertą, zwraca się z prośbą o zmianę avatara/nicka/maila/podpisu na neutralne, niezwiązane w żaden sposób z prowadzoną DG własną lub cudzą. Niezastosowania się do tego w wyznaczonym terminie, skutkuje usunięciem konta niesubordynowanego „pacjenta” i tyle.


ma szanse,a przynajmniej tak mi się wydaje.

To tylko „drogowskaz” w odpowiedzi na:

tadziol napisał(a):poza tym jak to zrobić ? usunąć im avatary,maile,linki ?? tylko wybranym czy wszystkim ?
kolego ZOOMik proponuj coś <spoko>


tadziol napisał(a):Kwestia reklamowania DG swojej czy innej powinna przecież być w jakiś sposób uregulowana ? Nieprawdaż ?

Zapytaj Pawła :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 mar 2010, 10:22
Posty: 1997 (7/47)
Skąd: lubelskie
Auto: Mazda 3BL SPORT '09

Postprzez tadziol » 8 lis 2014, 09:30

ZOOMik napisał(a):Zapytaj Pawła

Właśnie czekam cierpliwie na odpowiedź.Na jedne pytanie odpowiedział,to i na drugie też powinien.Oczywiście może,ale nie musi.Mam go jednak za "dorosłego" i kulturalnego człowieka,dlatego wierzę,że się doczekam.
To może potrwać,bo takich "pytaczy" jest mnóstwo zapewne,ale cóż..... <tuptup>
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez sq2jul » 4 wrz 2015, 11:34

Można poprosić o dostęp do forum developerskiego? Programować w pehapie nie umiem ale może będzie dobra okazja, żeby się nauczyć ;)
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 21:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez bieski » 4 wrz 2015, 12:17

Napisz do Pawła to ci zrobi konto ;)

Albo rzuć okiem do działu Dev:
viewforum.php?f=517
......................
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2010, 09:37
Posty: 4533 (13/136)
Skąd: ZG
Auto: GJ


Postprzez bieski » 4 wrz 2015, 14:50

......................
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2010, 09:37
Posty: 4533 (13/136)
Skąd: ZG
Auto: GJ

Postprzez Wojtek » 4 wrz 2015, 15:06

sq2jul napisał(a):Można poprosić o dostęp do forum developerskiego?

Proszę... :)
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 13:44
Posty: 17490 (110/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd