Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków 2011

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez AmRoZ » 11 maja 2011, 19:40

"Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków"
Obrazek




To pierwsza tego typu akcja przeprowadzana przez Klub MazdaSpeed na rzecz Domu Dziecka Nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie, z okazji zbliżającego się dnia Dziecka. Pomysł ten wyszedł z inicjatywy regionalnej grupy warszawskiej na zorganizowanie takiej pomocy, szybko jednak okazało się że z małego pomysłu można zorganizować coś naprawdę dużego i coś co przyniesie dużo frajdy dla dzieci z domu dziecka. Będziemy informować na bieżąco o postępach w przygotowaniach do akcji, partnerach którzy dołączą się do do nas. Zachęcamy wszystkich do pomocy jest nas w klubie bardzo dużo, mam nadzieję że znajdą się osoby które zechcą wesprzeć nasze starania wobec potrzebujących dzieci a tym samym pomożemy w promocji klubu na wszelaki sposób. Akcja ta nie jest jednorazowa chcemy z tego zrobić coś co będzie wizytówką klubu i przeniesie się również na inne regiony.

Jeżeli chodzi o naszą akcję najbliższą którą organizujemy będzie to jak wspomniałem wyżej pomoc dla Domu Dziecka nr.2 im. Janusza Korczaka w Warszawie. Organizujemy u nas w regionie składkę na ten cel ale miło by było gdyby cała reszta klubu wspomogła nas w miarę możliwości oraz by temat ten został rozesłany do jak największej ilości osób.
Pomóżmy wspólnie dzieciakom które tego naprawdę potrzebują.

Co organizujemy? już wyjaśniam...

Akcja podzielona jest na dwa etapy. Oficjalną część oraz mniej oficjalną

Obrazek



1. Mniej oficjalna to ta nasza regionalna prywatna organizowana własnymi siłami, ale nie ukrywamy że pomoc się przyda od wszystkich Was ... Czyli zbieramy nasze autka ludzi i jedziemy do domu dziecka, organizujemy na miejscu spotkanie z dzieciakami gry zabawy, dodatkowo smacznego wspólnego grilla oraz mecz piłki nożnej na pobliskim boisku. Wspólnie dobrze się bawimy, dzieciaki oglądają autka oraz będą miały w miarę możliwości okazję przejechać się z nami nimi. Robimy zdjęcia kręcimy filmiki i pozostawiamy po akcji Ślad.


Obrazek

2. To już bardziej oficjalna i jedna z ważniejszych części które chcemy zorganizować to wypad dzieciaków na tor KARTINGOWY Racing Center, z którym trwają prace, pomysł o tyle jest ciekawy dla nas i dla wszystkich że trwają rozmowy na temat sponsoringu przez MAZDA.PL, RCW naturalnie i nas samych. Ale to nie wszystko jeżeli nakręcimy film z tej okazji oraz zdjęcia pokażą się one na portalach o2.pl co zwiększy atrakcyjność a nam da możliwość promocji klubu po za nim samym. Jest to część na którą potrzebujemy również wsparcia finansowego bo sami nie zdołamy udźwignąć spotkania z ptk.1 oraz tego.

3. Dodatkowo jest okazja na zorganizowanie wyjścia do Kina5d, ale to już władze kina gwarantują pełne wsparcie i za to nic nie płacimy.

Pomysłów jest bardzo dużo jak i potrzeb ośrodka, zdajemy sobie sprawę że wszystkiego naraz nie da się zapewnić oraz nie da się pomóc tak jak by się tego chciało, ale liczę na to że klub okażę się na tyle zorganizowany oraz pomocny, że uda nam się wszystko w swoim czasie zorganizować. Jak mówię działamy z inicjatywą dla DZIECIAKÓW !!! ale pamiętajcie że dzięki temu pomagamy klubowi również bo daje nam to możliwość wyjścia do ludzi i pokazać się z jak najlepszej strony.


Potrzeby ośrodka oraz naszej akcji:

Dom Dziecka jest obecnie w remoncie wszystkie fundusze jakie mają przeznaczają na jak najszybsze wykończenie budynku w którym się znajdują, a co za tym idzie brakuje funduszy na całą resztę, dlatego to czego potrzebują na już to ....

– środki czystości (detergenty) wszelakiego rodzaju
– urządzenia AGD RTV, jak odkurzacz, czajniki, żelazka, gofrownice, toster etc....
– naturalnie nie pojedziemy do dzieci z pustymi rękoma więc do tej wizyty musimy przygotować również paczki okolicznościowe ze słodyczami lub innymi rzeczami.
– organizujemy grilla tak więc potrzebne pieniążki na kiełbaski chlebek napoje czy węgiel na grilla
– potrzebne będą pieniążki by zorganizować wielką imprezę na torze kartingowym.


Na Facebooku http://www.facebook.com/usmiechmazdy powstała strona poświęcona tej akcji, jednak chce zaznaczyć że moim założeniem oraz planem nie jest to jednorazowa akcja ani nie chce by skończyła się ona tylko na grupie warszawskiej chciałbym by powstał na forum projekt dział poświęcony tego typu "organizacji" która mam nadzieję zorganizuje oraz wzbogaci forum o nowe doświadczenie.

Prośba do wszystkich na naszym forum, pomóżmy wspólnie wypromować tą akcję, mamy szansę zrobić coś naprawdę dużego w co zaangażowanych jest wiele osób i firm, film z akcji który nakręcimy będzie pokazany na wielu portalach w tym o2.pl, dla nas to wielka szansa by pokazać inne oblicze klubu te jak najbardziej pozytywne.
Chciałbym by ten temat został przyklejony jeśli władza zgodzi się na to byśmy u nas w klubie mogli zorganizować składkę na ten cel, by przedstawiciele regionów pokierowali wszystkich do tego tematu, by stał się ogólnie dostępny dla wszystkich,


Apelujemy do wszystkich na forum ludzi o dobrym sercu ! o pomoc dla Dzieci, nie dla nas tu się liczą DZIECIAKI ! pamiętajcie o tym .....

Jeżeli chcesz pomóc przelej dowolną kwotę na konto:


eKONTO 70 1140 2004 0000 3002 6333 3442
Andrzej Mroziński
os.Pawlikowskiego 18c/42
44-240 Żory
w tytule podając
Imie nazwisko
Nick z Forum

Jeżeli były by problemy z przelewami z zagranicy podaje numer IBAN do mojego konta do przelewów z zagranicy.

Numer rachunku IBAN :
PL70 1140 2004 0000 3002 6333 3442
Numer BIC :
BREXPLPWMBK


Pamiętajcie że to nie moja zasługa a nas wszystkich ! ja tylko dałem pomysł a to dzięki Wam wszystkim którzy pomogli robi się z tego tak wielkie przedsięwzięcie z czego jestem naprawdę zadowolony, że nasz klub potrafi się zjednoczyć ! w takiej akcji i dla takiego celu ....

A co do informacji dodatkowych podsumowanie stanu konta :D na chwilę obecną :D:D:D

Uwaga ....


<wow> <wow> <wow> <wow>5 565,99 PLN tyle już mamy :D .... <wow> <wow> <wow> <wow>

Dziękujemy serdecznie wszystkim niżej wymienionym za wsparcie.

1.AmRoZ
2.Luker81
3.XLORD
4.Anonimowy forumowicz
5.arjot
6.CezaR83
7.Siw-y
8.EMSON85
9.dominator7
10.KINKI
11.trolix
12.RIKI
13.Bionda8
14.sewa
15. anonimowa wpłata z karty kredytowej :P
16. JAKSA
17.GNAT
18. FASOLA
19. _BADYL_
20. qazxsw1
21. DrafFter
22. mx6sc
23. Borys
24. ARCHITEKCI
25. MarQs
26. ATIS
27. TIMMY666
28. PAWswi
29. jerzyna8
30. micagh
31. ZAHARIASH
32. SKRZACIK86
33. Gonia
34. MARIO929
35.RIŚTA
36. NELL8
37. NORBY
38. DROZDEK
39. OGR85
40. EFKAA
41. netis7
42. GaCeKkK
43. kmparts
44. benen
45. Mroczeks
46. Qchar
47. Pani LIDIA
48. DOMENICA
49. loockas
50. bezy i Kornelia
51. sylwkoc
52. polok
53. MARIIANEK
54. buczos
55. galicjanin
56. Pan Tomasz
57. SIM60
58. gutek_wrb
59. WodnikSzuwarek
60. SOOCHY1
61. KAROLQ
62. SYLWIA 323F
63. STACHAN
64. MARZENA
65. VERNITUS
66. KRAKUSIK MX-3
67. elpietro
68. aLechu
69. tomosin
70. Lulu
71. Speed
72. JOHNNYB
73. BRUNEK
74. Mazd Max
75. jurastkd
76. Artur – nie z forum
77.Karol – nie z forum


Jesteście wielcy !!!!!!

Chciałbym w tym miejscu podziękować firmą które pomogły nam w zorganizowaniu naszego pierwszego eventu .....

Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek,Obrazek, Obrazek, Obrazek,Obrazek,Obrazek,Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek,Obrazek,Obrazek, Obrazek, Obrazek,Obrazek, Obrazek, Obrazek, Obrazek





FACEBOOK –> http://www.facebook.com/usmiechmazdy
GALERIA –> https://profiles.google.com/115180361456123931335/photos
YOUTUBE –> http://www.youtube.com/usmiechmazdy

W planach jest założenie oficjalnej strony naszego projektu info niebawem.






Pozdrawiamy

Klub MazdaSpeed
"Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków"
Ostatnio edytowano 28 cze 2011, 21:20 przez AmRoZ, łącznie edytowano 27 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Paweł » 11 maja 2011, 20:12

Znakomita inicjatywa, szczególnie jeśli wciągnie do działania także inne regiony! Jak już mówiłem, na stronie i facebook'u będziemy informować o jej przebiegu.

P.S. Posprawdzaj błędy ;).
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11057 (564/887)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez sewa » 12 maja 2011, 07:48

Bardzo podoba mi się inicjatywa i postępy prac. Ciszy, że ktoś chce się bawić w tego typu akcje. Dzieciaki będą na pewno w niebo wzięte :) Fajnie jakby wypalił pomysł ze sponsorami, a co za tym idzie, ze wszystkimi atrakcjami!

Co do pomocy w akcji, to myślę, że bezpośrednio inne regiony nie będą się mogły zaangażować z racji odległości. Ale bardzo fajnym gestem będzie wpłata / zbiórka pieniędzy. A wtedy już Amroz, lub inne osoby zainteresowane wykorzystają te pieniądze najlepiej. (grill, zabawki, środki czystości. gokarty.. ). Także pod tym kątem możesz na mnie liczyć, a dodatkowo spróbuję dziś zainteresować innych mazdowiczów z Torunia.
Można wtedy zrobić zbiórkę regionalną i zrobić jeden wspólny przelew :> Ale to już zostawiam PRom ;)
ObrazekObrazek
Forumowicz
 
Od: 2 wrz 2009, 11:53
Posty: 1857 (1/26)
Skąd: Toronto
Auto: MX6 KL '92

Postprzez AmRoZ » 12 maja 2011, 10:14

Mówiąc w pierwszej kolejności o wciągnięciu w tą akcję resztę regionów chodziło mi by projekt który właśnie powstaje " Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków" stał się wizytówką MazdaSpeed, gr. mazowiecka tylko zapoczątkowała go i ma zamiar coś zrobić dla dzieciaków a w nasz ślad w innych terminach czy w innych latach pójdą kolejne regiony pod tą samą nazwą, o to chodziło ...

Co do zbiórki kasy czekam na akceptację w dalszym ciągu od większości z władz bym można było temat przykleić dla ogółu na forum wtedy podam nr. konta na które zbierać będziemy pieniążki i wtedy liczę na PR-ów lub na inne osoby będące aktywne w rejonie swoim o przeprowadzenie zbiórki na ten cel i pomoc w organizacji zapoczątkowaniu naszego wspólnego projektu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez sewa » 12 maja 2011, 16:37

No spoko. To w takim razie czekamy na rozwój tematu, zarówno ze strony wpłat, jak i samej imprezy. Wtedy może podzielicie się zdobytym doświadczeniem i faktycznie akcja się rozszerzy.
ObrazekObrazek
Forumowicz
 
Od: 2 wrz 2009, 11:53
Posty: 1857 (1/26)
Skąd: Toronto
Auto: MX6 KL '92

Postprzez mckoper » 12 maja 2011, 21:50

AmRoZ napisał(a):Co do zbiórki kasy czekam na akceptację w dalszym ciągu od większości z władz bym można było temat przykleić dla ogółu na forum wtedy podam nr. konta na które zbierać będziemy pieniążki i wtedy liczę na PR-ów lub na inne osoby będące aktywne w rejonie swoim o przeprowadzenie zbiórki na ten cel i pomoc w organizacji zapoczątkowaniu naszego wspólnego projektu.


Oczywiście popieramy takie zbiórki <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2007, 22:22
Posty: 3955 (0/2)
Skąd: GDYNIA
Auto: Toyota Land Cruiser VZJ90

Postprzez AmRoZ » 12 maja 2011, 22:05

W takim razie proszę poczekać tylko aż dostanę grafiki na FB żeby dokończyć naszą stronę akcji wtedy udostępnie je i tutaj i przykleimy temat dla ogółu wraz z podanym numerem konta.

Dziękuje serdecznie i liczę na Wasze dobre serca ... pamiętajcie jest nas bardzo dużo wystarczy że każdy z nas wpłaci po 10zł 2 piwa nikogo nie zbawią dziennie a dzieciakom to bardzo dużo pomoże.

Postarajmy się wszyscy by klub mazdaspeed pokazał się z jak najlepszej strony a ja obiecuję że rozgłośnie to wszędzie gdzie się da ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez AmRoZ » 13 maja 2011, 15:51

Z ostatniej chwili:

– do akcji dołącza grupa motocykli ciężkich ( robią składkę również u siebie )
– do akcji dołącza jakoobcycles custom bikes dając dwa rowerki dla dzieciaków
– do akcji dołącza http://wynajemlimuzyn.waw.pl dając busa na transport dzieciaków z ośrodka na tor.


Mamy logo naszego projektu wygląda


Obrazek

W pon. będzie pierwszy "plakat" prezentujący pierwsze spotkanie które odbędzie się w ośrodku i wtedy ruszamy z Facebookiem na ostro.

profil jest już zrobiony tylko jeszcze go nie publikuje bo po co skoro nie jest dopięte wszystko jak należy.

Jak już będzie public wtedy edytuje temat i poproszę o otwarcie go dla wszystkich.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez mckoper » 13 maja 2011, 16:31

Dzięki Andrzeju <spoko> Naprawdę szczytny cel. Mam nadzieję, że Klub pokaże się z jak najlepszej strony :)
Czekam na oficjalne info i ruszamy z tematem. Postaram się, aby artykuł o tej akcji pojawił się na naszym portalu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2007, 22:22
Posty: 3955 (0/2)
Skąd: GDYNIA
Auto: Toyota Land Cruiser VZJ90

Postprzez AmRoZ » 14 maja 2011, 15:52

Póki co widać że klub nie zainteresował się w znaczącym stopniu tematem, no ale to nic pożyjemy zobaczmy jak się sytuacja później rozwinie jak już przykleimy dla wszystkich temat czy się większy szum zrobi w tym temacie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez AmRoZ » 16 maja 2011, 15:40

5 osób pierwszych wpłaciło pierwsze pieniążki jest lepiej niż się spodziewaliśmy, jeśli pójdzie tak dalej naprawdę uda nam się zorganizować coś piekielnie fajnego :)

---- wpłaty grupy mazowieckiej ( Saldo po operacji 558,66 PLN – tyle już mamy )

Niestety nie udało nam się dzisiaj załatwić wszstkich niezbędnych grafik żeby uruchomić Fejsa graficy mają sporo roboty ale do środy obiecali to załatwić najpóźniej ! tak więc idziemy do przodu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez AmRoZ » 17 maja 2011, 21:40

Proszę o przerzucenie tematu do działu ogólne oraz przyklejenie go dla wszystkich.
Oraz zapraszam do nowo postałem strony na fejsie http://www.facebook.com/pages/U%C5%9Bmi ... 6060458963 póki co taki adres jak się uzbiera 25 fanów będzie krótsza, dodatkowo informuję iż grupa mazowiecka jak do tej pory uzbierała na ten wspaniały cel już

---- wpłaty grupy mazowieckiej ( Saldo po operacji 808,66 PLN – tyle już mamy )

Mam nadzieję że będzie więcej .... ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez ravo » 17 maja 2011, 21:42

Przepraszam czy jest akcja regionalna czy ogólnopolska ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez mckoper » 17 maja 2011, 21:44

Z tego co wyczytałem ogólnopolska z grupą mazowiecka na czele ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2007, 22:22
Posty: 3955 (0/2)
Skąd: GDYNIA
Auto: Toyota Land Cruiser VZJ90

Postprzez AmRoZ » 17 maja 2011, 22:15

Grupa mazowiecka to organizuje, ale nie chcemy się podpisywać jako grupa mazowiecka tylko jak widzisz działamy na rzecz ogólnie klubu mazdaspeed .... chcąc wypromować również klub w odpowiedni sposób, dlatego prosimy wszystkich Was o pomoc, na tyle na ile będzie to możliwe, a pierwszą zbiórkę i pierwszą imprezę organizujemy tu na miejscu, mając nadzieję że znajdą się w innych rejonach również ludzie którzy zechcą pomagać dzieciakom i zaproponują jakieś " imprezy okolicznościowe " pod wspólną nazwą i hasłem " UŚMIECH MAZDY DLA DZIECIAKÓW"
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez kinki » 18 maja 2011, 00:35

super sprawa <spoko>
moze by tak mailing rozeslac, zawsze to trafi do wiekszej ilosci osob
odpuszcze sobie pare piwek, w koncu cel konkretny i akcja jak widac prowadzona w sposob profesjonalny :)
bede sledzil temat, a przelew juz poszedl <jupi>
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 22:08
Posty: 6076 (447/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Postprzez boczek86 » 18 maja 2011, 06:59

szczytny cel. wkleje temat do slaskiej czateri wiec moze i tam znajda sie chetni na ta zabawe :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 wrz 2010, 11:12
Posty: 2321 (4/1)
Skąd: PUCK
Auto: mazda 323f '99 2,0 ditd sport edition

viewtopic.php?f=312&t=106621&start=0

Postprzez CezaR83 » 18 maja 2011, 13:36

Hmmmm :D
Napisze też tutaj a co mi tam...

Skoro mamy już Zarząd i wstepną władze.
To może Klub dorzucił by do akcji troche gadzetów ze sklepiku dla Dziaciaków a nie pytał czy to jest regionalna inicjatywa czy ogólnopolska ( bo niby co za róznica) organizujemy to w imieniu CAŁEGO Klubu co juz AmRoZ wspominal od początku. <czytaj>


Globy inaczej by sie odniósł do takiej akcji....
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 16:47
Posty: 2093 (44/7)
Skąd: 100lica
Auto: Jest: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez arjot » 18 maja 2011, 15:24

Też mnie to uderzyło. Pytacie się czy to sprawa regionalna czy całego klubu, gdy sami jakiś czas temu postulowaliście konieczność zacieśnienia działalności "bez podziałów", aby regiony nie ewoluowały coraz bardziej w stronę osobnych tworów... Trudno zorganizować coś takiego na własnym podwórku, a co dopiero w skali całego kraju, od czegoś trzeba było zacząć (czy może chcieliśmy).
Jeśli by zaczęło to funkcjonować jako "marka", pod którą Mazdaspeed organizuje od czasu do czasu pomoc dla jednostek potrzebujących w calym kraju, zdecydowanie łatwiej byłoby zdobyć sponsorów a i standardy postępowania byłyby opracowane. W chwili obecnej idziemy do przodu dzięki świetnemu zapałowi Amroza i innych, plus nieocenionej pomocy mcmorika, który pracuje w tym ośrodku. Myślę, i jak sądzę wyrażam zdanie wielu osób z Mazowieckiego zaangażowanych w to wszystko, że milo by było poczuć, że caly klub się identyfikuje z tą akcją. Nie zapominając, że czas nam trochę ucieka.
Cezar poruszył kwestię gadżetów – fajnie by bylo gdyby dzieciakom zostało coś po tej akcji co identyfikowałoby całą akcję z klubem..
Także więcej entuzjazmu :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 15:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez AmRoZ » 18 maja 2011, 19:19

Chłopaki bez nie potrzebnych komentarzy, postarajmy się chociaż w jednym temacie zapomnieć o podziałach i innych tego typu akcjach postarajmy się wspólnie o dobro dla dzieciaków, ja obiecuje że zrobię co w mojej mocy oczywiście z Waszą pomocą by dopiąć projekt do końca i pokazać nasz klub z jak najlepszej strony nie zależnie czy wsparcia udzielą inni forumowicze niż tylko gr. mazowiecka, a jak widać pomału ale zaczynają wpływać i pieniążki od innych rejonów i to właśnie dzięki Wam saldo powiększyło się o kolejne złotówki a mamy ich już ...

---- ( Saldo po operacji 913,66 PLN – tyle już mamy ) -----------


Dziękuje serdecznie.

Jeśli chodzi o kolejne info jutro mam nadzieję wyjaśni się już wszystko u mnie w pracy, i mam nadzieję uda się nam załatwić to o co walczymy.

Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 12:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd