Mazda CX30 2,0 186KM nietypowe trzeszczenie

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez wmarcel » 16 wrz 2022, 19:17

Witam
od kilku miesięcy jestem posiadaczem nowej Mazdy CX30 2,0 186 KM ( przebieg 20 000km) od samego początku z przedniej cześci pojazdu kokpit oraz z czarnej skrzynki znajdującej się na przedniej szybie przed lusterkiem osłaniającej czujniki deszczu towarzyszyły irytujące trzeszczenia , trzaski , brzęczenia , bzyczenia etc . Dzwięki można zagłuszyć jedynie głośną muzyką :) . Czuję się jak w pierwszym moim pojeździe Fiat125P choć być może aż tak nie brzęczał :) . Nie jestem przesadnie wrażliwy i nie jest to moje pierwsze auto . Nie czepiam się . Te trzaski są bardzo glośne i rudne do dokładnego zlokalizowania. Zmieniają się częstotliwość i charakter . Oczywiście nasilają sie na nierównej drodze z tym że na równej drodze drgania które Mazda generuje (ten typ tak podobno ma) też powodują okresowo brzeczenie ...czegoś
Zglsiłem w ASO i ....zlikwidowali bzyczenie z plastików skrzynki osłaniającej czujniki deszczu przed lusterkiem .Niestety pozostało brzęczenia kokpitu (lub czegoś pod deską ) .
Poratujcie . Nie zawsze chcę słuchać muzyki w aucie .
Pozdrawiam wszyskich posiadaczy Mazd

PS : mam też CX 3 dwa lata starszą i nic takiego nie zauważyłem ,
Początkujący
 
Od: 16 wrz 2022, 18:58
Posty: 1
Auto: CX 30 2,0 benz , 186 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9