Problemy z odczytem USB

Dział przeznaczony do rozwiązywania problemów z systemami elektronicznymi nadwozia

Postprzez forrest40 » 10 mar 2014, 13:29

Przez weekend próbowałem rozgryźć czemu nie czyta usb. W instrukcji nie znalazłem tej informacji więc może się komuś przyda. Sprawdzałem na 3 różnych pendrive'ach.
Czyta usb sformatowane jako fat32, standardowych do większych plików tj. exfat i ntfs nie czyta. Maca nie mam więc nie wiem jak z applowskimi to wygląda.
Inną rzeczą jaką zauważyłem to o wiele dłuższe odpalanie się panelu przedniego przy włożonym usb.
Początkujący
 
Od: 8 lut 2014, 23:47
Posty: 24
Skąd: Trójmiasto
Auto: Mazda 3 BM SkyEenergy 165KM HB 2013

Postprzez kkrajewski » 15 mar 2014, 11:16

Panowie i Panie, mam szybkie pytanie odnośnie systemu multimedialnego i USB.
Jak on się zachowuje w przypadku gdy na PENDRIVE, oprócz katalogu z muzyką mam jeszcze kilkanaście folderów ze swoimi dokumentami, zdjęciami i innymi śmieciami?
Czy po włożeniu pendrive w gniazdo USB system pyta się, który katalog ma przeskanować czy system skanuje całą zawartość pendrive'a?

Pozdrawiam
Krzysiek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 lut 2014, 10:23
Posty: 71 (4/0)
Auto: Mazda 3 BM Skypassion
2.0 165KM
Hatchback
OFF-WHITE

Postprzez child » 18 mar 2014, 12:09

kkrajewski napisał(a):Panowie i Panie, mam szybkie pytanie odnośnie systemu multimedialnego i USB.
Jak on się zachowuje w przypadku gdy na PENDRIVE, oprócz katalogu z muzyką mam jeszcze kilkanaście folderów ze swoimi dokumentami, zdjęciami i innymi śmieciami?
Czy po włożeniu pendrive w gniazdo USB system pyta się, który katalog ma przeskanować czy system skanuje całą zawartość pendrive'a?

Pozdrawiam
Krzysiek


Skanuje całą zawartość pendrive. Ja nie mam może "śmieci", ale mam np. filmy, które przy nawigacji po katalogach są pokazane, ale nieaktywne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 gru 2013, 19:27
Posty: 1820 (56/126)
Skąd: Brzezina
Auto: ND '18
b: NB '00
b: BM '13
b: EC '97
b: BK '07

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323