MegaZlot Ryki 2017 – wrażenia ze zlotu.

1-3 września 2017

Postprzez PLaster » 3 wrz 2017, 20:27

My także od kilku godzin w domku, ale dla nas Ryki to jak w domu.
Teraz odpoczywamy, a wrażenia później.
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 01:41
Posty: 2350 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Postprzez chmielu_KL » 3 wrz 2017, 20:30

DR2K napisał(a):Chmielu to ty trąciłeś oponki na OES'ie ?? <lol>


Między innymi ja je kilkukrotnie ustawiałem na swoje miejsce :D tego co je trącił, brak :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 16:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez makmarc » 3 wrz 2017, 22:31

Monia i ja dziękujemy wszystkim organizatorom za MEGA ZLOT, na pogodę wpływu niestety nie mamy, a cała reszta bez zarzutu, organizacja na <ok> Bardzo fajny ośrodek, pomidorowa była bardzo smaczna.

Dzięki przede wszystkim dla ekipy z domku nr 1 (Maciek, Mirek, Asia i Sławek), miesiąc z Wami i nie trzeba robić brzuszków, żeby wyrobić sobie mięśnie brzucha hahaha Dla Maćka i Gaduły za wspólne podróże na i ze zlotu :) Zapewne macie już dość patrzenia na tyłek GL :P ale było spokojnie i ekonomicznie <glupek2>

Dzięki również dla ekipy dochodzącej/odpoczywającej/dobrze się bawiącej przed naszym domkiem, fajnie było zobaczyć stare i poznać nowe mordki :)

P.S. Miodóweczka pycha psze pana <faja>
P.S.2. A co do Krecika ... No comments <lol>

Do zobaczyska w Czaplinku papa
makmarc
 

Postprzez Gronek » 4 wrz 2017, 07:23

No to i Ja coś skrobne.
Atmoswera i ludzie na długo pozostawią w głowie pozytywne emocje. Sportowa atmosfera i adrenalina podczas rywalizacji na oesie to to co tygryski lubią najbardziej. Pogoda może i słaba ale jakoś daliśmy radę. Myślę, że poprostu jeszcze jesteśmy przyzyczajeni do wakacyjnej pogody a tutaj Wrzesień nas troszkę otrzeźwił. Nam było zimno ale silniki naszych maszyn miały idealne warunki do pracy.
Pierwszy raz byliśmy z wami jako sponsor i mam nadzieję, że podołaliśmy postawionemu zadaniu i puchary przypadły wam do gustu. Jeżeli będzie możliwość to mamy już pomysły na następne zloty.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję, gratuluje czasów i wygranych.

Tekken ...... K.O. !!!! Półkule jeszcze są u mnie w stanie rozszczepu po tym co się zadziało w tej knajpie i później. <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>
Avatar użytkownika
Firma
CUP 2017 miejsce 3
 
Od: 26 cze 2008, 09:39
Posty: 243 (1/22)
Skąd: Warszawa / Śladów
Auto: Bridgeported RX8 hajpałerrrr,
Vectra Joker V6

Postprzez loockas » 4 wrz 2017, 07:52

Puchary rewelacja. Świetna robota :)
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2007, 23:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez ezg_siwy » 4 wrz 2017, 08:40

To może 3 grosze ode mnie (od nas :) ).
Pierwszy raz byliśmy na takim zlocie, więc nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, ale to, co zastaliśmy sprawiło na nas bardzo pozytywne wrażenie. Organizacja naprawdę profi. Widać było, że orgi się przyłożyli do swojego zadania.
Atmosfera bardzo przyjemna. Podejrzewam, że dużą zasługę za to ponoszą sami klubowicze/forumowicze, którzy traktują się jak wielką rodzinę.
Miło było spotkać kilka osób znanych z forum (Maćku pozdrawiam :) ) i na żywo zobaczyć ich furki.
Mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłości :)
Jest: Mazda 3 Kintaro

MX-5 NA

Była: Mazda MX-5
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2014, 10:58
Posty: 1032
Skąd: Zgierz / Warszawa
Auto: Mazda 3 Kintaro

Postprzez macvas » 4 wrz 2017, 09:49

Przespałem się z tym bagażem wrażeń i poukładałem nieco myśli, zatem skrobnę kilka zdań.

Na wstępie wyrazy uznania oraz podziękowania w stronę organizatorów i sponsorów, bez których to wszystko nie doszłoby do skutku. Mega Zlot RYKI 2017 stał na wypracowanym przez lata wysokim poziomie i chwała za to wszystkim, którzy przyłożyli do tego cegiełkę. <spoko>

Trzeci raz z rzędu byłem w Rykach, ale pierwszy raz była na tyle "odpowiednia" pogoda – tej bez Jarka Kreta na zlocie nie zmienimy :> –, że nie zmarnowałem całego czasu na pucowaniu Czerwonej. <jupi> Wreszcie mogłem skupić się na tym co lubię najbardziej, czyli objadaniu cateringu, gdzie momentami ceny skakały niczym wykresy na giełdzie. A na poważnie, kolejny raz świetnie się bawiłem w Waszym towarzystwie. Tak na płycie lotniska jak przez cały wspólnie spędzony czas w ośrodku, zawsze było z kim zamienić zdanie lub uciąć dłuższą pogawędkę na temat Naszych pasji czy poruszyć wszelakie zaistniałe klubowe sprawy. <faja> :>
Dziękuję Wam wszystkim, a z osobna stałej ekipie (Mirek, Asia i Sławek oraz Marcin z Moniką).
Ukłony w stronę załóg z Płocka, Łodzi i Bydgoszczy.
Norreca, wreszcie zobaczyłem te "zielone coś" co namieszało Ci w głowie – i nie chodzi tutaj o zioło ani czapeczkę <oczko>
Chapeau bas wszystkim kierownikom tych pięknych trójek. Nareszcie udało Nam się spotkać na żywo.
Widzimy się za rok w takim lub większym składzie w Czaplinku papa

na marginesie:
O tym co się przez te trzy dni odprawiało przy domku nr 1 można by stworzyć osobny wątek mogący służyć za swoisty almanach wiedzy o nowej odmianie Januszy – "Janusze nocnej polerki".
Za sprawą Mirasów było tak wesoło, że co się tyczy śmiechu pobiłem wszystkie dotychczas ustanowione osobiste rekordy i "a niech mi.." zostałem swoistym Małyszem w długości zwisania przez balustradę na bezdechu. :D
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez Norreca » 4 wrz 2017, 11:48

nie pitol, dawaj foty ! <glupek2>
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 12:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez Fasola » 4 wrz 2017, 17:31

Fasola od wczoraj 23.00 też w domu. Droga przebiegała raczej ok, należało tylko zmienić koła na tyle bo zachciało się palić gumę to z opony poodpadał bieżnik i były dziury :D.....droga do domu na przyhamowanych Federalach Kamila – bezcenna <glupek2>

Zlot uważam za udany, chylę czoła organizatorom i sponsorom <spoko> dobra robota. Miło było pogadać po 4 letniej przerwie ze starymi wyjadaczami i z nowo poznanymi wariatami :D

Wyszalałem się na torze co nie miara i utwierdziłem się w przekonaniu, że zakup miaty to dobry wybór.....na rexa mnie nie stać :(

Gronek upalający jak szalony, szybkie auta i umiejętności ludzi świadczą o tym, że po to jest to wszystko organizowane....to dla nas, dla naszego funu ktoś zapitala i wypruwa sobie flaki, doceńmy to.

Z minusów to te na akumulatorach i żarcie w ośrodku....na śniadanie nie dostałem ani parówek ani jajecznicy...chleb z syrem <oczy> Później już było :(

Tekkenfan – zniszczyłeś mi system....autem, dinozaurem i swoim "Jo" :D
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 17 cze 2015, 00:27
Posty: 317 (94/41)
Skąd: miasto złą sławą owiane
Auto: MX5 NA B6
BMW E91 320

Postprzez Norreca » 4 wrz 2017, 18:15

<wazuuup>
Tak na poważnie, mega robota panie i panowie :) organizacja była jak zawsze świetna !
Gronek, puchary rewelacja !
Tekken... jego nie może po prostu nie być na zlotach ! co zlot to rozwala system jeszcze bardziej...
jak zawsze warto było robić te tysiące kilometrów, następnym razem zaplanuje lepiej by z Bydgoszczy jechać jedynie i odpocząć przed i po
do następnego !! <uklon> <uklon> <uklon>
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 12:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez kamilwlkp » 5 wrz 2017, 00:36

Kolejny bardzo udany Zlot! Ukłony w stronę zarządu za perfekcyjną organizację! Wróciłem do domu "wyszalany" i nie żałuję ani jednego z tysiąca przejechanych w kubełku kilometrów ;) dziękuję wszystkim za rywalizację na najwyższym poziomie i ogromną dawkę dobrego humoru! Puchary pierwsza klasa, jak również honorowe zachowanie! :)
Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym upalaniu :)
Coco Jumbo i do przodu...
Klubowicz
CUP 2015 miejsce 1
 
Od: 10 sty 2011, 23:49
Posty: 263 (11/28)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda mx-6 2.5 v6 1992r.

Postprzez Piotr_ » 5 wrz 2017, 08:08

Też troszkę napiszę :)
Na początku chciałbym podziękować każdej osobie funkcyjnej :) Potrzeba wiele rąk do pracy, aby nasze zloty z każdym kolejnym, były coraz lepsze i bardziej dopracowane. Dziękuję także sponsorom i partnerom dzięki którym mamy fajne nagrody, puchary, profesjonalny pomiar czasu i strefę relaksu :)
Na końcu Wam drodzy klubowicze i forumowicze, bo aż chce się robić kolejny zlot, gdy widzimy Wasze uśmiechnięte i zadowolone twarze jak szalejecie po płycie lotniska <spoko>
Teraz długa przerwa i do zobaczenia w Poznaniu lub Czaplinku ;)
XED
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 28 paź 2010, 19:14
Posty: 5118 (218/231)
Skąd: Poznań
Auto: Było dużo mazd... jest łaciate turbo :D

Postprzez francesco_franco » 6 wrz 2017, 08:38

Biję ukłony, przed wszystkimi osobami zaangażowanymi w organizację Zlotu <uklon> Nie mam porównania z innymi zlotami, nie brałem w nich udziału, jednak na każdym kroku widziałem, ogrom pracy i trudu włożonego w organizację imprezy. Odwaliliście kawał dobrej roboty, by takie osoby jak ja, mogły w świetnej atmosferze spędzić miniony weekend. Za wszystko jeszcze raz ogromne podziękowania.

Specjalne podziękowania, które powinny stać na równi z tymi dla organizatorów ślę do REV Service, Chrono-Tech, Gaz-Parts, za chęć wzięcia udziału w MegaZlocie i dołożenie ogromnej cegły od siebie. :*

Dziękuję również pozostałym uczestnikom zlotu, zwłaszcza wszystkim z, którymi udało się porozmawiać osobiście (tutaj powinna znajdować się długa lista... <oczko> ), to Wy zadbaliście o najlepszą pogodę na świecie – pogodę ducha. <ok>

Powtórne podziękowania dla obywateli, z którymi miałem okazję podróżować oraz oddać się w objęcia Morfeusza ;) (risto77, Ania, marek219) cieszę się, że mogłem Wam towarzyszyć :)

Na końcu chciałbym życzyć wszystkim, by każdy kolejny Zlot był lepszy od poprzedniego. papa
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lip 2014, 19:41
Posty: 975 (17/34)
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda3 BK Y6 2006 140KM/330Nm Winning Blue

Postprzez TheMonster » 6 wrz 2017, 22:33

To już mój trzeci zlot, drugi w Rykach. Atmosfera była mega, naprawdę cieszę się, że przyjechałem. Sami wspaniali ludzie titnięci na punkcie jedynej słusznej marki <faja>
Pomimo średniej pogody dzięki Wam wszystkim było naprawdę gorąco.
Podziękowania oczywiście dla organizatorów, którzy przez wiele tygodni pracowali nad tym, żeby ten zlot miał miejsce.
Po tym jak zobaczyłem puchary aż zacząłem żałować, że żaden z nich nie wpadł w moje łapska :D genialna robota! <spoko> mam nadzieję, że takie puchary będą zawsze.
Podziękowania oczywiście dla ekipy bydgoskiej (i dla Magica za robienie za DJa w drodze <glupek2> )
Teraz pozostaje czekać do następnego zlotu :D
Mam nadzieję, że Tekken również zawita. To co się działo w sobotnią noc na ognisku a potem na wiejskiej dyskotece, na zawsze pozostanie w mojej pamięci <lol> <lol> <lol>
Jak się jutro ogarnę to powrzucam jeszcze jakieś media. Nie ma tego dużo ale zawsze coś :D
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem

_____________________________________________________________
Dawne auta:
Citroen Xsara II 1,6 16V 2003
Mazda 6 GG/GY 2005 2,0 MZR-CD 136 KM MT
Mazda 3 BM 2016 2,0 SkyActiv-G 120KM MT "Śnieżynka"
Tomasz W.
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Pomorza
Moderator
 
Od: 22 lis 2015, 14:59
Posty: 1520 (227/224)
Skąd: Bydgoszcz / Poznań
Auto: Mazda 3 Hikari, 2,0 150KM AT

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości