Mechanika, Elektryka – Bronisze – Auto Jaksa

Postprzez Jaksa » 4 sie 2009, 20:54

gruby84 napisał(a): diagnoza wymienić czujnik położenia wałka rozrządu.
Z tego co pamietam taki opis wyswietlil IDS .
gruby84 napisał(a):na czujnik OCV oil control valve powiedzieli czujnik położenia wałka rozrządu.
Ciekawe , wiem jak wygląda i gdzie jest umiejscowiony bo w 2,3 miałem okazję 2x wymieniac .
gruby84 napisał(a):czujnik w serwisie 110 zł
Tak na marginesie , czyjnik OCV kosztuje 1120 zł ( cena z auto2000 )
gruby84 napisał(a):Wizyta 100 zł
To jest cena za podpiecie IDS .
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez krzych » 5 sie 2009, 21:14

Jaksa napisał(a):To jest cena za podpiecie IDS .

Liczysz za jedno podpiecie czy za konkretne uslugi po podpieciu? Bo jesli za podpiecie to rozumiem ze wypalenie DPF, zresetowanie oleju, przetestowanie wtryskow, kalibracja i inne rzeczy wykonane na raz u Ciebie beda kosztowac razem 100 zl? To dosc istotne :)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez miyu » 6 sie 2009, 21:42

Mam prosbe o podanie adresu serwisu ktory sprzedaje OCV w tak niskiej cenie !!!
Z tego co wiem to w tej cenie nie ma nawet czujnika temp. zewnetrznej ;)


-------------------------------------------------------------------


gruby84 napisał(a):witam
Chciałem opisać swój przypadek w Auto Jaksa. Byłem w serwisie na sprawdzeniu auta, ale nie byłem z tego zadowolony (Wilno). Zastanawiałem się na wizytą w Auto Ksieżyno Warszawa, lecz po opinii na forum zdecydowałem się na Auto Jaksa. Byłem umówiony na 14. Do tej pory było wszystko fajnie. Najpierw jazda próbna, potem podłączenie pod komputer. Wrażenia – niemiła atmosfera, brak kultury, zachowanie się "po co tu przyjechał", diagnoza wymienić czujnik położenia wałka rozrządu. Nie znam się więc uwierzyłem. Zamówiłem w serwisie, odebrałem i okazało się, że u mnie wygląda inaczej. W Auto Jaksa na czujnik OCV oil control valve powiedzieli czujnik położenia wałka rozrządu. Wizyta 100 zł, czujnik w serwisie 110 zł, zwrotów nie przyjmują. Tyle jestem w plecy. Więcej do Auto Jaksa nie pojadę, ze swego doświadczenia nie polecam.
pozdrawiam
zoooom
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 20 lip 2009, 12:24
Posty: 15
Skąd: warszawa
Auto: mazda 6, rx-8

Postprzez maniek8011 » 6 sie 2009, 22:40

krzych napisał(a):Liczysz za jedno podpiecie czy za konkretne uslugi po podpieciu? Bo jesli za podpiecie to rozumiem ze wypalenie DPF, zresetowanie oleju, przetestowanie wtryskow, kalibracja i inne rzeczy wykonane na raz u Ciebie beda kosztowac razem 100 zl? To dosc istotne

KRZYCH czy ty masz jakieś kompleksy,jak czytam twoje posty to ty wszystkim próbujesz dogryśc nie wiem czy cię bili za młodu czy wypadłes z kołyski.Napisz co cie tak boli i dlaczego jezdzisz mazdą skoro ona pod każdym kątem jest zła.Ty jesteś jak ten troll z forów internetowych(różnych)wszystkim dogryzasz,na wszystkim się znasz a w gruncie rzeczy guzik wiesz.Co żes się tak Jaksy czepnąl i jego podpinania kompa,co cie zazdrośc zrzera,że ma dużo roboty,a może to że on zarabia a ty Nie.Ciekawe czy ty jakbys miał swoją firme czy takbyś wszystko za darmo robił.Ja prowadze swoją działalnosc i wiem co to znaczy....[/b]
Ostatnio edytowano 7 sie 2009, 21:49 przez maniek8011, łącznie edytowano 1 raz
Lubie mazde i nią jezdze...
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2008, 20:43
Posty: 30
Skąd: warszawa
Auto: M 6 GG 136KM/GF2.0 FS 115KM

Postprzez zorro77 » 7 sie 2009, 21:19

Kurcze tyle dobrego wyczytałem za te kilka miesięcy o JAKSIE, tyle wartościowych postów, tyle jego porad, że dziwię się opiniom typu – "coś mi zepsuł".

Tyle co ja straciłem już na mechanikach to masakra. Każdy mówi co innego – a koszty i tak się pojawią. To i tak minimalizowanie ryzyka, kiedy dobiera się expert.
Po prostu cieszcie się, że tylko tyle...

Jestem umówiony na poniedziałek – na oględziny NOWEJ MADZI /o ile uda się kupić/ i jakieś badanko i zabieg swojej 6 zrobię – bo wierzę w doświadczenie.

Pozdrawiam Pana Jaksę
PS. Mam nadzieję, że przejdę na Ty z kolegą z forum po spotkaniu.
----
*******Sprzedam szybko i tanio:******
1. Manetka świateł i kierunkowskazu (bez przednich halogenów) Mazda 6
2. Zawór EGR (mechaniczny bez elektroniki) Mazda6

>>>choruję na Mazdę6 w nowej budzie :D To był dobry wybór ! ...aha odpaliłem http://www.slubowisko.pl – zapraszam!
Forumowicz
 
Od: 7 lis 2008, 14:58
Posty: 76
Skąd: Rzeszów
Auto: Ford Mondeo była Mazda6 2.0

Postprzez maniek8011 » 7 sie 2009, 21:42

zorro77 napisał(a):PS. Mam nadzieję, że przejdę na Ty z kolegą z forum po spotkaniu.
_________________

Napewno przejdziesz on i jego mechanicy to naprawde równe chłopaki...
zorro77 napisał(a):tyle wartościowych postów, tyle jego porad, że dziwię się opiniom typu – "coś mi zepsuł".

Ludzie mają prawo do wyrażania swoich opini pozytywnych lub negatywnych ...chyba że pisze krzych on ze wszystkim jest na NIE[/u]
Lubie mazde i nią jezdze...
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2008, 20:43
Posty: 30
Skąd: warszawa
Auto: M 6 GG 136KM/GF2.0 FS 115KM

Postprzez Jaksa » 7 sie 2009, 22:49

miyu napisał(a):Z tego co wiem to w tej cenie nie ma nawet czujnika temp. zewnetrznej
Dokładnie ...
zorro77 napisał(a):Tyle co ja straciłem już na mechanikach to masakra.
Problem polega na tym , ze wielu mechaników zna sie tylko na samochodach niemieckiej produkcji , mazda to zupełnie inna bajka . Skonczyły sie naprawy " młotkiem i przecinakiem" w obecnej chwili serwisy wydaja sporą kase na sprzęt diagnostyczny bez ktorego duzo nie zrobią co w rezultacie przekłada się na cene usługi .
maniek8011 napisał(a):Ja prowadze swoją działalnosc i wiem co to znaczy
Nie wiem czym kolega sie zajmuje ale skoro prowadzisz działalnosc to wiesz ze kazda firma ma koszty na ktore musi zarobić . W tym kraju nie jest łatwo gdzie wszystko ciągle drozeje ( tylko dlaczego usługi stoja w miejscu ? Moj cennik na ktorym sie opieram jest z 97 roku )
maniek8011 napisał(a):Ludzie mają prawo do wyrażania swoich opini pozytywnych lub negatywnych
Generalnie masz racje , zawsze łatwiej napisac niz powiedziec o problemie. ;)
zorro77 napisał(a):Mam nadzieję, że przejdę na Ty z kolegą z forum
Chyba juz przeszlismy <lol> ( nie mam jeszcze 50 -tki na karku <lol> )
maniek8011 napisał(a):równe chłopaki...
:)
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez Krisek » 8 sie 2009, 08:58

Jaksa

kupiles

Rotunde ? niezly wydate 18tys zl ... :P
Forumowicz
 
Od: 20 sty 2008, 07:24
Posty: 1353 (0/2)
Skąd: Canada

Postprzez krzych » 10 sie 2009, 12:04

Krisek napisał(a):Rotunde ? niezly wydate 18tys zl ... język

Pfff. Moze 50 tysi od razu? Rozejrzyj sie dokladniej.

maniek8011 napisał(a):KRZYCH czy ty masz jakieś kompleksy

Stuknij sie w czolo, a pozniej poczytaj raz jeszcze. Nastepnie zapamietaj sobie, zeby do mnie nie pisac, bo mam Cie gleboko.

Skomentuje jedynie to:
maniek8011 napisał(a):Ciekawe czy ty jakbys miał swoją firme czy takbyś wszystko za darmo robił.

Nie majac wlasnej firmy _i_tak_ robie za darmo mimo, ze to nie _przysparza_mi_klientow_, bo jak juz napisalem, _nie_mam_wlasnej_firmy_. Jaksa ma duzy zysk z reklamy tutaj jak tez mialby jeszcze wiekszy z robienia "pierd0l" za darmo. A Rotunda o ktorej mowa zwrocila mu sie juz ze sto razy dawno temu, wiec nie wiem o czym my tu rozmawiamy. Kompletne bzdury jakies.

[edit]

Poprawiony wyraz "pierd0l" bo inaczej post traci sens z wyrazem "tiiit"
Ostatnio edytowano 10 sie 2009, 20:06 przez krzych, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez marek63hd » 10 sie 2009, 17:33

Do krzych
Jezeli kolego nie zauważyłeś tego,to jest to wątek Serwis Auto Jaksa -wrażenia z odwiedzin.
Dlatego życzenia adresowane do innych wypisuj sobie na PW. Tak na marginesie hasło "kultura pilnie poszukiwana" jest cały czas aktualne.
Jaksa zysku z reklamy na tym forum akurat nie ma żadnego, a dlaczego to jak będziesz chciał wyjaśnię na PW.
Sądząc z Twoich wypowiedzi Ty klientem Jaksy nie będziesz i nie na miejscu jest Twoje wnikanie czy się zwrociło 100 czy 300 razy.
Przyjemności z jazdy Mazdą życzę. ;)
m63hd MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE
www.weteran.warszawa.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 sty 2006, 17:09
Posty: 158
Skąd: Warszawa

Postprzez krzych » 10 sie 2009, 18:50

marek63hd napisał(a):Jezeli kolego nie zauważyłeś tego,to jest to wątek Serwis Auto Jaksa

Dokladnie tak i dokladnie moim wrazeniem z odwiedzin w tymze serwisie jest takie, ze przy wymianie oleju dodatkowo zaplacilem 80 zl za wpiecie wtyczki (nie wiem czego tu nie rozumiesz). Oprocz tego poprosilem Jarka o sprecyzowanie czy "za podpiecie" czy "za klikniecie". Czytaj ze zrozumieniem.

marek63hd napisał(a):Dlatego życzenia adresowane do innych wypisuj sobie na PW.

Akurat uwazam, ze bardzo dobry temat znalazlem na wyrazanie opinii, a nie zyczen.

marek63hd napisał(a):Jaksa zysku z reklamy na tym forum akurat nie ma żadnego, a dlaczego to jak będziesz chciał wyjaśnię na PW.

Nie, nie bede chcial, wystarczajaco popisujesz sie niezrozumieniem tutaj. A reklama jest i to duza.

marek63hd napisał(a):Sądząc z Twoich wypowiedzi Ty klientem Jaksy nie będziesz i nie na miejscu jest Twoje wnikanie czy się zwrociło 100 czy 300 razy.
Przyjemności z jazdy Mazdą życzę. oczko

Bede i chcialbym, aby wiecej klientow bylo. To jedyne zastrzezenie jakie mam do serwisu, choc jak widze, zostalo ono potraktowane mimo moich wszelkich wypoiwedzi zarowno w tym watku jak i w innych jako dominujace przez Ciebie – gratuluje wyboru. Personalnie powiem CI, ze w d*pie mam te 80 zl, bo to nie o pieniadze chodzi, a o zasade. A to czy sie zwrocilo to komentarz do innych glupich komentarzy, bo skoro znam cene, marze tez nietrudno zgadnac, ciezko nie umiec liczyc.

marek63hd napisał(a):Tak na marginesie hasło "kultura pilnie poszukiwana" jest cały czas aktualne.

To chyba nie ten watek, bo to o serwisie Auto-Jaksa.

marek63hd napisał(a):Przyjemności z jazdy Mazdą życzę. oczko

Wzajemnie.
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez marek63hd » 10 sie 2009, 19:07

Widzę krzychu że szkoda czasu na dyskusję z Tobą.Zrozumienia w czytaniu jak na razie brakuje Tobie :)
Powodzenia w pisaniu postów na forum <spoko>
m63hd MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE
www.weteran.warszawa.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 sty 2006, 17:09
Posty: 158
Skąd: Warszawa

Postprzez robtrend » 12 sie 2009, 09:15

Witam, wczoraj odebrałem samochód po wymianie łożyska przedniego i tylnej piasty w M6 Kombi. Bardzo polecam warsztat Pana Jarka i wszystkim mechaników tam pracujących . Szybko i solidnie wykonana usługa. Od dłuższego czasu jeżdżę z każdym problemem i standardową obsługa samochodu i zawsze było wszystko dobrze i szybko zrobione. Cena zawsze mnie miło zaskakuje. Pozdrawiam Robert. :)
Mazda 6 Kombi 2004r
Początkujący
 
Od: 5 lut 2008, 17:38
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 Kombi 2004r 136KM

Postprzez amra1973 » 12 sie 2009, 12:02

Moją M6 posiadam od maja 2008 i serwisuję tylko u Jaksy, byłem tam kilka razy i zawsze wracałem zadowolony.
Trzeba pamiętać, że każdy jest tylko człowiekiem i może mieć gorszy dzień, może o czymś zapomnieć.
A co do cen, to też chciałbym by były niższe ale niech ktoś mi pokaże warsztat gdzie jest taniej i nie gorzej... (w okolicach Warszawy oczywiście ;) )
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2008, 23:59
Posty: 93
Skąd: Warszawa, Łódź
Auto: M6 CiTD 2003 165KM (chip tuning)

Postprzez alnitak » 14 sie 2009, 10:17

Wczoraj bylem u Jaksy z moja M6 na full serwisie. Jestem bb zadowolony z obslugi. Przede wszystkim swietna terminowosc, a na to akurat jestem cholernie uczulony po wizytach w serwisie seat auto barcelona. U jaksy mechanik (P.Michał – pozdrawiam) skonczyl robote przed wyznaczonym czasem. Pieniazki za usluge przyzwoite i brakuje tylko jednej rzeczy – ławki do posiedzenia ;) . Stac kilka godzin to delikatnie rzecz biorac meczace. Po pierwszej wizycie wiem jedno – to bedzie serwis mojej mazdy.
Początkujący
 
Od: 11 sie 2009, 16:25
Posty: 4
Skąd: K-lc
Auto: Mazda 6 2.0 MZR-CD 136 KM 05 r

Postprzez Riki » 18 sie 2009, 00:11

Dziś po raz kolejny odwiedziłem serwis Jarka i.... tradycyjnie wystawiam najwyższy stopień :) długo dumałem co trapi GFkę (nadmiernie dymiła), szybka diagnoza Prezesa – równie sprawna wymiana potrzebnych elementów przez Michała (dzięki Michaś) i jest już OK!
Jestem megazadowolony i każdemu z czystym sumieniem polecam załogę AutoJaksa.

Pozdrowienia dla Was Panowie....
mazparts.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 29 sty 2004, 21:48
Posty: 5584 (2/3)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE KL '94

Postprzez JohnnyB » 18 sie 2009, 21:19

I ja się wypowiem, bylem na razie raz ale w przyszłym tygodniu mam przyjechać jeszcze raz,
Mazda dopiero co kupiona, sam wymieniłem filtry i olej, a ze jechałem w trasę chciałem nabić klimę i podpiąć się pod kompa aby zobaczyć co tam wyjdzie,
Przyjechałem rano zostawiłem auto, po 4 godzinkach telefon gotowe z informacją ze klima jest ok, nie ma co odgrzybiać jest dobrze, komp błędów żadnych,
Rozmawiałem z p. Michalem chyba, dostalem kilka dobrych rad i wskazówek ekspolatacyjnych wszystko miło sympatycznie i łopatologicznie tak aby laik zrozumiał,
zapłaciłem za wszystko (coś koło 330 PLN) i podziękowałem, na do widzenia uzyskałem informację że autko w dobrym stanie i powinienem być zadowolony z niego, czas pokaże

Teraz wstępnie umówiony jestem na przyszły czwartek aby zostawić auto i sprawdzić wtryski i ustalić czemu auto na zimnym klekocze trochę głośniej,
mam nadzieje że Panowie z Auto Jaksy dadzą rade ustalić co w trawie piszczy i usunąc tę usterkę,
chociaż myślałem ze taki problem może uda się ustalić podczas pierwszego podłączenia do kompa, (zapomniałem o nim wspomnieć gdyż to żona autem jeździ na codzień i ona takie rzeczy zauważa),
Narazie serwis oceniam pozytywnie, wypowiem się na pewno więcej pod koniec przyszłego tygodnia
Ostatnio edytowano 19 sie 2009, 10:09 przez JohnnyB, łącznie edytowano 1 raz
..::Born To Rise Hell::..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2009, 21:27
Posty: 2539 (46/88)
Skąd: gdzieś w mazowieckim......
Auto: Ford Edge '18 3.5v6 SEL

Postprzez Arty » 21 sie 2009, 12:37

Od roku posiadam Mazde 6.
Mial byc inny samochod ale przypadek sprawil ze trafilem na samochod ktory podbil moja dusze, teraz dziewczyna jest zazdrosna :)
Doswiadczenie z samochodami mialem wlasciwie zerowe, znowu przez przypadek trafilem na ten forum i na serwis Jaksa. Owszem widzialem bardzo dobre wypowiedzi na forum... ale... nikomu sie nie ufa tak jak sobie :)
Bylem ZACHWYCONY! :) i jestem nadal.
Cierpliwosc, zyczliwosc i fachowosc chlopakow mnie powala.
Przyjezdzajac czuje ze nie musze patrzec im na rece i pilnowac... i tak sie krece caly czas obok (prawdopodobnie przeszkadzajac w pracy :) chociaz nie daja tego po sobie poznac ) po prostu ciekawie i przyjemnie jest patrzec na fachowca :)
Dziekuje wam chlopaki.
Pozdrawiam i zycze sukcesow! :)
Arty
 

Postprzez Grucha » 21 sie 2009, 13:11

johnnyb czyli jesli dobrze zrozumiałem twój post to pojechałeś odgrzybic klime i na IDS , klima nie wymagała odgrzybienia i zapłaciłes 330 za podpiecie kompa??
Grucha
 

Postprzez Jaksa » 21 sie 2009, 20:12

kristofc napisał(a):klima nie wymagała odgrzybienia

Ale wymagała obsługi ( sprawdzenia szczelnosci układu , uzupelnienia czynnika wraz z nowym olejem do sprezarki nie wspomne juz o filtrze kabinowym ) Nie będę teraz wypisywał co dokladnie u kolegi było jeszcze robione bo naprawde nie pamietam ( mamy sporo szostek w obsłudze a po nicku forumowym tez ciezko ludzi pamietac )
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki