Lakiernik, blacharz – Warszawa – ABCAR

Postprzez xemit » 13 maja 2015, 18:57

ABCAR
ul. MYSZYNIECKA 5/7
03-374 WARSZAWA
Tel.: (22) 675 45 25
Tel.: (22) 675 91 87
e-mail: abcar@abcar.com.pl


Ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację służbową Mazdą w Warszawie na ul. Kondratowicza. Stłuczka uszkodzone lewe koło, zderzak – ogólnie samochód nie nadawał się do jazdy. Ubezpieczenie (Aviva) doradziło mi wizytę w zakładzie najbliżej miejsca zdarzenia, czyli w w/w Abcarze. Dostałem auto zastępcze, gdyż było mi potrzebne do pracy, więc ok. Po wymianie telefonów z szefem, zajęli się sprawami ubezpieczeniowymi i naprawą uszkodzonego auta. Całe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, auto mogłem odebrać już w środę po południu, więc jak dla mnie szybko. Jeśli chodzi o koszty to się nie wypowiadam, auto służbowe, stłuczka nie z mojej winy. Jeśli chodzi o naprawę sprawdziliśmy później na bazie i okazało się, że wszystko zostało zrobione bardzo solidnie. Nasz mechanik nie miał zastrzeżeń co do wykonanej pracy więc dla zakładu duży plus.
Początkujący
 
Od: 23 kwi 2015, 11:22
Posty: 9 (0/2)
Auto: mazda 3

Postprzez diablicaK » 13 sty 2017, 18:49

Miałam małą kolizję moją M3 i po przeczytaniu powyższej opinii zgłosiłam się do ABCAR.
Załatwili wszystkie formalności z ubezpieczycielem. Gdy sprowadzili potrzebne części, zadzwonili i zaprosili mnie na naprawę. Usługa blacharsko-lakiernicza trwała 5 dni, na ten czas miałam zapewniony samochód zastępczy (płacił ubezpieczyciel :)). Nie zauważyłam fuszerki, auto odebrałam czyste. Jak z salonu :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2015, 12:10
Posty: 221 (1/2)
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki / okolice Opola
Auto: Mazda3 1.6 Pb '07

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki