Mechanika – Warszawa – Kacper Autoserwis

Postprzez Jarekexe » 9 wrz 2014, 23:00

Kacper Autoserwis
ul. Maszynowa 14
02-392 Warszawa
Telefon czynny całą dobę: 600400441
E-mail: kontakt@kacper-autoserwis.pl
http://kacper-autoserwis.pl/kontakt/




Gorąco ODRADZAM – Maszynowa 14

(obok jest oddzielnie lakiernik, jego poniższa opinia nie dotyczy, bo nie korzystałem z jego usług)

Dzień #0 – na trasie w trakcie wakacji spaliło mi się sprzęgło. Laweciarz zaproponował mi zaprzyjaźniony warsztat i tak tam trafiłem, gdzie obiecali że jutro ruszę w dalszą trasę

Dzień #1 – okazało się, że nawet auta nie tknęli

Dzień #2 – nadal rozkręcali

Dzień #3 – pojechałem i pilnowałem, faktycznie 6 godzin stukali klepali we 3 i pokonała ich śruba od sanek

Dzień #4 – rano udało się, aczkolwiek tutaj zgrzyt – właściciel bez uzgodnienia kupił mi sprzęgło chyba LUK'a za 1200 PLN, gdzie ja chciałem AISIN za ~850 PLN i miałem takie źródło... Pod koniec dnia (tak, skręcanie zajęło im ponad 10h, z czego 5h byłem przy tym) okazało się, że rozładowali akumulator i rozrusznik zdechł

Dzień #5 – popoułdniu dzwonią – auto gotowe, 1200 + 700 pln mniej w potfelu. Aha – powiedzeli że wczoraj nie działał samochód, bo zamontowali tarczę sprzęgła odwrotną stroną. Nie znam się, ale to jest chyba nierealne... ?

Dzień #6 – już jeżdżę, po 50km zapala się silnik i trakcja, jadę do innego warsztatu, oceniają że jest jakiś problem z EGR ale może być po prostu brudny, kasują błędy. Przy okazji zauważają wyciek z okolic półosi i stwierdza że wymieniający sprzęgło uszkodzili simering. Wymiana plus uszczelka ~100 PLN

Dzień #7 – dopiero po wyjechaniu z miasta zorientowałem się, że na 3-4 biegu auto nie ma przyspieszenia; maxymalnie dochodzi do 160 i koniec; dodatkowo zapala się znów błąd silnika i trakcji; opinia kolejnego mechanika – problem ze sprężarką ale on się nie zna a ja musiałem wracać. Były 3 błędy – P0106, P0401, P404 – skasował i pojechałem. W trakcie jazdy do Lublina zaczęły klekotać i stukać 2 rzeczy. W Świdniku werdykt od kolegi mechanika – łożysko koła (akurat tego co zdejmowali magicy z mechanicznej) do wymiany – przyczyna uszkodzenia niejasna. Oraz nie dokręcona śruba w sankach. 250 PLN mniej. Przyspieszenia nadal brak, dlatego szukam teraz dobrego speca od Mazd

Nauczka na przyszłość – nie wybierać pochopnie mechanika :( później wyczytałem sporo negatywnych opinii o tym warsztacie, więc dorzucam swoją ku przestrodze.
Początkujący
 
Od: 10 maja 2012, 20:52
Posty: 7 (0/1)
Skąd: Świdnik
Auto: Maza 6 kombi diesel 2.0 /2005 GG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki