Mechanika – Warszawa – Auto Zakręt

Postprzez mroczeks » 3 gru 2011, 21:03

Praga Południe
ul. Szaserów 36
04-306 Warszawa
tel. 22 773-23-46
http://autozakret.pl/


Hej, zna ktoś warsztat Auto Zakręt na Szaserów 36 w Warszawie? Mieszkam niedaleko i od dawna chodzi mi po głowie jacy tam spece są ;) Na forum zadziwiająco pusto na ich temat... Strony również się nie doszukałem...
Początkujący
 
Od: 31 sie 2010, 22:34
Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Auto: Mazda 323F 2.0D 2002r.

Postprzez pisii35 » 20 sty 2012, 20:29

Warsztat znam " z widzenia", ale nie dane było mi zostawić tam auto. Z opinii znajomych wynika, że jest spoko, więc może od jakiejś drobnostki można zacząć testować.
Początkujący
 
Od: 17 sty 2012, 17:24
Posty: 12

Postprzez mroczeks » 20 sty 2012, 21:07

No ja zacząłem testować.

Na początek jakieś drobnostki typu wymiana oleju skrzyni biegów, wymiana jakiejś żarówki przy okazji.

Potem zajechałem wymienić paski klinowe.

Musiałem wymienić chłodnicę klimatyzacji (to zrobiłem sam) i tam zrobiłem nabijanie i sprawdzenie szczelności.

Pomantykowaliśmy też trochę nad poduszkami silnika bo buda lata i buczy.
Wszystko zostało rozebrane, poduszki wyjęte i padło stwierdzenie, że to poduszka przednia. Jednak temat nadal nie rozwiązany bo porozmawiałem ze sklepami części i wg nich ta poduszka nie odpowiada za przenoszenie drgań i nie ma jak się zużyć, chyba że mechanicznie podczas wypadku.
Więc w tej kwestii średnio im wyszło i chyba sam będę musiał bliżej zapoznać się z tematyką.
Za całą zabawę policzyli grosze.

W najbliższym czasie szlifowanie tarczy hamulcowej.

Wybadałem ich głównego mechaniora od Mazd (pan Jerzy, który podobno od 30 lat siedzi w Mazdach i innych japończykach) w sprawie rozrządu i wygląda na to, że znaja się na rzeczy.
Robią tylko na świeżych oryginałach, chyba że na piśmie dostaną inne polecenie od klienta. Wiedzą co się dzieje w przeciwnym razie, nawet dostałem do obejrzenia napinacz podróbę sflaczały pod 40 tysiącach...

Spoko obsługa no i plus za możliwość asysty przy naprawie.
Ceny przyzwoite, uczciwe.

Mieszkam w okolicy więc to też podnosi u mnie ocenę ;)
Początkujący
 
Od: 31 sie 2010, 22:34
Posty: 19
Skąd: Mazowsze
Auto: Mazda 323F 2.0D 2002r.

Postprzez intermatteo » 2 paź 2012, 06:57

Serwisowałem tam swoje auto MAZDA 323.
Fachowcy może są i dobrzy, ale nigdy nie oddali mi auta na czas, zawsze z poślizgiem, od kilku godzin do nawet dzień poźniej.
Generalnie często panuje tam chaos, jakby panowie sami nie wiedzieli za co najpierw się zabrać.
Ostatnio wymieniano mi olej, zamiast półsyntetycznego (auto ma ponad 230 tys przebiegu) zalano bez konsultacji ze mną pełen syntetyk, pomimo że karteczka na silniku informowała, że zalany jest półsyntetyk. Co więcej, olej półsyntetyczny panowie sami zalewali mi pół roku wcześniej.
Ciekawe co na to silnik w mojej maździe po takich eksperymentach? Na razie jeszcze jeżdzę.
Odradzam to miejsce. <nie>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 2 paź 2012, 06:53
Posty: 11 (5/1)
Skąd: Warszawa - Stara Miłosna
Auto: MAZDA 323f, bj, benzyna z gazem 1,5 ZL, 1999, 291 tys km.

Postprzez gutek_wrb » 25 lis 2013, 11:03

Odebrałem mazdę po wymianie cewki paliwowej oczywiście po powołaniu się na klubowicza otrzymałem rabacik i całość mi wyszła 250 zł.
Auto przywiozłem w środę na lawecie (nie wiedziałem :( czemu nie pali płynnie)
a w piątek już dzwonili do mnie aby zabierać, oczywiście najlepiej to pytać się o Pana Jerzego bo to mechanik typowo mazdowy którego de fakto polecił kolega Cebula :D
W sumie jak na pierwszy raz mam pozytywną ocenę <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 22:52
Posty: 1313 (39/22)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez mln » 24 lut 2014, 12:47

W zeszłym tygodniu pojechałem do nich na wymianę oleju + zmianę amortyzatorów z tyłu. Wrażenie bardzo pozytywne, ceny dobre (+zniża na hasło mazdaspeed :D ), można spokojnie się wszystkiego wywiedzieć i dopytać (dla mnie to ważne). Lekki minusik, za to, że następnego dnia musiałem do nich podjechać, bo coś mi grzechotało z tyłu, ale okazało się, że to nie do końca ich wina (podwiesili prawidłowo tłumik, bo lekko wisiał, ale jego skorodowany ostatni uchwyt był oderwany i dyndając na gumowej zawieszce naparzał w zderzak i po okolicy).
Podsumowując: zamierzam kontynuować współpracę, a tym samym polecam! :]
I na koniec: Cebula, dzięki za namiar! <spoko>
Jeśli nie oglądasz się przez ramię na swój zaparkowany samochód, to znaczy, że to nie ten samochód.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2012, 10:06
Posty: 591 (7/5)
Skąd: W-wa Bemowo / Łomża
Auto: była:
Mazda 6
Honda Accord
jest: Subaru Outback

Postprzez def-net » 6 maja 2015, 10:06

Witam,

Dziś odebrałem auto, olej wymieniony filtr przepalony (nie miga) cena za całość z materiałem 386pln na rachunku wyszczególnione filtr olejowy 26pln :) olej 180pln :| dexelia wymiana filtra 30pln :D wypalanie DPFu 150 <płacze>
na prośbę o zniżkę na KLUB MAZDASPEED cena zeszła do 350 :)

dodatkowo trafnie zdiagnozowane brzęczenie w silniku... wiedziałem co brzęczy ale zapytałem dla potwierdzenia poprzedniej diagnozy

podsumowując pozytywnie nie wiem jak cenowo w stosunku do innych ale nie musiałem dzwonić do providenta a to już coś :)
Polecam.
def-net
 

Postprzez gutek_wrb » 26 maja 2015, 14:58

Też polecam ponownie ten zakład :D
Umówiłem się wczoraj na regulacje zaworów oraz wymianę oleju i dziś o 12 odebrałem Hondę płacąc za obsługę i olej mobil 5W/50 jeno 350 brutto z fakturą :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 22:52
Posty: 1313 (39/22)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez mln » 26 maja 2015, 21:45

W sumie mam zaległą ocenę tego warsztatu – z sierpnia 2014... :) Kto czytał wątek mojej Mazdy (link pod avatarem), ten wie co się działo: odezwała mi się panewka, Mazda na lawecie pojechała do AutoZakrętu. Od razu mówię: szybko to to nie było, ALE mega pozytyw im się należy. Podejście świetne – do samochodu i klienta. Zrobione z pełną informacją co i jak, nastawienie na współpracę (wspólne decyzje – za każdym razem telefon: co odkryli i co z tym robimy), w bardzo dobrej atmosferze, rzeczowo i fachowo. Zeszło się, ale było warto – przeżyłem ciężkie chwile, ale dzięki Klubowi i takiemu warsztatowi obyło się bez traumy... <spoko> <lol> Cenowo (po klubowej zniżce) atrakcyjnie.

Mazda już co prawda sprzedana (została na Forum :) ), ale wiem, że śmiga ku radości tak nabywcy, jak i zbywcy :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2012, 10:06
Posty: 591 (7/5)
Skąd: W-wa Bemowo / Łomża
Auto: była:
Mazda 6
Honda Accord
jest: Subaru Outback

Postprzez PLaster » 20 mar 2017, 10:50

Witam

Opinie zaległa, ale ... pozytywna.
W ostatnie wakacje padło mi sprzęgło. Umówiłem się na wymianę praktycznie z kilkudniowym wyprzedzeniem. Auto zaprowadziłem jednego dnia, następnego dnia dowiozłem swoje części, kolejnego dnia odebrałem auto z naprawionym sprzęgłem. Obsługa OK, jakość prac także.
A cena na hasło klub mazda i forum była bardzo atrakcyjna.
Ogólnie polecam.
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 01:41
Posty: 2350 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki