Łódzkie – polecane / niepolecane warsztaty i sklepy motoryzacyjne

Postprzez wuj_stach » 5 sie 2013, 08:53

Witam,

Panie i Panowie polecicie mi jakiegoś dobrego speca od diesla z Łodzi – mam problem z moją mazdą raz ładnie się zbiera a za chwilę jedzie jak żółw a za chwilę znowu ładnie ciągnie. Przyspieszanie nią to czysta loteria :( Jak ktoś ma namiary na jakiegoś dobrego speca z Łodzi, który byłby w stanie zdiagnozować i usunąć usterkę to bardzo proszę o namiar. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 17 paź 2008, 12:35
Posty: 4
Auto: Mazda 323F BJ DITD (2001)

Postprzez tomsimondj » 5 sie 2013, 12:56

wuj_stach odpowiedź poszła na pw
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2012, 18:03
Posty: 822 (5/10)
Skąd: Łódź
Auto: 508SW 2.0hdi + Mazda 3 BL
były:
Laguna 2.0dci GT
Subaru Legacy BL 2.5 07
Mazda 6 GG 2.3 06
Mazda 6 GG 2.0+lpg
Mazda 323f BJ 1.6+LPG

Postprzez pandroid » 9 sie 2013, 06:38

Widząc dużo pytań o zabepieczenie antykorozyjne moge z czystym sumieniem polecic warsztat Pana Wojciecha Gajewskiego. Zabezpieczał mi mazdzioche, 3 letnia gwaracja na usługe z corocznym uzupełnianiem ubytków w zabezpieczeniu. Człowiek zajmuje się tym od lat i robi to zawodowo.
http://www.konserwacja-samochodow.pl/

Ja natomiast chciałem zapytać gdzie serwisujecie swoją mazde w Łodzi? Ja do tej pory jeździłem do chłopaków na Pabianicką 163 do Auto Serwis. Niestety zamkneli się w tamtym roku i nie wiem gdzie mam sie udać. Wolałbym omijac Szparagową szerokim łukiem, bo już mnie raz ładnie skasowali, do tego nieźli kombinatorzy. I szukam własnie jakiegos specjalisty od japońców, nie chce oddawać auto byle gdzie.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 wrz 2011, 11:52
Posty: 14 (0/1)
Skąd: Łódź

Postprzez tomusm » 9 sie 2013, 09:11

jak drogo policzył ten warsztat z ul. Mimozy za zabezpieczenie auta i co konkretnie zabezpieczałeś?
Początkujący
 
Od: 29 wrz 2009, 08:48
Posty: 26
Skąd: Lodz
Auto: M6 GH MZR/LF-DE/Ex+/Turing Packet

Postprzez Bartg » 9 sie 2013, 10:01

pandroid napisał(a):Widząc dużo pytań o zabepieczenie antykorozyjne moge z czystym sumieniem polecic warsztat Pana Wojciecha Gajewskiego. Zabezpieczał mi mazdzioche, 3 letnia gwaracja na usługe z corocznym uzupełnianiem ubytków w zabezpieczeniu. Człowiek zajmuje się tym od lat i robi to zawodowo.
http://www.konserwacja-samochodow.pl/

Ja natomiast chciałem zapytać gdzie serwisujecie swoją mazde w Łodzi? Ja do tej pory jeździłem do chłopaków na Pabianicką 163 do Auto Serwis. Niestety zamkneli się w tamtym roku i nie wiem gdzie mam sie udać. Wolałbym omijac Szparagową szerokim łukiem, bo już mnie raz ładnie skasowali, do tego nieźli kombinatorzy. I szukam własnie jakiegos specjalisty od japońców, nie chce oddawać auto byle gdzie.


Jeśli chodzi o sprawy mechanicznie to niezmiennie polecam Marcina z Demokratycznej 67, sporo Mazd się u niego przewija w tym klubowych, ja serwisuje już 5 lat, zastrzeżeń nie mam, nawet jak coś nawali to nie ma nigdy problemów żeby poprawił bez dodatkowej kasy. Możesz nawet stać mu nad głową cały dzień i patrzec co robisz ;) 796801204
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 21:25
Posty: 7805 (21/118)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez pandroid » 9 sie 2013, 10:05

tomusm napisał(a):jak drogo policzył ten warsztat z ul. Mimozy za zabezpieczenie auta i co konkretnie zabezpieczałeś?


Dokładnie nie pamietam, robiłem 2 lata temu, 500-600zł to było. Zadzwoń, zapytaj. Zabepieczone calutkie podwozie plus nadkola.

Bartg napisał(a):Jeśli chodzi o sprawy mechanicznie to niezmiennie polecam Marcina z Demokratycznej 67, sporo Mazd się u niego przewija w tym klubowych, ja serwisuje już 5 lat, zastrzeżeń nie mam, nawet jak coś nawali to nie ma nigdy problemów żeby poprawił bez dodatkowej kasy. Możesz nawet stać mu nad głową cały dzień i patrzec co robisz ;) 796801204

Ok, wielkie dzięki.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 wrz 2011, 11:52
Posty: 14 (0/1)
Skąd: Łódź

Postprzez tomusm » 9 sie 2013, 12:27

a pamietasz może jakie środki użyłeś do tego zabezpieczenia spodu+nadkola?
Początkujący
 
Od: 29 wrz 2009, 08:48
Posty: 26
Skąd: Lodz
Auto: M6 GH MZR/LF-DE/Ex+/Turing Packet

Postprzez pandroid » 9 sie 2013, 13:49

Ja tego nie robiłem. Wejdź sobie na strone, tam masz loga środków z jakich korzystają.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 wrz 2011, 11:52
Posty: 14 (0/1)
Skąd: Łódź

Postprzez beny1984 » 12 sie 2013, 20:03

pandroid napisał(a):Ja natomiast chciałem zapytać gdzie serwisujecie swoją mazde w Łodzi? Ja do tej pory jeździłem do chłopaków na Pabianicką 163 do Auto Serwis. Niestety zamkneli się w tamtym roku i nie wiem gdzie mam sie udać. Wolałbym omijac Szparagową szerokim łukiem, bo już mnie raz ładnie skasowali, do tego nieźli kombinatorzy. I szukam własnie jakiegos specjalisty od japońców, nie chce oddawać auto byle gdzie.


Siemka,
Jeżeli chcesz nadal jeździć do chłopaków z Auto Serwis na Pabianickiej to założyli własny zakład mechaniczny na Zagajnikowej 36 "Auto Serwis Bednarek".
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 kwi 2009, 11:36
Posty: 75
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF17 TOP SPORT Aero '04
była: Mazda323F BJ 1.5 ZL-DE '99

Postprzez pandroid » 16 sie 2013, 12:46

Troche ich wywiało na drugi koniec Łodzi... A nie wiesz czy Pan Wiesław który kierował zawsze na ich zmianie też tam działa, bo facet bardzo dużą wiedzie miał na temat mazd i ze spokojnym sercem zostawiałem u niego swoje auto.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 wrz 2011, 11:52
Posty: 14 (0/1)
Skąd: Łódź

Postprzez Pankuba » 29 sie 2013, 09:26

tomusm napisał(a):witam
dołączam się do pytania dotyczącego: poszukuję warsztat, w którym można wykonać zabezpieczenie antykorozyjne (Łódź/okolice)

Warsztat na Roosevelta – znam dwie osoby, które są zadowolone z wykonanej roboty.
Warsztat na Mimozy – byłem tam parę lat temu, wybrałem zabezpieczenie podwozia i błotników środkiem Valvoline Tectyl. Dają 3 lata gwarancji. Są raczej w porządku. Chociaż jeden błotnik zabezpieczyli mi jakby mniej solidnie, co zresztą potwierdziło się po półtora roku (wylazła korozja w tym miejscu). Nie zgłaszałem roszczeń gwarancyjnych, bo trzeba jeździć do nich co roku na przegląd kontrolny, a tego warunku nie spełniłem.
Obrazek
Forumowicz
 
Od: 20 sty 2008, 15:44
Posty: 550 (0/1)
Skąd: Łódź
Auto: M6 GG '05 141 KM

Postprzez szczurek326 » 29 sie 2013, 10:50

Witam
Czy moglibyście polecić jakiś porządny warsztat blacharski (rdza na nadkolach i progi do roboty), z góry dziękuję
pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 22 cze 2010, 10:20
Posty: 35
Skąd: Łódź
Auto: Mazda Premacy 1.8 benz. 2001 r. 100 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki